Phone number: +420 234 294 112

TOUGHBOOK Windows Autopilot

Windows Autopilot – jednoduchý cloudový nástroj – predstavuje revolučné riešenie konfigurácie a správy notebookov a tabletov so systémom Windows 10 Pro.

Koncový používateľ dostane vaše zariadenie TOUGHBOOK už so všetkými potrebnými konfiguračnými nastaveniami, ktoré sú nahrané na cloud. To znamená, že stačí zariadenie vybaliť, zadať prihlasovacie údaje, stiahnuť si profil a pustiť sa do práce.

Vďaka tomu môžu používatelia zariadenie používať hneď po rozbalení, zatiaľ čo pracovníci vášho IT oddelenia sa môžu sústrediť na iné závažné projekty.

Chcem zistiť viac
Jednoduché pre koncových používateľov. Bezproblémové pre pracovníkov IT oddelenia. Časovo a finančne úsporné pre vašu organizáciu.
Rýchle nasadenie
Škálovateľnosť
Úspora nákladov za IT podporu, času a zdrojov
Jednoduché pre koncových používateľov
Efektívnejšia správa zariadení
Bezpečnosť

Prečo práve Windows Autopilot?

Stačí rozbaliť. A pustiť sa do práce.

Vďaka službe Windows Autopilot sú všetky konfiguračné nastavenia vášho zariadenia Windows 10 Pro TOUGHBOOK vopred nahrané na cloud.

Zariadenie sa následne odošle priamo koncovému používateľovi. Ten ho už len zapne, zadá svoje prihlasovacie údaje, pričom sa automaticky stiahnu všetky aplikácie a nastavenia podľa konkrétnych požiadaviek podniku, v ktorom pracuje.

Windows Autopilot uľahčuje koncovým používateľom počiatočnú prácu s novými zariadeniami a výrazne znižuje potrebu pomoci od IT oddelenia.
Zariadenia sa nasadzujú s vopred nainštalovanými aplikáciami a synchronizovanými profilmi, vďaka čomu umožňujú okamžitú produktivitu.

Uspejte vo veľkom

Windows Autopilot pre TOUGHBOOK umožňuje okamžite vykonávať konfigurácie, aktualizácie a resety zariadení na ľubovoľnom počte zariadení.

Bezproblémová skúsenosť pre pracovníkov IT oddelenia

Znížte čas a náklady pracovníkov IT oddelenia, ktorí sú už aj tak dosť vyťažení, pričom nemusíte robiť kompromisy v oblasti prispôsobenia, výkonu ani bezpečnosti.

Uvoľnenie cenných IT zdrojov

Výrobcovia bežne posielajú zariadenia najskôr pracovníkom IT oddelenia.

Tí potom musia míňať už aj tak drahocenný čas, rozpočet a zdroje na manuálne nastavovanie a prispôsobovanie zariadení.

A koncoví používatelia zatiaľ čakajú… a čakajú…

Vďaka službe Windows Autopilot už nemusíte obťažovať vašich IT odborníkov tým, aby upravili imidž nových zariadení alebo ich individuálne nastavovali, skôr než poputujú ku koncovým používateľom.

A to ešte nie je všetko…

Windows Autopilot dláždi cestu ďalším cloudovým službám spoločnosti Microsoft, pomocou ktorých si môžu zákazníci resetovať, upravovať a obnovovať zariadenia počas celého ich životného cyklu. Toto riešenie umožňuje hladkú správu hardvéru a softvéru s minimálnymi alebo žiadnymi nárokmi na údržbu infraštruktúry a postupmi, ktoré treba vykonať.

Máte voľnú minútku?

Pozrite si naše kratučké video a dozviete sa viac.

Zákazníci, ktorí chcú využívať službu Windows Autopilot, musia mať tieto komponenty:

- Azure AD Premium (predplatné P1 alebo P2) – a prístup k infraštruktúre Azure AD cez sieť LAN alebo Wi-Fi
- Microsoft Intune alebo podobné riešenie MDM kompatibilné so službou Autopilot

Spravujte zariadenia s ľahkosťou

Windows Autopilot je teraz k dispozícii na všetkých zariadeniach TOUGHBOOK so systémom Windows 10 Pro.

Kontaktujte nás:

Proservices

Vývoj riešení ProServices

Náš tím odborníkov dokáže navrhnúť a dodať akékoľvek riešenie, aké vaši zákazníci potrebujú, od inovačných dokovacích riešení až po integráciu produktov tretích strán. A vďaka tomu, že všetko sa tvorí interne, vaše riešenie bude kvalitatívne zodpovedať naším vysokým štandardom zariadení Toughbook.

Chcem zistiť viac

Prispôsobenie riešení ProServices

Poskytnite svojim pracovníkom dokonalý odolný nástroj doplnený o prispôsobený branding, inštalácie, aplikácie, nastavenia zabezpečenia a údaje, to všetko spravované vaším vyhradeným projektovým manažérom, aby vaše zariadenia boli pripravené ihneď po vybalení.

Chcem zistiť viac

Prémiová podpora ProServices

Naši odborníci vykonávajú všetky prispôsobenia interne a informujú vás o každom kroku. Od balenia a sledovania až po technickú podporu, naše portfólio špičkových služieb zvýši vašu efektivitu už od prvého dňa.

Coming Soon

ProServices Protect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie Toughbook obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

Zistiť viac

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

Jedinečný model mesačných platieb bez úrokov pre vaše riešenia TOUGHBOOK.

Zistiť viac