Splnenie požiadaviek leteckého sektora

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Pracovníci údržby potrebujú jednoduchý a rýchly prístup k palubnému denníku
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook, ktoré ponúkajú špičkovú konektivitu a odolnosť, umožňujú pracovníkom údržby doposiaľ nevídane rýchly prístup k palubným denníkom, často ešte pred pristátím lietadla. Poskytujú im teda všetky informácie, ktoré potrebujú na riešenie akejkoľvek situácie, čo prispieva k výraznému skráteniu odbavenia lietadla. Tým šetrí leteckým spoločnostiam ohromné peniaze.
 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

 

Prístup k technickým príručkám a údajom o konkrétnych revíziách za každého počasia
Ano, to ma zaujíma

Technické príručky a záznamy o revíziách boli predtým dostupné prevažne na papieri. A aj keď boli v elektronickej forme, technické obmedzenia počítačov neumožňovali vždy prístup k týmto digitálnym informáciám v mieste, kde bolo lietadlo odstavené. Tieto dokumenty neboli dostupné, keďže počítače nemali bezdrôtové pripojenie, nefungovali pri nízkych či vysokých teplotách alebo ich displeje neboli čitateľné na ostrom slnku. 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Rýchlejšie kontroly lietadla a schválenie pred odletom
Ano, to ma zaujíma

Doba odbavenia lietadla hrá v leteckom priemysle kľúčovú úlohu. Lietadlo, ktoré nie je vo vzduchu, nezarába. Počítače Toughbook však umožňujú okamžitú kontrolu a schválenie spôsobilosti k letu, pretože ich je možné vziať priamo na miesto údržby, ľahko sa používajú, ponúkajú množstvo funkcií a konektivitu aj v najnáročnejších podmienkach.
 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

 

Konektivita
Konektivita

Integrovaný modul WLAN a voliteľný modul HSPA umožňujú vykonávať rôzne úlohy, ako napríklad objednávky náhradných dielov online bez prerušenia práce - aj keď práve pracujete na palube lietadla.

 

Spoľahlivosť / odolnosť
Spoľahlivosť / odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne v leteckom sektore. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúcej sa odolnosti voči prachu a vlhkosti ¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Ochrana údajov
Ochrana údajov

Okrem zabezpečenia heslom, softvérom BIOS Kill a TPM a zámku pevného disku majú počítače Toughbook nainštalovaný zabezpečovací a zálohovací softvér Recover Pro, takže vaše dáta budú vždy v bezpečí.

 

Práce bez napájení
Práce bez napájení

Počítače Toughbook majú novo vyvinuté batérie a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydrží v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.