Splnenie požiadaviek maloobchodného sektora

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Mobilný predaj
Ano, to ma zaujíma

Zákazníci v maloobchodnom sektore požadujú presné a spoľahlivé informácie a odpovede na svoje otázky. Samozrejme nechcú čakať, až sa predajca dovolá do ústredia alebo až sa odtiaľ v horšom prípade vráti. Počítače Toughbook tento problém účinne riešia.

Vďaka výnimočnej konektivite a odolnosti umožňujú okamžitý prístup k informáciám za každej situácie. To znamená oveľa viac spokojných zákazníkov a ziskových pracovných procesov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Prístup k dôležitým informáciám v teréne za každej situácie
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook fungujú tam, kde iná technológia zlyháva, a preto skvele vyhovujú predajcom, ktorí sa pohybujú v tak rozmanitom prostredí. Teraz majú vaši terénni pracovníci prístup k informáciám tam, kde ich potrebujú - napríklad aj v chladiarni - v digitálnej forme, ktorá im umožňuje vykonávať priebežné zmeny a doplnenia. Vďaka širokej ponuke veľkostí displejov môžu priamo v teréne vykonávať práce súvisiace s predajom a vysoký výkon procesora zvládne aj najrozsiahlejšiu technickú dokumentáciu.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Inteligentné doručovanie
Ano, to ma zaujíma

Internet a štíhle zásobovanie zmenili maloobchod do takej miery, že personál sa často stretne so zákazníkmi iba u domových dverí. Počítače Toughbook umožňujú tejto cenné príležitosti na predaj maximálne využiť.

Keďže sú tieto počítače navrhnuté tak, aby fungovali na akomkoľvek mieste, výborne sa pre toto nové maloobchodné prostredie hodia. Predajcovia, ktorí využívajú špičkové technológie, môžu zákazníkom poskytovať lepšie služby. Tak zvýšia ich spokojnosť a môžu predať ďalší tovar alebo služby.

Okrem toho integrované periférie počítačov Toughbook, ako napríklad navigačný systém GPS alebo čítačka čiarového kódu, prispievajú k výraznému zvýšeniu produktivity predajcov v teréne. Umožňujú im optimalizovať trasu, a navštíviť tak za deň viac zákazníkov.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Prenosnosť / mobilita
Prenosnosť / mobilita

Zamestnanci maloobchodu pracujú v rozličnom prostredí. Mobilita tu preto zohráva kľúčovú úlohu. Vďaka malým rozmerom, možnosti upevnenia a jedinečným konštrukčným prvkom, ako je napríklad integrované držadlo, môžu počítače Toughbook používať, kdekoľvek ich potrebujú.

 

Univerzálne využitie
Univerzálne využitie

Počítače Toughbook majú integrované rozhranie HSPA a možno ich vybaviť rozhraním GPS a ďalšími špeciálnymi modulmi podľa použitia. Dokonca aj najmenšie modely sú tak univerzálnymi nástrojmi vhodnými pre najnáročnejšie pracovné podmienky.

 

Spoľahlivosť a odolnosť
Spoľahlivosť a odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne v maloobchodnom sektore. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúcej sa odolnosti voči prachu a vlhkosti¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.