Váš softvér. Náš hardvér. Dokonalé partnerstvo.

Náš špecializovaný robustný hardvér podáva maximálny výkon vďaka špecializovanému softvéru, a to aj v tých najťažších pracovných podmienkach. Preto je podpora našich partnerov ISV vždy dôležitým záujmom programu TOUGHBOOK.

Zaregistrujte sa už dnes do nášho partnerského programu ISV a na oplátku môžete očakávať kompletný balík obchodných výhod s vysokou hodnotou. K dispozícii vám bude náš tím odborníkov, ktorý vám pomôže vyvinúť softvér, ktorý bude fungovať v dokonalej harmónii s našimi notebookmi, tabletmi a vreckovými zariadeniami, a premení tieto kombinované riešenia na veľké obchodné príležitosti.

Tri partnerské úrovne vytvorené pre vaše podnikanie

Partneri na úrovni TOUGHBOOK ISV majú plnú obchodnú podporu na troch úrovniach, na základe vašich požiadaviek a spôsobu práce s nami. Bez ohľadu na úroveň zistíte, že rozsah podpory zasahuje do všetkých oblastí vášho podnikania.

ISV Premier

Ako partner na úrovni Premier profitujete z najvyššej úrovne podpory podnikania. Spolu s kompletným súborom predajných a marketingových nástrojov a služieb, vrátane prístupu k marketingovým zdrojom, online školení, webových seminárov zameraných na kanály a pozvánok na exkluzívne podujatia TOUGHBOOK, budeme predávať váš softvér ako súčasť našich kompletných riešení TOUGHBOOK, čím získate bezkonkurenčný prístup na najväčšie celoeurópske trhy.

Stiahnite si brožúru programu ISV >>

ISV Certified

Propagácia vášho softvéru je jednou z hlavných výhod statusu ISV Certified. Zabezpečíme ju prostredníctvom našej webstránky TOUGHBOOK a PR aktivity, vďaka čomu budete vystavení celému spektru našich potenciálnych a existujúcich zákazníkov. Rovnako budete mať prístup k predajným a marketingovým aktívam, školeniam a prehľadu o nových produktoch. Okrem toho, spolu s našimi partnermi ISV Premier budete mať tiež prístup k našim súpravám na vývoj softvéru a aplikačným programovacím rozhraniam na podporu vývoja vašich softvérových riešení.

Stiahnite si brožúru programu ISV >>

ISV Registered

Táto úroveň je perfektnou platformou na začatie vášho partnerstva s nami. Podporíme vaše podnikanie predajnými a marketingovými aktívami, online školeniami a neustálym prehľadom o vývojovom pláne našich produktov. Na úrovni ISV Registered tiež dostanete certifikát a logo na podporu vášho statusu oficiálneho partnera TOUGHBOOK ISV.

Stiahnite si brožúru programu ISV >>