Problémy v zdravotníctve, ktoré rieši zariadenie Toughbook

Tablety Toughbook a Toughpad, notebooky, oddeliteľné zariadenia typu 2 v 1 a vreckové zariadenia sú vyrábané s ohľadom na vašich zdravotníckych pracovníkov. 

Prístup k záznamom pacienta na mieste poskytovania starostlivosti

Ak vaši pracovníci majú bezpečný prístup k akýmkoľvek záznamom o pacientoch, ktoré potrebujú počas celého dňa a na akomkoľvek mieste, môžu viac času tráviť s pacientmi a poskytovať im lepšiu starostlivosť. Zariadenia Toughbook a Toughpad ponúkajú bezkonkurenčnú konektivitu vďaka možnostiam 4G LTE, pokročilej technológii antény a pokročilým možnostiam ochrany údajov.

 

 

 

Viacero úloh na cestách  

Automatizácia úloh ako napríklad dávkovanie liekov a zisťovanie vitálnych funkcií zlepšuje produktivitu zdravotníckeho pracovníka a obmedzuje počet chýb. Napríklad model Panasonic Toughbook CF-XZ6 má unikátne konštrukčné funkcie pre zdravotníctvo, ponúka napríklad možnosť odpojenia typu 2 v 1 a má zabudovanú možnosť bezdrôtového pripojenia.

Výsledkom je ľahká, mobilná „lekárnička“ pre zdravotníkov 21. storočia.

 

Presné monitorovanie a meranie

Pomocou zabudovaných kamier Inter RealSense 3D môžu poskytovatelia zdravotnej starostlivosti presne merať a sledovať hojenie rán, preležanín a popálenín. To umožňuje konzultantom monitorovať aj tých najvzdialenejších pacientov a obmedziť počet ďalších vyšetrení.

 

Odolná mobilita 

V zdravotníctve sa vyskytuje mnoho rôznych prostredí. Efektivita na cestách by preto nikdy nemala byť ohrozená. Malé, ľahké zariadenia Toughbook a Toughpad s možnosťou montáže, s integrovanými rukoväťami, odnímateľným dizajnom typu 2 v 1 a bezkonkurenčnou odolnosťou (niektoré modely sú odolné voči pádu z výšky až 3 metre) neponúkajú iba bezproblémovú prenosnosť, ale aj neprerušovanú prevádzku. Bez ohľadu na to, aké je počasie alebo kde sa nachádza pacient. 

 
 

Ochrana údajov

Okrem programov na ochranu heslom, Trusted Platform Mobile (TPM) a zámku pevného disku sa prenosné výpočtové riešenia v zariadeniach Toughbook a Toughpad dodávajú s prihlasovacím softvérom Windows Hello, softvérom na overovanie FusionPipe a softvérom na bezpečné bezdrôtové pripojenie NetMotion Wireless. 

Zdravotná starostlivosť bez limitov  

Zariadenia Toughbook a Toughpad ponúkajú životnosť batérie až do 28 hodín a možnosť vymeniť batériu počas prevádzky, takže ich môže nepretržite používať viacero zdravotníckych pracovníkov počas viacerých zmien alebo na dlhých cestách.  

 

 

 

Napíšte nám

Porozprávajte sa ešte dnes s priateľským členom tímu spoločnosti Panasonic a zistite, ako môžu odolné zariadenia Toughbook a Toughpad pomôcť vašej zdravotníckej organizácii znížiť náklady, zvýšiť efektivitu, poskytovať lepší zákaznícky servis a v konečnom dôsledku zachrániť viac životov.