• Vyberiete si spotrebiteľské zariadenie alebo potrebujete niečo odolnejšie?

Vyberiete si spotrebiteľské zariadenie alebo potrebujete niečo odolnejšie?

Môže byť lákavé rozhodnúť sa pre spotrebiteľské zariadenia – všetci sme na ne zvyknutí v našom každodennom živote. 

Ale rozmýšľajte týmto spôsobom. Keď sa poobzeráte vo vašom sklade alebo výrobnom závode, čo vidíte? Prilby, reflexné oblečenie, ochranné pracovné oblečenie, ochranná obuv – určite nejde o bežné oblečenie, ktoré by ste mohli vidieť na hlavnej ulici. A to isté by malo platiť aj pre vaše počítače.

Spotrebiteľské zariadenia nie sú navrhnuté pre náročné pracovné prostredie. Nemajú takú trvácnosť, konektivitu, odolnosť voči poveternostným podmienkam či flexibilitu konfigurácie, ktoré by spĺňali vaše obchodné potreby. Takže čoskoro zistíte, že vaše počiatočné výdavky na IKT sú zbytočné.

Zariadenia ako tablety Panasonic Toughpad sú však iné. Prečo? Tu je niekoľko dôvodov...

Robustné vnútri i zvonka

Testované na odolnosť voči pádom z výšky 180 cm v 26 uhloch, na odolnosť voči vibráciám, aby sa mohli používať v neodpružených vozidlách, a sú schopné odolať extrémnym teplotám – také sú naše zariadenia, ktoré sú dostatočne robustné na to, aby výnimočne dobre fungovali na náročných pracoviskách.

Rugged from the inside out
Work without limits
Práca bez obmedzení

Naše zariadenia s klasifikáciou IP majú dotykové obrazovky, s ktorými môžete pracovať v rukaviciach aj v daždi a majú antireflexnú ochranu, aby ste videli jasne aj pri silnom slnečnom svetle. V interiéri alebo v exteriéri. Za akýchkoľvek poveternostných podmienok. V akúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Ergonomická mobilita

Naše robustné a flexibilné základne a stojany do vozíkov sú ergonomicky navrhnuté a prísne testované a sú úplne bezpečnými systémami, ktoré sa dajú ľahko prenášať medzi jednotlivými vysokozdvižnými vozíkmi.

Dedicated accessory range
Ergonomic mobility
Špeciálne príslušenstvo

Príslušenstvo zahŕňa skenery čiarových kódov a čítačky RFID či bezpečnostný softvér alebo softvér na zlepšenie konektivity, ktoré sú testované a certifikované spoločnosťou Panasonic na základe noriem pre Toughbook a Toughpad, čo zaručuje ich úplnú kompatibilitu.

Najmodernejšie systémy a technológie

Vyberte si z najnovších operačných systémov Windows® alebo Android™ a z najmodernejších procesorov Intel®.

Latest systems and technology
Optimised connectivity
Optimalizovaná konektivita

Tam, kde iné zariadenia zlyhávajú, Toughbook a Toughpad zostávajú stále pripojené. Naše modely ponúkajú kombinácie siete LAN, bezdrôtovej siete LAN, technológie Bluetooth, siete WWAN (3G/4G) a GPS a naše základne do vozíkov sú vhodné pre voliteľné duálne antény, aby sa zvýšila možnosť konektivity daných zariadení.

Odborná podpora a služby

Panasonic ProServices ponúkajú odborné služby s pridanou hodnotou, ktoré zahŕňajú riadené rozmiestnenie, technickú podporu, spravovanie majetku a školenie používateľov, čo zabezpečí, že váš projekt bude hladko a úspešne napredovať vpred.

Specialist support and services