Splnenie požiadaviek železnice a sektora verejnej dopravy

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Zvýšenie efektivity pracovníkov údržby
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook umožňujú komplexnú rekonštrukciu pracovného procesu a zvýšenie produktivity pracovníkov údržby. Poskytnú im prístup k dokumentom a výkresom, kdekoľvek ich potrebujú, navigácia GPS ich efektívne dovedie k požadovanému zariadeniu, pomocou integrovaných kamier budú môcť okamžite zadovážiť jeho video alebo fotodokumentáciu a vďaka bezdrôtovému pripojeniu získať informácie o požadovaných náhradných dieloch alebo nástrojoch.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Skrátenie uzávierok železničných tratí
Ano, to ma zaujíma

Skrátenie uzávierok tratí je pre železničnú sieť jednou z hlavných priorít. Rýchlosť a efektivita práce tu preto zohráva rozhodujúcu úlohu. Počítače Toughbook, ktoré sa vyznačujú výnimočnou konektivitou a schopnosťou fungovať za akýchkoľvek podmienok a možnosťou využitia širokého spektra funkcií, umožňujú železničným technikom a inžinierom rýchlejšiu,
presnejšiu a produktívnejšiu prácu. To prispieva k minimálnemu narušeniu funkcie železničnej siete.
 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Diagnostika a údržba dopravnej infraštruktúry na akomkoľvek mieste a za každých podmienok
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook sú ideálne nástroje pre údržbu infraštruktúry verejnej dopravy. Umožňujú terénnym pracovníkom rýchle nájdenie problému, prehliadanie elektronických dokumentov a výkresov, objednávku náhradných dielov online a rýchlu navigáciu k ďalšej práci pomocou integrovaného systému GPS. A to všetko na akomkoľvek mieste za každých podmienok. Je možné ich celý deň napájať z batérie a pracovať za každého počasia, aj na ostrom slnku. Okrem toho ponúkajú širokú konektivitu.  

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.