• COMPASS

  Navigate AndroidTM with ease

  ------------------------------------------

  COMPASS Custom

  COMPASS Air

  COMPASS Manager

  COMPASS for Work

  COMPASS Security

Panasonic COMPASS – Komplexné služby a zabezpečenie pre zariadenia Android

Riešenie problémov so zariadeniami Android v rámci služby Enterprise

S rozrastajúcou sa iniciatívou zapojenia mobilných zariadení so systémom Android v rámci služby Enterprise podnikatelia ocenili výhody zvýšenej flexibility, možností prispôsobenia a znížených nákladov na zavedenie. No prví používatelia vreckových počítačov a tabletov so systémom Android v rámci služby Enterprise si už začínajú uvedomovať dlhodobé výzvy, ktoré súvisia so správou a zabezpečením týchto zariadení.

Na lepšie pochopenie výziev práce s tabletmi a vreckovými počítačmi so systémom Android v rámci služby Enterprise kliknite tu a pozrite si našu bielu knihu.

 

Využitie moci systému Android v rámci služby Enterprise

Panasonic COMPASS ponúka všetko, čo potrebujete na bezpečné zavedenie a správu odolných tabletov a vreckových počítačov so systémom Android od Panasonic vo svojej firme. Vďaka svojmu dizajnu vám dodáva istotu, s ktorou využijete celý rozsah flexibility operačného systému Android s vedomím, že zariadenia Panasonic sú pripravené na podnikanie, čo sa týka aplikácií, ako aj správy a bezpečnosti.

   

Rýchly prehľad: Päť základných prvkov správy Panasonic COMPASS

Vlastný COMPASS

COMPASS Air

Správa COMPASS

Príležitosť na prispôsobenie operačného systému Android na zariadeniach Panasonic, ktoré vyhovuje požiadavkám vašej firmy. Obsahuje služby Firmware over the air (FOTA), pokročilé FOTA a SCOMO (Software Component Management Object), aby spĺňal všetky vaše potreby aktualizácií a správy.

Certifikáty Enterprise Mobility Management (EMM), licencie a prispôsobení klienti MDM na špecifické potreby hardvéru Panasonic.

     
 

COMPASS na prácu

Zabezpečenie COMPASS 

 
Podporuje systém Android for Work (AFW), vďaka čomu môžu firmy osobitne a bezpečne spravovať korporátne a osobné údaje a aplikácie na jednom zariadení. Treťostranové bezpečnostné riešenia s certifikátom Panasonic zlepšujú zabezpečenia zariadenia.  

Nájdenie správnych zariadení Panasonic so systémom Android pre vašu mobilnú pracovnú silu

Panasonic Toughpad prestavilo prvé zariadenie so systémom Android v rámci služby Enterprise v roku 2011 a momentálne ponúka celý rad trhových jednotiek, odolných tabletov a vreckových počítačov so systémom Android, ktoré spĺňajú požiadavky vašej mobilnej pracovnej sily s obrazovkami veľkosti 4,7, 5, 7 a 10,1 palcov. Kliknite tu a nájdite to správne zariadenie Panasonic so systémom Android pre svoje obchodné potreby.

   

 

*AndroidTM je registrovaná obchodná zámka spoločnosti Google Inc.