Staňte sa partnerom

Prečo sa stať partnerom pre produkty Panasonic Toughbook a Toughpad?

Panasonic je jedna z najznámejších, najdôveryhodnejších a najrešpektovanejších značiek na svete. Ak sa stanete partnerom pre produkty Panasonic Toughbook a Toughpad, spojíte sily so spoločnosťou, ktorá má na trhu vedúce postavenie. Podľa spoločnosti na prieskum trhu VDC Research spoločnosť Panasonic v roku 2015 pokračovala vo svojej dominancii na európskom trhu s odolnými notebookmi a tabletmi. Naše trhové možnosti vám pomôžu objaviť nové príležitosti s našimi jedinečnými produktmi, riešeniami a službami.

Zaistite si úspech s partnerom, ktorý s vami nesúťaží a ktorý má potrebné znalosti, vďaka ktorým premeníte spoločné ponuky na nové príležitosti.

Partnerský program Toughbook Engage 

Vyberte si najlepšiu podnikateľskú podporu pre vašu spoločnosť.

Spoločnosť Panasonic vytvorila špeciálny partnerský program, ktorý prináša partnerským spoločnostiam, ako je tá vaša, množstvo príležitostí prostredníctvom ponuky vyššej hodnoty vašim zákazníkom. Tiež vám pomôžeme odlíšiť sa od konkurencie a získať výhody vďaka nástrojom, ktoré potrebujete na dosiahnutie úspechu. Vaša podpora je kľúčová na to, aby sa naše riešenia dostali k novým zákazníkom a na nové trhy. „Engage“ – náš viacúrovňový partnerský program pre produkt Toughbook je navrhnutý presne podľa vašich požiadaviek – či už ste distribútor, predajca, alebo nezávislý dodávateľ softvéru (ISV). Tento program vám ponúka päť kategórií partnerstva – Registrovaný člen, Prémiový člen, Distribútor, Dodávateľ ISV a Certifikovaný dodávateľ ISV – a každá z nich odráža inú úroveň možností a odbornosti: