Splnenie požiadaviek výrobného sektora

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Zabezpečenie maximálnej efektívnosti v každom prostredí
Ano, to ma zaujíma

Možno si myslíte, že počítače nemôžu fungovať všade, kde potrebujú pôsobiť vaše jednotky. Počítače Toughbook zrejme zmenia váš názor. Vďaka konektivite zodpovedajúcej vojenským normám, vysokej odolnosti, spoľahlivosti a vysokému výkonu ich môžete používať všade, kde potrebujete, a maximálne tak zvýšiť produktivitu všetkých členov vašich jednotiek. 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Bezchybná správa zariadenia a precízna logistika
Ano, to ma zaujíma

Efektívna správa zariadení a precízna logistika hrajú vo výrobnom sektore veľmi významnú úlohu. Dáta a aplikácie sú však na rôznych miestach. Na mieste akcie je ťažký prístup k presným informáciám a veľmi ťažko sa udržiava prehľad o tom, kde sú ľudia a vybavenie.

S počítačmi Toughbook to nie je problém. Vďaka špičkovej konektivite poskytujú prístup k nekonečnému množstvu informácií bez ohľadu na to, kde vaši ľudia a vybavenie práve sú. Vďaka výnimočnej robustnosti a odolnosti voči nepriaznivým vplyvom počasia umožnia výmenu dát a plánov, kedykoľvek je to potrebné. Navyše ponúkajú funkcie, ako napríklad navigáciu GPS, kameru, pripojenie k sieti HSPA a špeciálne moduly podľa konkrétneho použitia, a nahrádzajú tak veľa ďalších samostatných zariadení a prístrojov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Okamžitý prístup k dátam a aplikáciám v najnáročnejších podmienkach
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú tam, kde iná technológia zlyháva. Teraz majú terénni pracovníci prístup k dátam a aplikáciám aj v najnáročnejších podmienkach a v digitálnej forme, ktorá im umožňuje vykonávať priebežné zmeny a doplnenia. Vďaka širokej ponuke veľkostí displejov môžu priamo v teréne vykonávať potrebné práce. Vysoký výkon procesora zvládne aj najrozsiahlejšiu technickú dokumentáciu. 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Spoľahlivosť a odolnosť
Spoľahlivosť a odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne v odbore železničnej dopravy. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúcej sa odolnosti voči prachu a vlhkosti¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Prenosnosť / mobilita
Prenosnosť / mobilita

Potrebujete také vybavenie, ktoré so sebou môžete vziať do terénu. To znamená, že mobilita tu hrá kľúčovú úlohu. Vďaka malým rozmerom, možnosti upevnenia a jedinečným konštrukčným prvkom, ako je napríklad integrované držadlo, môžete počítače Toughbook používať, kdekoľvek ich potrebujete.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.

 

Konektivita
Konektivita

Integrovaný modul WLAN a voliteľný modul HSPA umožňujú vykonávať rôzne úlohy, ako napríklad odosielanie digitálnych fotografií z terénu, aj keď práve pracujete v náročných vonkajších podmienkach. To znamená rýchlejšie opravy a nižšie prípadné pokuty spojené s uzávierkou opravovaných úsekov.