Splnenie požiadaviek telekomunikačného sektora

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Ekologický prístup a lepšie služby zákazníkom
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook s integrovaným systémom navigácie GPS a výkonným pripojením k bezdrôtovej sieti umožňujú pracovníkom v teréne rýchly presun od jedného zákazníka k druhému. Vďaka tomu môžu venovať viac času zákazníkom a zároveň znížiť spotrebu paliva a redukovať uhlíkovú stopu. 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Zvýšenie efektivity pracovníkov údržby
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook umožňujú komplexnú rekonštrukciu pracovného procesu a zvýšenie produktivity pracovníkov údržby. Poskytnú im prístup k dokumentom a výkresom, kdekoľvek ich potrebujú, navigácia GPS ich efektívne dovedie k požadovanému zariadeniu, pomocou integrovaných kamier budú môcť okamžite zadovážiť jeho video alebo fotodokumentáciu a vďaka bezdrôtovému pripojenie získať informácie o požadovaných náhradných dieloch alebo nástrojoch.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Diagnostika a údržba digitálnych sietí na akomkoľvek mieste a za každých podmienok
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook sú ideálne nástroje pre údržbu moderných telekomunikačných sietí. Terénnym pracovníkom údržby umožňujú pripojiť sa k prvkom siete a vykonávať ich údržbu na akomkoľvek mieste a za akýchkoľvek podmienok. Je možné ich celý deň napájať z batérie a pracovať za každého počasia, aj na ostrom slnku. Okrem toho ponúkajú širokú konektivitu.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Čitateľnosť displeja
Čitateľnosť displeja

Častou prekážkou pri práci v teréne býva zlá čitateľnosť displeja na slnku. Počítače Toughbook využívajú špičkové technológie zobrazenia, ktoré zaručujú vynikajúcu čitateľnosť na priamom slnku a dokonalé podsvietenie pre prácu v noci.

 

Univerzálne využitie
Univerzálne využitie

Počítače Toughbook majú integrované rozhranie HSPA a možno ich vybaviť rozhraním GPS a ďalšími špeciálnymi modulmi podľa použitia. Dokonca aj najmenšie modely sú tak univerzálnymi nástrojmi vhodnými pre najnáročnejšie pracovné podmienky.

 

Spoľahlivosť a odolnosť
Spoľahlivosť a odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne vo finančnom sektore. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúcej sa odolnosti voči prachu a vlhkosti¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.