Globálny líder, k vašim službám

Staňte sa partnerom TOUGHBOOK a váš úspech sa stane našou prioritou. Vždy sme spojencom a nikdy nie konkurentom. Pomôžeme vám rásť ako špecializovaný predajca robustných technológií a softvérových riešení a premieňať príležitosti na víťazstvá.

K partnerskému programu TOUGHBOOK sa môžete pripojiť v jednej z troch kategórií – Engage, Edge a ISV. Naši partneri Engage sú odborní predajcovia našich prvotriednych robustných notebookov a tabletov (spolu s príslušenstvom a riešeniami), ktorí spájajú svoje podnikanie s radom mobilných technológií, ktoré sú štandardom viac ako 20 rokov.

Partneri Edge sú špecialistami v našich stále sa rozširujúcich radoch vreckových a tabletových zariadení a tešia sa z úspechu na trhu, ktorý je jedným z najrýchlejšie rastúcich v technologickom sektore.

Pre partnerov ISV ponúkame vždy pripravený program odbornej podpory a služieb, ktorý vám poskytne viac spôsobov, ako zabezpečiť, aby váš softvér a náš hardvér tvorili neodolateľnú ponuku pre vašich zákazníkov.

Každý program je odstupňovaný tak, aby odrážal vašu úroveň angažovanosti v programe TOUGHBOOK, a všetky úrovne vám prinášajú množstvo obchodných výhod s vysokou hodnotou.

Zistite viac o kategóriách partnerského programu TOUGHBOOK