Vaše výzvy v oblasti finančných služieb, ktoré rieši zariadenie Toughbook

Tablety Toughbook a Toughpad, notebooky, oddeliteľné zariadenia typu 2 v 1 a vreckové zariadenia sú vyrábané s ohľadom na vašich finančných profesionálov. 

Odolná mobilita 

 

Vo finančnom sektore sa vyskytuje mnoho rôznych prostredí. Efektivita na cestách by preto nikdy nemala byť ohrozená. Malé, ľahké zariadenia Toughbook a Toughpad s možnosťou montáže, s integrovanými rukoväťami, rôznymi rozmermi a bezkonkurenčnou odolnosťou (niektoré modely sú odolné voči pádu z výšky až 3 metre) neponúkajú iba bezproblémovú prenosnosť, ale aj nerušenú prevádzku. Bez ohľadu na počasie a na to, kam cestujú vaši poradcovia a predajné tímy. 

 

Výkon. Výkonnosť. Produktivita.

Tablety a vreckové zariadenia Toughpad sú ľahké a majú HD antireflexné viacdotykové displeje, na ktoré sa dá pozerať vo všetkých svetelných podmienkach. Takže sú ergonomicky ideálne pre finančných profesionálov na cestách. Okrem toho najnovšie procesory Intel® podávajú vynikajúci výkon a dokážu spracovať aj tú najzložitejšiu technickú alebo právnickú dokumentáciu. Pridajte k tomu funkcie zamerané na produktivitu pre špecifické sektory na automatizáciu úloh a obmedzovanie chýb a môžete sa tešiť na efektivitu na vyššej úrovni.

Ochrana údajov

Okrem programov na ochranu heslom, Trusted Platform Mobile (TPM) a zámku pevného disku sa prenosné výpočtové riešenia v zariadeniach Toughbook a Toughpad dodávajú s prihlasovacím softvérom Windows Hello (umožňujúcim rozpoznávanie tváre), softvérom na overovanie FusionPipe a softvérom na bezpečné bezdrôtové pripojenie NetMotion Wireless.

Zostaňte pripojení    

Vynikajúca bezdrôtová konektivita – vďaka portom Native Serial, LAN a VGA/HDMI – znamená neprerušovaný prístup k dôležitým informáciám a komunikácii – či už vaši pracovníci prijímajú objednávky, zaznamenávajú a analyzujú údaje a merania alebo využívajú na cestách prístup k informáciám účtov. 

Podpisovanie voliteľným aktívnym perom

Naše zariadenia tiež ponúkajú možnosti presného pera, ktoré zaznamenáva biometrické podpisy infračervenou optickou snímacou technológiou s až 1024 úrovňami tlaku pre právne záväzný a presnejší dôkaz súhlasu. 

 

Napíšte nám

Porozprávajte sa ešte dnes s priateľským členom tímu spoločnosti Panasonic a zistite, ako môžu odolné zariadenia Toughbook a Toughpad pomôcť vašej finančnej organizácii zvýšiť zisk, kvalitu a efektivitu, optimalizovať príležitosti predaja a poskytovať lepší celkový zákaznícky servis.