Automobilový priemysel

Transformácia automobilového sektora 

Počítače Toughbook vybavené procesorom Intel® Core™ i5 vPro™ processor sú ideálnym nástrojom pre všetky oblasti automobilového priemyslu od výskumu a vývoja motorov alebo vozidiel cez počítačové simulácie a merania až po záznam a hodnotenie telematických dát pri skúšobných jazdách.

Séria počítačov s maximálnou ochranou má robustnú konštrukciu bez vetrákov a utesnené externé porty. Sú odolné proti prachu a vode aj proti vibráciám a nárazom (MIL-STD 810g a IP65 )¹,². Okrem toho sú odolné voči drsným podmienkam, takže umožňujú vykonávať diagnostiku v teréne, a odolávajú pádom a otrasom na hrboľatých skúšobných polygonoch aj nečistému prostrediu servisných dielní.

Spoľahlivosť a odolnosť

Vďaka robustnej konštrukcii a prvkom ako sú napríklad pružné upevnenie displeja, vystužené závesy alebo pevné disky chránené proti otrasom, majú počítače Toughbook výnimočne dlhú životnosť bez závad a nákladných opráv. Ich prevádzkové náklady po celú dobu životnosti sú preto značne nižšie ako u konvenčných prenosných počítačov (celkové náklady na vlastníctvo).

To sú len technické fakty. My vám však chceme ukázať, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

Doprava

Zmena spôsobu fungovania cestnej a železničnej dopravy

Existuje niekoľko odvetví, v ktorých je práca v exteriéri a mobilná práca značne problematická. Jedným z nich je sektor cestnej a železničnej dopravy.

Takisto však existuje len niekoľko mobilných zariadení (ak vôbec nejaké), ktoré v takýchto prostrediach zaručujú rovnaký výkon ako zariadenie Toughbook vybavené procesorom Intel® Core™ i5 vPro™.

Vďaka prvotriednym možnostiam pripojenia, výkonu, prenosnosti a bezkonkurenčnej odolnosti umožňujú odborníkom v sektore dopravy dosiahnuť vo svojej oblasti viac než kedykoľvek predtým. Práca s papierovými dokumentmi sa ukazuje ako nepotrebná. Poveternostné podmienky – dážď, sneh alebo jasné slnečné svetlo – nebránia v práci ani nespôsobujú zbytočné prestoje. Už nebudete potrebovať množstvo zariadení a dramaticky sa znížia aj prerušenia dopravných sietí.

Teraz by sme vám chceli ukázať, ako s vami môžu zariadenia Toughbook spolupracovať.

Ako pomáhajú podobným organizáciám, ako je tá vaša. A ako vám môžu pomôcť prekonať hlavné problémy, ktorým čelíte.

¹ Testy vykonalo celoštátne nezávislé testovacie laboratórium tretej strany v súlade s časťami 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3 normy IEC 60529.

 

Farmaceutický priemysel

Nová doba pre farmaceutiká 

Transformácia priemyslu technológiami 

V spoločnosti Panasonic už desaťročia úzko spolupracujeme s farmaceutickým sektorom, takže naozaj rozumieme unikátnym problémom, ktoré profesionáli musia riešiť. 

Či už ide o laboratóriá, lekárne alebo tímy mobilného predaja, nikdy nebolo dôležitejšie poskytovať tie najbezpečnejšie produkty najvyššej kvality, a to čo možno najrýchlejšie a najefektívnejšie. A zároveň šetriť na výdavkoch. 

Prechod na digitálne riešenia môže transformovať vašu prevádzku. 

 

A vďaka zariadeniam Toughbook a Toughpad sa už viac nemusíte obávať typických problémov spojených s mobilitou a krížovou kontamináciou, ktoré sa často spájajú s technologickými zariadeniami. 

V celej Európe 70 % zamestnávateľov uvádza zlepšenie produktivity len vďaka používaniu tabletov.  

Prečo prejsť na digitálne riešenia? 

 • Vstupné údaje, výsledky testov a informácie o zákazníkoch priamo do vášho centrálneho systému
 • Prístup k informáciám na cestách, bezpečne a v reálnom čase
 • Výsledky analýz bez toho, aby ste museli opustiť čistú miestnosť

 

 • Maximalizácia príležitostí následného predaja, prijímanie objednávok, prístup k skladovým jednotkám a akciám alebo poskytovanie rýchlej kontroly cien a inventáru
 • Minimalizovanie rizík kontaminácie
 • Obmedzenie času cestovania a výdavkov
 • Zvýšenie produktivity
 • Automatizácia procesov
 • Obmedzenie chýb v údajoch
 • Prevádzka bez papiera

 

Avšak nie všetky mobilné zariadenia sú si rovnocenné

Ak ide o vytváranie bezpečných, účinných produktov a poskytovanie optimálneho zákazníckeho servisu, vaši pracovníci vo farmaceutickom priemysle potrebujú tie najlepšie digitálne nástroje. 

Potrebujú vynikajúcu spoľahlivosť, bezproblémovú flexibilitu a nekompromisný výkon.

Potrebujú: 

 • okamžitý prístup k digitálnym informáciám – bez ohľadu na vzdialenosť laboratória alebo predajného miesta,
 • nespochybniteľnú bezpečnosť a záruky zabezpečenia,
 • prostredie bezpečné na dezinfekciu, bez ventilátorov,
 • spoľahlivé zariadenia, ktoré vždy fungujú, najmä v náročných podmienkach laboratória,
 • spoľahlivú konektivitu aj na cestách,
 • dlhú životnosť batérie pre predĺžené alebo viaceré zmeny. 

Presne to prinášajú zariadenia Toughbook a Toughpad. 

Nízke celkové náklady na vlastníctvo – lepšie pre vaše financie

Produkty Panasonic Toughbook a Toughpad dosahujú aj neuveriteľne nízku mieru porúch, čím minimalizujú vaše celkové náklady spojené s vlastníctvom (TCO). Ak k tomu pridáte účelovo vytvorené funkcie na zvýšenie produktivity a rozšírenú ponuku záruky ProTect, ktorá zahŕňa možnosti dodatočných škôd, tieto náklady môžu byť ešte nižšie. 

Pozrite sa na našu online kalkulačku TCO a sami zistite, koľko by ste mohli z dlhodobého hľadiska ušetriť investovaním do odolných zariadení. 

 

Napíšte nám

Porozprávajte sa ešte dnes s priateľským členom tímu spoločnosti Panasonic a zistite, ako môžu odolné zariadenia Toughbook a Toughpad pomôcť vašej farmaceutickej organizácii znížiť náklady, zvýšiť kvalitu a efektivitu, optimalizovať príležitosti predaja a poskytovať lepší celkový zákaznícky servis. 

 

Finančný sektor

Budúcnosť financií je tu

Transformácia finančných služieb pomocou technológií

V spoločnosti Panasonic už desaťročia úzko spolupracujeme s finančným sektorom, takže naozaj rozumieme unikátnym problémom, ktoré vaši mobilní pracovníci riešia.

Dnes sa všetko točí okolo zákazníka. 

Ide o to poskytnúť čo najlepšie služby, v reálnom čase, s maximálnou presnosťou. A súčasne udržať čo najlepšiu efektivitu nákladov pre vašu firmu.

Takže či už ide o vybavovanie poistných udalostí na cestách, vykonávanie kontrol budov a majetku alebo spojenie s klientmi ohľadom predaja, vaši mobilní pracovníci potrebujú mať čo najrýchlejší prístup k dôležitým informáciám. Bez ohľadu na prostredie a konkrétnu úlohu. 

Preto môže prechod na digitálne riešenia transformovať vašu prevádzku.

Znamená menej času stráveného papierovaním a viac času stráveného rozvíjaním napĺňajúcich vzťahov.

 

Prečo prejsť na digitálne riešenia?

 • Efektívnejší a presnejší záznam podpisov
 • Zadávanie akýchkoľvek výsledkov, poznámok o zákazníkovi a číselných údajov priamo do vášho centrálneho systému
 • Prístup ku kontám zákazníkov na cestách, bezpečne a v reálnom čase
 • Maximalizácia príležitostí následného predaja
 • Obmedzenie času cestovania a výdavkov
 • Automatizácia procesov
 • Zvýšenie produktivity
 • Okamžité/efektívnejšie a bezpečnejšie zadávanie objednávok alebo odosielanie finančných správ
 • Obmedzenie chýb v údajoch
 • Presnejšie zaznamenávanie meraní
 • Ochrana súkromia
 • Prevádzka bez papiera

Avšak nie všetky mobilné zariadenia sú si rovnocenné 

Ak ide o dôsledné dodržiavanie presnosti a poskytovanie bezkonkurenčného zákazníckeho servisu, vaši mobilní pracovníci potrebujú tie správne digitálne nástroje. 

Potrebujú vynikajúcu spoľahlivosť, bezproblémovú flexibilitu a nekompromisný výkon. ​

Potrebujú malé zariadenia, ktoré vytvárajú veľké výsledky.

Potrebujú:

 • okamžitý prístup k digitálnym informáciám – bez ohľadu na vzdialenosť,
 • nespochybniteľnú bezpečnosť a záruky zabezpečenia,
 • spoľahlivé zariadenia, ktoré vždy fungujú, bez ohľadu na počasie, alebo na dennú či nočnú hodinu,
 • spoľahlivú konektivitu aj na cestách a v oblastiach so slabým signálom,
 • dlhú životnosť batérie pre predĺžené alebo viaceré zmeny.

Presne to prinášajú zariadenia Toughbook a Toughpad.

Neverte iba našim slovám

Zistite, ako Toughbook CF-19 zmenil každodenné mobilné operácie giganta v oblasti globálneho poisťovníctva, spoločnosti Zurich.

Prípadová štúdia >>

 

Nízke celkové náklady na vlastníctvo – lepšie pre vaše financie

Produkty Panasonic Toughbook a Toughpad dosahujú aj neuveriteľne nízku mieru porúch, čím minimalizujú vaše celkové náklady spojené s vlastníctvom (TCO). Ak k tomu pridáte účelovo vytvorené funkcie na zvýšenie produktivity a rozšírenú ponuku záruky ProTect, ktorá zahŕňa možnosti dodatočných škôd, tieto náklady môžu byť ešte nižšie.

Pozrite sa na našu online kalkulačku TCO a sami zistite, koľko by ste mohli z dlhodobého hľadiska ušetriť investovaním do odolných zariadení. 

 

Napíšte nám

Porozprávajte sa ešte dnes s priateľským členom tímu spoločnosti Panasonic a zistite, ako môžu odolné zariadenia Toughbook a Toughpad pomôcť vašej finančnej organizácii zvýšiť zisk, kvalitu a efektivitu, optimalizovať príležitosti predaja a poskytovať lepší celkový zákaznícky servis. 

 

Vysokozdvižných vozíkov

Špeciálne počítače pre váš vozový park vysokozdvižných vozíkov

Vysokozdvižné vozíky sú neoddeliteľnou súčasťou každého skladu. Bez ohľadu na veľkosť vášho vozového parku budú počítače, ktoré sa rozhodnete namontovať do vašich vysokozdvižných vozíkov, dôležitou investíciou do hladkého a efektívneho chodu vašej prevádzky.

Výhody používania vysokozdvižných vozíkov s informačno-komunikačnými technológiami (IKT) sú početné a dobre známe. Úlohy sa môžu vykonávať s vyššou efektivitou, pretože operátori majú nepretržitý prístup k presným informáciám v reálnom čase z vášho centrálneho riadiaceho systému, pričom vyberajú a odvážajú tovar, spravujú inventár alebo sledujú a zaznamenávajú stav majetku.

Čo by ste ale mali brať do úvahy pri výbere počítačov pre svoj vozový park a ako môžete robiť tie najlepšie rozhodnutia pre svoju organizáciu v súčasnosti, ale aj v budúcnosti?

Nižšie sú uvedené niektoré z najdôležitejších otázok, ktoré by ste si mali položiť:

Are you looking for a fixed computer or a flexible mobile device that can move between vehicles?

Hľadáte pevne zapojený počítač alebo flexibilné mobilné zariadenie, ktoré môžete presúvať medzi vozidlami?

Row call to action
Supermarkets

Vyberiete si spotrebiteľské zariadenie alebo potrebujete niečo odolnejšie?

Row call to action
Retail stores

Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Row call to action
Hospitality

Hľadáte kreatívne riešenie alebo potrebujete niečo, čo je presne prispôsobené vašim potrebám?

Row call to action

 

 

Pohotovostné-služby

Transformácia záchranných a pohotovostných služieb

Operačné postupy záchranných a pohotovostných služieb sú doslova otázkou života a smrti. Efektívna činnosť na mieste záchrannej akcie môže premeniť nešťastie v úspech.

Série organizácií v sektore záchranných a pohotovostných služieb volia ako mobilnú sadu nástrojov počítače Toughbook vybavené procesormi Intel® Core™ i5 vPro™ processor.

Prečo? Keďže sa môžu používať v podmienkach, kde iné počítače zlyhávajú. Pretože poskytujú konektivitu, ktorá profesionálom v teréne umožňuje neustály a okamžitý prístup k informáciám, aplikáciám a spojenie s tímami pomoci v zázemí. A tiež preto, že ponúkajú široké spektrum funkcií, najvyššiu mobilitu a spoľahlivosť, šetria čas, prácu a náklady.

Teraz by sme vám radi ukázali, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

Maloobchod


Nový pohľad na maloobchodný predaj

Viacúčelové riešenia pre všetky možnosti použitia vo vašich obchodoch. 

Robustné a odolné tablety a pokladničné pracovné stanice (POS) od spoločnosti Panasonic poskytujú oveľa vyšší multifunkčný výkon, než by ste čakali od štandardných spotrebiteľských zariadení. Vďaka svojej schopnosti poskytovať vysoký výkon v každom prostredí – v obchodoch, reštauráciách, vonkajšom prostredí aj v skladoch – predstavujú skvelý nástroj na prácu vo všetkých maloobchodných prostrediach.

Čo je dôležité, pomáhajú obchodníkom poskytovať zákazníkom výhody viacerých kanálov predaja, čo je v súčasnosti nevyhnutným predpokladom úspešného podnikania. Ešte skôr než zákazník príde do vašej predajne alebo do vašich priestorov, vytvorí si integrovanú, plynulú sériu interakcií a dotykových bodov, ktoré predstavujú kombináciu fyzického sveta maloobchodného predaja s jeho digitálnym náprotivkom.

 • Spoločnosť Panasonic poskytuje manažérom a ostatným pracovníkom odvetvia maloobchodu spoľahlivé a prispôsobené zariadenia s displejom s dobrou viditeľnosťou, ktoré sú ideálne v prostrediach prijímania objednávok, ako sú reštauračné reťazce alebo reštauračné zariadenia rýchleho občerstvenia.
 • Vďaka zariadeniam Toughpad môžu pracovníci odvetvia maloobchodu získavať prístup k informáciám v reálnom čase a takto poskytovať zákazníkom podrobné informácie o produktoch a maximalizovať príležitosti následného predaja na predajnom mieste.
 • Odolná konštrukcia znamená, že zariadenia Toughpad sú mohutné, ale zároveň ľahké a dostatočne mobilné na používanie v predajniach a skladoch.
 • Dlhá výdrž batérie a integrovaná čítačka čiarového kódu spoločne s plnohodnotným systémom Windows znamenajú, že predajcovia môžu vykonávať viacero činností pomocou jedného zariadenia.
 • Široká škála špecializovaných dokovacích riešení umožňuje bezpečný prenos zariadení a ich používanie aj na cestách alebo ako pokladničné pracovné stanice (POS).
 • Pokladničné pracovné stanice (POS) Panasonic spĺňajú požiadavky dnešného trhu a pomáhajú maloobchodníkom pri ich každodennom podnikaní. Sú kompatibilné s mnohými verziami operačného systému Microsoft Windows a majú všestranný, flexibilný a modulárny dizajn pre odvetvia maloobchodu, reštauračných zariadení rýchleho občerstvenia a ubytovacích zariadení. 

 

Zariadenia Toughbook a Toughpad v prostrediach maloobchodu

Podniky rýchleho občerstvenia a reštauračné reťazce

Podniky rýchleho občerstvenia a reštauračné reťazce

Na miestach s vysokými požiadavkami na rýchlosť a efektivitu naše maloobchodné riešenia zaručujú bezproblémové a flexibilné fungovanie.

Riadok výzvy na akciu
Supermarkety

Supermarkety

V prostredí, kde sa kladie veľký dôraz na služby zákazníkom, technológie od spoločnosti Panasonic podporujú širokú škálu úloh, procesov a funkcií zamestnancov.

Riadok výzvy na akciu
Maloobchodné predajne

Maloobchodné predajne

Začnite používať výpočtové a mobilné pokladničné riešenia od spoločnosti Panasonic a poskytujte svojim zákazníkom vysokokvalitné maloobchodné služby v rámci viacerých kanálov a odbytíšť.

Riadok výzvy na akciu
Ubytovacie zariadenia

Ubytovacie zariadenia

Vytvorte zákazníkom dokonalý zážitok s technológiami, ktoré vylepšujú každú návštevu vášho zariadenia.

Riadok výzvy na akciu
¹ Testy vykonalo celoštátne nezávislé testovacie laboratórium v súlade s časťami 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3 normy IEC 60529.
Logistika


Vrecková čítačka čiarových kódov. 
Je malá, ale skvelá. 

 

Vysokovýkonné snímanie čiarových kódov nebolo na ceste zo skladu k dverám zákazníka v sektore logistiky nikdy dôležitejšie, a nezáleží, či ide o mená spoločností ako je Tobler vo Švajčiarsku, Westfalen v Holandsku, Baeko v Nemecku alebo Hertfordshire v Spojenom kráľovstve.

vyšujúce sa pracovné zaťaženie a nedostatočne dimenzované zariadenia však znižujú rýchlosť snímania, zvyšujú riziko zranení zamestnancov a pre zamestnávateľov znamenajú vysoké náklady.

Čo ak vám teda povieme, že istými inováciami dizajnu, vrátane dizajnu jedinečnej zadnej šikmo orientovanej čítačky čiarových kódov, dokážeme snímanie uľahčiť, urýchliť a zjednodušiť viac ako čímkoľvek, čo ste doteraz poznali? 

Inovatívne prvky, ako sú šikmo orientovaná čítačka čiarových kódov a precízne pero, môžu zvýšiť produktivitu snímania až o 12 %. 

Spoločnosť Panasonic, ktorá má 30-ročné skúsenosti s podnikaním v odbore logistiky, chápe výzvy, ktorým čelíte. Odborné znalosti v oblasti logistiky nám pomáhajú zabezpečiť zjednodušenie postupov, väčšiu presnosť, rýchlejšie lehoty dodania, bezproblémové snímanie, zvýšenú efektivitu a návratnosť investícií pre logistické organizácie na celom svete. 

Produktivita stúpa. Únava klesá. 
Vitajte v budúcnosti snímania. 
Chcete sa pridať? 

 

4 z 5 najväčších spoločností v Japonsku doručujúcich balíky používajú vreckové zariadenia spoločnosti Panasonic. 

Nižšie sú uvedené niektoré z najdôležitejších otázok, ktoré by ste si mali položiť:

Why go digital?

Ako zlepšiť produktivitu snímania a obmedziť výskyt zranení z opakovaného namáhania 

Row call to action
Supermarkets

Mali by ste si vybrať spotrebiteľské zariadenie alebo niečo odolnejšie?

Row call to action
Retail stores

Ktoré zariadenie je pre vás to pravé? 

Row call to action
Hospitality

Hľadáte štandardné riešenie alebo potrebujete niečo presne prispôsobené vašim potrebám?

Row call to action

 

Obrana

Transformácia obranných síl 

Spoľahlivá prevádzka v najnáročnejších podmienkach s čo najefektívnejšími nákladmi. To je úloha, pred ktorým stojí organizácia v sektore obrany.

A práve tu nachádzajú uplatnenie počítače Toughbook vybavené procesormi Intel® Core™ i5 vPro™ processor. Prečo? Keďže ich je možné používať v podmienkach, kde iné počítače zlyhávajú. Poskytujú profesionálom v teréne informácie, aplikácie a spojenia s podpornými tímami v zázemí za každej situácie. A tiež preto, že ponúkajú široké spektrum funkcií, najvyššiu mobilitu a spoľahlivosť, šetria čas, prácu a náklady.

Teraz by sme vám radi ukázali, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Sektor verejnej správy

Transformácia verejného sektora

Profesionáli vo verejnom sektore často pracujú v náročných a rozmanitých podmienkach. Mnohí potrebujú prístup k informáciám a aplikáciám na miestach, kde takýto prístup doteraz nebol možný.

A práve tu nachádzajú uplatnenie počítače Toughbook vybavené procesormi Intel® Core™ i5 vPro™ processor.

Vďaka špičkovej konektivite, výkonnosti, prenosnosti a nedostižnej životnosti ponúkajú profesionálom z verejného sektora oveľa väčšie možnosti pri práci v teréne, ako tomu bolo doteraz. Už nie je potrebné nosiť papierovú dokumentáciu. Práce sa nemusia zbytočne prerušovať kvôli počasiu, či prší, sneží alebo svieti ostré slnko. Už nie je potrebné nosiť viac prístrojov a zariadení.

Stručne povedané, počítače Toughbook prispievajú k zvýšeniu produktivity, efektívnosti a ziskovosti organizácií pôsobiacich vo verejnom sektore.

Teraz by sme vám radi ukázali, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

¹ Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3
Sieťové odvetvie

Toughbook – špecialista v oblasti verejných služieb 

V divízii Panasonic Toughbook už desaťročia úzko spolupracujeme s najlepšími z najlepších v oblasti verejných služieb, aby sme dokonale pochopili jedinečné úlohy, ktorým čelíte.

Prečo?

Preto, aby sme pre Vaše odvetvie mohli ponúknuť dokonale odolné a prispôsobené riešenia v oblasti mobilnej práce s počítačom.

Pracovníci v oblasti verejných služieb a terénni pracovníci teraz, viac ako kedykoľvek predtým, potrebujú:

 • okamžitý prístup k digitálnym informáciám – bez ohľadu na vzdialenosť,
 • nespochybniteľné bezpečnostné záruky,
 • fungujúce zariadenia bez ohľadu na spracovávaný obsah,
 • spoľahlivú konektivitu aj na cestách,
 • dlhú výdrž batérie pre predĺžené alebo viaceré pracovné zmeny a možnosť výmeny batérie bez cudzej pomoci.

Skrátka, potrebujú vynikajúcu spoľahlivosť, bezproblémovú flexibilitu a nekompromisný výkon.

Presne to prinášajú zariadenia Toughbook a Toughpad. 

 

A to sú dobré správy pre odvetvie verejných služieb, ktoré má jedny z najvyšších nárokov na opravu zariadení. Podľa nedávneho prieskumu spoločnosti IDC približne 15 % všetkých respondentov z odvetvia verejných služieb odpovedalo, že ich používatelia tabletov, notebookov a vreckových zariadení požadovali opravy v dôsledku fyzického poškodenia za posledných 12 mesiacov.

 

Od bezdrôtovej inteligencie a zabezpečenia, až po technológiu zvyšujúcu produktivitu a koncept „prepojeného vozidlá“, Vám naše odolné vreckové zariadenia a podporné služby pomáhajú zvyšovať efektivitu v odvetví verejných služieb takým spôsobom, aký nikdy doteraz nebol možný. 

Zlepšenie času odozvy

Skrátenie prestojov 

Zvýšenie kvality opráv

Poskytovanie špičkových služieb zákazníkom

Znižovanie nákladov

Zvýšenie výnosnosti 

Consumer vs. rugged – which is really<br>cheaper in the medium-term?

Spotrebné verzus odolné zariadenie – čo je skutočne lacnejšie v strednodobom horizonte?

Row call to action
Supermarkets

Vezmite si kanceláriu na cesty vďaka konceptu prepojeného vozidlá

Row call to action
Retail stores

Ktoré zariadenie je pre vás to pravé? 

Row call to action
Hospitality

Hľadáte hotové riešenie alebo potrebujete niečo, čo je presne prispôsobené vašim potrebám? 

Row call to action

 

Stavebníctvo

Transformácia stavebného sektora

Stavebný priemysel je neodmysliteľne spojený s nevľúdnymi a náročnými pracovnými podmienkami. Ľudia, ktorí v tomto odbore pracujú, ako napríklad inžinieri, technici alebo architekti, ich v  týchto nepriaznivých podmienkach nutne potrebujú ako prístup k informáciám, výkresom a dokumentácii.

A práve tu nachádzajú uplatnenie počítače Toughbook vybavené procesormi Intel® Core™ i5 vPro™ processor.

Vďaka špičkovej konektivite, výkonnosti, prenosnosti a nedostižnej životnosti ponúkajú profesionálom z vašej oblasti oveľa väčšie možnosti pri práci v teréne, ako tomu bolo doteraz. Už nie je potrebné nosiť na stavby papierovú dokumentáciu. Práca sa nemusí zbytočne prerušovať kvôli počasiu, či prší, sneží alebo svieti ostré slnko. Už nie je potrebné nosiť viac prístrojov a zariadení.

Stručne povedané, počítače Toughbook prispievajú k zvýšeniu produktivity, efektívnosti a ziskovosti stavebného sektora.

Teraz by sme vám radi ukázali, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.
 

¹ Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3
Strojárstvo

Transformácia strojárskeho sektora

Strojársky priemysel je neodmysliteľne spojený s nevľúdnymi a náročnými pracovnými podmienkami. Ľudia, ktorí v tomto odbore pracujú, v týchto nepriaznivých podmienkach nutne potrebujú prístup k informáciám, výkresom a dokumentácii.

A práve tu nachádzajú uplatnenie počítače Toughbook vybavené procesormi Intel® Core™ i5 vPro™ processor.

Vďaka špičkovej konektivite, výkonnosti, prenosnosti a nedostižnej životnosti ponúkajú profesionálom z vašej oblasti oveľa väčšie možnosti pri práci v teréne, ako tomu bolo doteraz. Už nie je potrebné nosiť papierovú dokumentáciu. Práca sa nemusí zbytočne prerušovať kvôli počasiu, či prší, sneží alebo svieti ostré slnko. Už nie je potrebné nosiť viac prístrojov a zariadení.

Stručne povedané, počítače Toughbook prispievajú k zvýšeniu produktivity, efektívnosti a ziskovosti strojárskeho sektora.

Teraz by sme vám radi ukázali, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

Telekomunikácie

Transformácia telekomunikačného sektora

Telekomunikačný sektor je neodmysliteľne spojený s náročnými pracovnými podmienkami. Ľudia, ktorí v tomto odbore pracujú, v týchto nepriaznivých podmienkach nutne potrebujú absolútne spoľahlivý prístup k informáciám a aplikáciám.

A práve tu nachádzajú uplatnenie počítače Toughbook vybavené procesormi Intel® Core™ i5 vPro™ processor.

Vďaka špičkovej konektivite, výkonnosti, prenosnosti a nedostižnej životnosti ponúkajú profesionálom z odboru telekomunikácií oveľa väčšie možnosti pri práci v teréne, ako tomu bolo doteraz. Už nie je potrebné nosiť papierovú dokumentáciu.

Stručne povedané, počítače Toughbook prispievajú k zvýšeniu produktivity, efektívnosti a ziskovosti maloobchodného sektora.

Teraz by sme vám radi ukázali, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

¹ Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.
Výroba

Zostaňte o krok pred konkurenciou s našimi pokročilými digitálnymi riešeniami

V spoločnosti Panasonic úzko spolupracujeme s riadiacimi pracovníkmi vo výrobe, aby sme naozaj pochopili výzvy, ktorým čelíte.

Zákazníci chcú dnes všetko – najvyššiu možnú kvalitu za najnižšiu cenu a najmodernejšie prispôsobené funkcie v najkratšom možnom čase.

S cieľom zachovať si konkurenčnú výhodu musia výrobcovia zabezpečiť čo najštíhlejšiu výrobu s výpadkami, ktoré majú čo najmenší dopad na náklady. A to všetko pri zachovaní kvality produktov.

To je dôvod, prečo digitalizácia prevádzky prostredníctvom komunikácie medzi výrobnými zariadeniami ešte nikdy nebola taká dôležitá.

77 % nákupcov tabletov vo výrobnom sektore dosiahlo výrazné vylepšenia produktivity. *

* Na základe údajov zo štúdie Tablets and the European Productivity Revolution, 2014.

Na dosiahnutie úspechu je však kriticky dôležité vybrať si to správne mobilné počítačové riešenie.

Robustné notebooky a tablety Toughbook a Toughpad od spoločnosti Panasonic sú ideálne pre nasledujúce aplikácie:

Výrobné linky

Údržba, oprava a prevádzka (MRO)

Riadenie výrobných skladov

Nižšie sú uvedené niektoré dôležité informácie, ktoré vám pomôžu uskutočniť správnu dlhodobú investíciu zabezpečujúcu plynulú a efektívnu prevádzku firmy.

Nižšie sú niektoré dôlelité otázky, ktoré by ste mali vziať do úvahy pred investíciou:

Why go digital?

Prečo prejsť na digitálne riešenia?

Row call to action
Supermarkets

Mali by ste si vybrať spotrebiteľské zariadenie alebo niečo odolnejšie?

Row call to action
Retail stores

Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Row call to action
Hospitality

Hľadáte hotové riešenie alebo potrebujete niečo, čo je presne prispôsobené vašim potrebám?

Row call to action

 

 

Zdravotníctvo

Technologické riešenia v zdravotníctve pre 21. storočie  

Poskytovanie lepšej starostlivosti pri nižších nákladoch 

Tu na oddelení Panasonic Toughbook už desaťročia úzko spolupracujeme so sektorom verejného a súkromného zdravotníctva, takže naozaj rozumieme unikátnym problémom, ktoré poskytovatelia zdravotnej starostlivosti musia riešiť.

Vaši pracovníci poskytujúci mobilnú zdravotnú starostlivosť teraz viac ako kedykoľvek predtým, musia rýchlo reagovať na potenciálne problémy, mať bezpečný prístup k záznamom pacientov a vstupným údajom na cestách, a to čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Odpoveďou je prechod na digitálne riešenia. 

Znamená menej času stráveného papierovaním a viac času stráveného vo vzťahu so zákazníkom a pacientom. 

Znamená menej život ohrozujúcich chýb pri zadávaní údajov a kratšie reakčné časy. 

Prechod na digitálne riešenia znamená celkovo lepšiu starostlivosť pre vašich pacientov. 

 

 

Prečo prejsť na digitálne riešenia?

 • Prístup k dôležitým informáciám pacienta bezpečne a v reálnom čase
 • Zadávanie akýchkoľvek výsledkov, poznámok a aktualizovaných záznamov o pacientovi priamo do vášho centrálneho systému
 • Okamžité odosielanie alebo prijímanie dôležitých údajov aj z tých najvzdialenejších miest nehody
 • Menej odkazovania na konzultantov vďaka 3D digitálnemu zobrazovaniu
 • Pripojenie k iným zariadeniam, napríklad zariadeniam na meranie EKG, ECG a krvného tlaku
 • Obmedzenie chýb v údajoch, ktoré by prípadne mohli stáť pacienta život
 • Sledovanie liekov, pacientov a vybavenia
 • Obmedzenie času cestovania a výdavkov
 • Efektívnejšie objednávanie vybavenia, liekov a zdrojov
 • Ochrana súkromia pacienta
 • Prevádzka bez papiera

Avšak nie všetky mobilné zariadenia sú si rovnocenné

Ak ide o poskytovanie optimálnej zdravotnej starostlivosti, vaši mobilní pracovníci potrebujú tie najlepšie digitálne nástroje.

Potrebujú vynikajúcu spoľahlivosť, bezproblémovú flexibilitu a nekompromisný výkon.​

Potrebujú:

 • okamžitý prístup k digitálnym informáciám – bez ohľadu na vzdialenosť,
 • nespochybniteľnú bezpečnosť a záruky zabezpečenia,
 • prostredie bezpečné na dezinfekciu,
 • spoľahlivé zariadenia, ktoré vždy fungujú, bez ohľadu na počasie, alebo na dennú či nočnú hodinu,
 • spoľahlivú konektivitu aj na cestách,
 • dlhú životnosť batérie pre predĺžené alebo viaceré zmeny. 

Presne to prinášajú zariadenia Toughbook a Toughpad. 

 

Nízke celkové náklady na vlastníctvo – lepšie pre vaše financie

Produkty Panasonic Toughbook a Toughpad dosahujú aj neuveriteľne nízku mieru porúch, čím minimalizujú vaše celkové náklady spojené s vlastníctvom (TCO). Ak k tomu pridáte účelovo vytvorené funkcie na zvýšenie produktivity a rozšírenú ponuku záruky ProTect, ktorá zahŕňa možnosti dodatočných škôd, tieto náklady môžu byť ešte nižšie. 

Pozrite sa na našu online kalkulačku TCO a sami zistite, koľko by ste mohli z dlhodobého hľadiska ušetriť investovaním do odolných zariadení.

 

Napíšte nám

Porozprávajte sa ešte dnes s priateľským členom tímu spoločnosti Panasonic a zistite, ako môžu odolné zariadenia Toughbook a Toughpad pomôcť vašej zdravotníckej organizácii znížiť náklady, zvýšiť efektivitu, poskytovať lepší zákaznícky servis a v konečnom dôsledku zachrániť viac životov.