Staňte sa predajcom produktov Panasonic

Zvýšte svoje zisky vďaka predaju produktov od vedúcej spoločnosti na európskom trhu odolných notebookov a tabletov. Využite pestrú paletu finančných a nefinančných výhod, ktoré boli špeciálne navrhnuté tak, aby vám pomohli zvýšiť objem vašich obchodných činností prostredníctvom získavania spoločných potenciálnych zákazníkov a odmeňovania vašej spoločnosti za jedinečnú hodnotu, ktorú prinášate zákazníkom.

Prvým krokom na vašej ceste s produktom Toughbook je vstúpenie do nášho programu ako registrovaný partner. To vám poskytne štandardný prístup k nášmu programu.

Môžete však pokračovať aj na ďalšiu úroveň a stať sa prémiovým partnerom. Na to musíte odsúhlasiť plnenie cieľov a vykonávanie spoločných marketingových činností.

 

PREDAJCOVIA
Prvý krok na vašej ceste s produktom Toughbook Predajcovia, ktorí chcú pridať produkt Toughbook do svojho sortimentu, budú mať prístup k našim štandardným výhodám a nástrojom na našom portáli.
Získajte prístup ku kompletnej škále výhod pre predajcov odsúhlasením cieľov v oblasti predaja a spoločného plánovania obchodných činností. Tiež budete musieť propagovať produkt Toughbook na svojej webovej lokalite, vymenovať „Odborníka na produkty Toughbook“ a plniť vzdelávacie ciele v Univerzite pre produkt Toughbook.
VÝHODY REGISTROVANÝ
PARTNER
PRÉMIOVÝ
PARTNER
Prístup k portálu pre partnerov programu Engage s množstvom nástrojov a materiálov na podporu predaja a marketingu.
Pravidelná komunikácia vrátane informácií o uvedení najnovších produktov ešte pred samotným uvedením na trh.
Vytvárajte predajné a marketingové materiály s našou aj vašou značkou.
Výhody za registráciu spoločných predajných príležitostí.
Uvítací e-mail s prehľadom programu a certifikátom.
Prístup k online produktovým školeniam a webovým seminárom.
Príležitosť požiadať o fondy na rozvoj podnikania pre spoločné marketingové aktivity a aktivity na získavanie potenciálnych zákazníkov.  
Prístup ku kvalifikovaným potenciálnym zákazníkom.  
Podpora spoločných aktivít v oblasti vzťahov s verejnosťou a video s prípadovou štúdiou na propagáciu spoločných riešení a prínosov pre zákazníkov.  
Zľavnené predvádzacie jednotky na zapožičanie alebo zakúpenie a testovanie.  
Vybavte svoju predvádzaciu miestnosť pokladničnými systémami (POS) a predvádzacími jednotkami s našou aj vašou značkou.  
Podpora pre podujatia a výstavy.  
Prístup k výkonným zamestnancom spoločnosti Panasonic pre oblasť predaja, marketingu a technickú oblasť.  
Propagácia vašej spoločnosti na našej webovej lokalite.  
Plaketa oficiálneho partnera  
- Upozorňujeme, že výhody pre jednotlivé kategórie partnerov určuje naša spoločnosť, môžu sa líšiť v závislosti od regiónu a môžu byť podmienené splnením podmienok.