Splnenie požiadaviek pohotovostných a záchranných služieb

Čo najviac bráni v efektívnej práci ľuďom, ktorí zachraňujú ľudské životy a starajú sa o našu bezpečnosť? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Zabezpečenie maximálnej efektívnosti v každom prostredí
Ano, to ma zaujíma

Možno si myslíte, že počítače nemôžu fungovať všade, kde potrebujú pôsobiť vaše jednotky. Počítače Toughbook zrejme zmenia váš názor. Vďaka konektivite zodpovedajúcej vojenským normám, vysokej odolnosti, spoľahlivosti a vysokému výkonu ich môžete používať všade, kde potrebujete, a maximálne tak zvýšiť produktivitu všetkých členov vašich jednotiek.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Potreba presnej diagnózy prípadu alebo pacienta
Ano, to ma zaujíma

Rýchle zhodnotenie situácie a okamžité spojenie s potrebnými službami alebo získanie centrálne uložených dát môže byť pri záchranných akciách otázkou života a smrti.

S počítačmi Toughbook to nie je problém. Vďaka špičkovej konektivite poskytujú prístup k vzdialeným dátam a systémom za každej situácie bez ohľadu na to, kde vaši ľudia práve sú. Vďaka výnimočnej robustnosti a odolnosti voči nepriaznivým vplyvom počasia umožní výmenu dát a plánov, kedykoľvek je to potrebné. Navyše ponúkajú funkcie, ako napríklad navigáciu GPS, kameru, pripojenie k sieti HSPA a špeciálne moduly podľa konkrétneho použitia, a nahrádzajú tak veľa ďalších samostatných zariadení a prístrojov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Okamžitý prístup k dátam a aplikáciám v najnáročnejších podmienkach
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú tam, kde iná technológia zlyháva. Teraz majú terénni pracovníci prístup k dátam a aplikáciám aj v najnáročnejších podmienkach a v digitálnej forme, ktorá im umožňuje vykonávať priebežné zmeny a doplnenia. Vďaka širokej ponuke veľkostí displejov môžu priamo v teréne vykonávať potrebné práce. Vysoký výkon procesora zvládne aj najrozsiahlejšiu technickú dokumentáciu.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Čitateľnosť displeja
Čitateľnosť displeja

Častou prekážkou pri práci v teréne býva zlá čitateľnosť displeja na slnku. Počítače Toughbook využívajú špičkové technológie zobrazenia, ktorá zaručuje vynikajúcu čitateľnosť na priamom slnku a dokonalé podsvietenia pre prácu v noci.

 

Univerzálne využitie
Univerzálne využitie

Počítače Toughbook majú integrované rozhranie HSPA a možno ich vybaviť rozhraním GPS a ďalšími špeciálnymi modulmi podľa použitia. Dokonca aj najmenšie modely sú tak univerzálnymi nástrojmi vhodnými pre najnáročnejšie pracovné podmienky.

 

Spoľahlivosť a odolnosť
Spoľahlivosť a odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne vo vašom sektore. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúce sa odolnosti voči prachu a vlhkosti¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.