Splnenie požiadaviek verejného sektora

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Poskytnutie informácií v digitálnej forme zákazníkom aj v najnáročnejších podmienkach
Ano, to ma zaujíma

Vaši zákazníci a investori požadujú presné a spoľahlivé informácie a odpovede na svoje otázky. Samozrejme nechcú čakať, až sa terénny pracovník dovolá do ústredia alebo až sa odtiaľ v horšom prípade vráti. Počítače Toughbook tento problém účinne riešia.

Vďaka výnimočnej konektivite a odolnosti umožňujú okamžitý prístup k informáciám za každej situácie. To znamená oveľa viac spokojných zákazníkov a produktívnych projektov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Áno, to ma zaujíma
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú tam, kde iná technológia zlyháva. Teraz môžu vaši pracovníci v teréne získať prístup k dátam tam, kde ich potrebujú, v digitálnej forme, ktorá im umožňuje vykonávať priebežné zmeny a doplnenia. Vďaka širokej ponuke veľkostí displejov môžu priamo v teréne plniť požiadavky verejného sektora a vysoký výkon procesora zvládne aj najrozsiahlejšiu technickú dokumentáciu.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Organizácia služieb verejnosti poskytovaných od viacerých dodávateľov a na viacerých úrovniach
Ano, to ma zaujíma

Efektívna správa služieb a dodávateľov hrá vo verejnom sektore veľmi významnú úlohu. Dáta a aplikácie sú však na rôznych miestach, na stretnutiach s dodávateľmi nie je ľahké nájsť presné informácie a rovnako ťažké je aj zdieľanie spoločných plánov a vedomostí.

S počítačmi Toughbook to nie je problém. Vďaka špičkovej konektivite poskytujú prístup k nekonečnému množstvu informácií bez ohľadu na to, kde ich terénni pracovníci potrebujú. Vďaka výnimočnej robustnosti a odolnosti voči nepriaznivým vplyvom počasia umožňujú zdieľanie dát a plánov na akomkoľvek mieste. Navyše ponúkajú funkcie, ako napríklad navigáciu GPS, kameru, pripojenie k sieti HSPA a špeciálne moduly podľa konkrétneho použitia, a nahrádzajú tak veľa ďalších samostatných zariadení a prístrojov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Konektivita
Konektivita

Integrovaný modul WLAN a voliteľný modul HSPA umožňujú vykonávať rôzne úlohy, ako napríklad odosielanie digitálnych fotografií z terénu, aj keď práve pracujete v náročných vonkajších podmienkach.

 

Spoľahlivosť / odolnosť
Spoľahlivosť / odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne vo verejnom sektore. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúcej sa odolnosti voči prachu a vlhkosti¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Ochrana údajov
Ochrana údajov

Okrem zabezpečenia heslom, softvérom BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku majú počítače Toughbook nainštalovaný zabezpečovací a zálohovací softvér Recover Pro, takže vaše dáta budú vždy v bezpečí.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.