• Software Solution Partners

Nájdenie softvérového riešenia

Zariadenia Toughbook a Toughpad od Panasonic ponúkajú tie najlepšie riešenia na splnenie vašich obchodných požiadaviek.

Vďaka exkluzívnej sieti certifikovaných nezávislých predajcov softvérov (ISV) v rôznych odvetviach priemyslu a s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti poskytovania riešení, ktoré sú úspešne testované a certifikované na našich produktoch a službách.

 • Sygic

  Spoločnosť Sygic je autorom najpokročilejšej navigačnej aplikácie, ktorej dôveruje viac než 200 miliónov vodičov na celom svete. Aplikácii Sygic Professional GPS Navigation s SDK pre flotily a podnikovým mapám pre riešenia správy flotíl, sledovania, plánovania trás a optimalizácie dôveruje viac než 2 000 flotíl v oblasti prepravy, logistiky, doručovania zásielok, terénnych prác, automobilového priemyslu, energetických sietí, záchranných zložiek a komunálnych služieb.
  Aplikácia Sygic Professional GPS Navigation funguje off-line bez pripojenia na internet a obsahuje navigáciu a tvorbu trás pre kamióny, itinerár s časovými oknami a viac ako 60 rozhraní API na vývoj aplikácií pre systémy Android a Windows.

  Odkaz na webové stránky >> www.sygic.com/business 

  Visit Website
 • Staylinked

  Spoločnosť StayLinked sa špecializuje na modernizáciu hostiteľských aplikácií pre odolné mobilné počítače. Už viac ako 20 rokov spoločnosť StayLinked poskytuje riešenia svetovej triedy pre kritické hostiteľské systémy v odvetviach skladového hospodárstva, výroby, prepravy a maloobchodného predaja. Vďaka podrobným znalostiam týchto hostiteľských systémov spoločnosť StayLinked predstavila nový vzor v oblasti emulácie terminálu a správy relácií pre mobilné zariadenia.

  Visit Website
 • SOTI

  Spoločnosť SOTI je najdôveryhodnejší poskytovateľ riešení správy podnikovej mobility (EMM) na svete. Má viac než 16 000 firemných zákazníkov a spravuje milióny zariadení na celom svete. Inovatívne portfólio riešení a služieb spoločnosti SOTI poskytuje nástroje, ktoré organizácie potrebujú na skutočnú mobilizáciu svojich operácií a optimalizáciu svojich investícií do mobility. 

  Stiahnite si leták s obomi značkami tu.

  Visit Website
 • NetMotion

  Softvér spoločnosti NetMotion na správu mobilného výkonu umožňuje oddeleniam IT poskytovať mobilným používateľom výnimočné služby. Tento softvér zrýchľuje, optimalizuje a zabezpečuje všetky dátové prenosy do mobilných zariadení v akejkoľvek sieti, aplikácii alebo operačnom systéme.

  Stiahnite si leták s obomi značkami tu.

  Visit Website
 • Loqus

  Loqus Fleet Ltd specialises in the provision of end-to-end Transport management systems providing organisations with the necessary tools to help them Plan, Execute and Monitor & Control work orders from initial order taking down to the last mile. Headquartered in Malta, the group employs a passionate team of high calibre software engineers supported by an experienced management team.

  Visit Website
 • Absolute Software

  Spoločnosť Absolute poskytuje riešenia perzistentného koncového zabezpečenia a riadenia dátových rizík pre počítače, tablety a smartfóny. Absolute Data & Device Security (DDS) poskytuje perzistentné pripojenie ku všetkým vašim koncovým bodom a dátam, ktoré sa v nich nachádzajú, čo znamená, že máte neustále všetko pod kontrolou, dokonca aj keď je zariadenie odpojené od siete alebo v rukách neoprávnenej osoby. Stiahnite si leták s obomi značkami tu.

  Visit Website