• Software Solution Partners

Nájdenie softvérového riešenia

Zariadenia Toughbook a Toughpad od Panasonic ponúkajú tie najlepšie riešenia na splnenie vašich obchodných požiadaviek.

Vďaka exkluzívnej sieti certifikovaných nezávislých predajcov softvérov (ISV) v rôznych odvetviach priemyslu a s rozsiahlymi skúsenosťami v oblasti poskytovania riešení, ktoré sú úspešne testované a certifikované na našich produktoch a službách.

 • Sygic

  Spoločnosť Sygic je autorom najpokročilejšej navigačnej aplikácie, ktorej dôveruje viac než 200 miliónov vodičov na celom svete. Aplikácii Sygic Professional GPS Navigation s SDK pre flotily a podnikovým mapám pre riešenia správy flotíl, sledovania, plánovania trás a optimalizácie dôveruje viac než 2 000 flotíl v oblasti prepravy, logistiky, doručovania zásielok, terénnych prác, automobilového priemyslu, energetických sietí, záchranných zložiek a komunálnych služieb.
  Aplikácia Sygic Professional GPS Navigation funguje off-line bez pripojenia na internet a obsahuje navigáciu a tvorbu trás pre kamióny, itinerár s časovými oknami a viac ako 60 rozhraní API na vývoj aplikácií pre systémy Android a Windows.

  Odkaz na webové stránky >> www.sygic.com/business 

  Visit Website
 • Staylinked

  Spoločnosť StayLinked sa špecializuje na modernizáciu hostiteľských aplikácií pre odolné mobilné počítače. Už viac ako 20 rokov spoločnosť StayLinked poskytuje riešenia svetovej triedy pre kritické hostiteľské systémy v odvetviach skladového hospodárstva, výroby, prepravy a maloobchodného predaja. Vďaka podrobným znalostiam týchto hostiteľských systémov spoločnosť StayLinked predstavila nový vzor v oblasti emulácie terminálu a správy relácií pre mobilné zariadenia.

  Visit Website
 • SOTI

  Spoločnosť SOTI je najdôveryhodnejší poskytovateľ riešení správy podnikovej mobility (EMM) na svete. Má viac než 16 000 firemných zákazníkov a spravuje milióny zariadení na celom svete. Inovatívne portfólio riešení a služieb spoločnosti SOTI poskytuje nástroje, ktoré organizácie potrebujú na skutočnú mobilizáciu svojich operácií a optimalizáciu svojich investícií do mobility. 

  Stiahnite si leták s obomi značkami tu.

  Visit Website
 • NetMotion

  Softvér spoločnosti NetMotion na správu mobilného výkonu umožňuje oddeleniam IT poskytovať mobilným používateľom výnimočné služby. Tento softvér zrýchľuje, optimalizuje a zabezpečuje všetky dátové prenosy do mobilných zariadení v akejkoľvek sieti, aplikácii alebo operačnom systéme.

  Stiahnite si leták s obomi značkami tu.

  Visit Website
 • Loqus

  Loqus Fleet Ltd specialises in the provision of end-to-end Transport management systems providing organisations with the necessary tools to help them Plan, Execute and Monitor & Control work orders from initial order taking down to the last mile. Headquartered in Malta, the group employs a passionate team of high calibre software engineers supported by an experienced management team.

  Visit Website
 • GPC

  GPC is an award-winning software house with over 25 years of experience working with a range of sectors across the globe. Driven by the needs of their customers in healthcare, transportation, police, logistics and local government, GPC strives to improve outcomes through the most efficient use of resources. GPC has in-depth experience creating solutions utilising 3D cameras, including the Intel® RealSense™ technology integrated into the TOUGHBOOK M1.

  Visit Website
 • Absolute Software

  Spoločnosť Absolute poskytuje riešenia perzistentného koncového zabezpečenia a riadenia dátových rizík pre počítače, tablety a smartfóny. Absolute Data & Device Security (DDS) poskytuje perzistentné pripojenie ku všetkým vašim koncovým bodom a dátam, ktoré sa v nich nachádzajú, čo znamená, že máte neustále všetko pod kontrolou, dokonca aj keď je zariadenie odpojené od siete alebo v rukách neoprávnenej osoby. Stiahnite si leták s obomi značkami tu.

  Visit Website