Splnenie požiadaviek strojárskeho sektora

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Prístup k dátam a výkresom v teréne a možnosť ich úprav
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú tam, kde iná technológia zlyháva. Teraz majú vaši terénni pracovníci prístup k dátam a výkresom tam, kde ich potrebujú, a vtedy, keď ich potrebujú, v digitálnej forme, ktorá im umožňuje vykonávať priebežné zmeny a doplnenia. Vďaka širokej ponuke veľkostí displeja môžu priamo v teréne používať softvér CAD a vysoký výkon procesora zvládne aj najrozsiahlejšiu technickú dokumentáciu. 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Riadenie dodávateľského reťazca od viacerých dodávateľov a na viacerých úrovniach
Ano, to ma zaujíma

Efektívna správa dodávateľského reťazca hrá v strojárskom priemysle veľmi dôležitú úlohu. Dáta a aplikácie sú však na rôznych miestach, na stretnutiach s dodávateľmi nie je ľahké nájsť presné informácie a rovnako ťažké je aj zdieľanie spoločných plánov a vedomostí.

S počítačmi Toughbook to nie je problém. Vďaka špičkovej konektivite poskytujú prístup k nekonečnému množstvo informácií bez ohľadu na to, kde ich terénni pracovníci potrebujú. Vďaka výnimočnej robustnosti a odolnosti voči nepriaznivým vplyvom počasia umožňujú zdieľanie dát a plánov na akomkoľvek mieste. Navyše ponúkajú funkcie, ako napríklad navigáciu GPS, kameru, pripojenie k sieti HSPA a špeciálne moduly podľa konkrétneho použitia, a nahrádzajú tak veľa ďalších samostatných zariadení a prístrojov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Poskytnutie informácií v digitálnej forme zákazníkom aj v najnáročnejších podmienkach
Ano, to ma zaujíma

Zákazníci v technologických odvetviach priemysle požadujú presné a spoľahlivé informácie a odpovede na svoje otázky. Samozrejme nechcú čakať, až sa terénny pracovník dovolá do ústredia alebo až sa odtiaľ v horšom prípade vráti. Počítače Toughbook tento problém účinne riešia.

Vďaka výnimočnej konektivite a odolnosti umožňujú okamžitý prístup k informáciám za každej situácie. To znamená oveľa viac spokojných zákazníkov a ziskových projektov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Čitateľnosť displeja
Čitateľnosť displeja

Častou prekážkou pri práci v teréne býva zlá čitateľnosť displeja na slnku. Počítače Toughbook využívajú špičkové technológie zobrazenia, ktoré zaručujú vynikajúcu čitateľnosť na priamom slnku a dokonalé podsvietenia pre prácu v noci.

 

Univerzálne využitie
Univerzálne využitie

Počítače Toughbook majú integrované rozhranie HSPA a možno ich vybaviť rozhraním GPS a ďalšími špeciálnymi modulmi podľa použitia. Dokonca aj najmenšie modely sú tak univerzálnymi nástrojmi vhodnými pre najnáročnejšie pracovné podmienky.

 

Spoľahlivosť a odolnosť
Spoľahlivosť a odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne v stavebnom sektore. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúce sa odolnosti voči prachu a vlhkosti¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.