Farmaceutické výzvy, ktoré rieši zariadenie Toughbook

Tablety Toughbook a Toughpad, notebooky, oddeliteľné zariadenia typu 2 v 1 a vreckové zariadenia sú vyrábané s ohľadom na vašich farmaceutických profesionálov. 

Výkon. Výkonnosť. Produktivita.

 

Zariadenia Toughbook a Toughpad, modely FZ-G1, FZ-Q2 a CF-XZ6 sú ľahké, majú HD viacdotykové displeje a rôzne rozmery. Preto sú ergonomicky ideálne na farmaceutické testovanie. Okrem toho najnovšie procesory Intel® podávajú vynikajúci výkon a dokážu spracovať aj tú najzložitejšiu technickú dokumentáciu. Pridajte k tomu funkcie zamerané na produktivitu pre špecifické sektory na automatizáciu úloh a obmedzovanie chýb a môžete sa tešiť na efektivitu na vyššej úrovni. 

 

 

Kontrola krížovej kontaminácie  

Zariadenia Toughbook a Toughpad odolné voči nárazu, prachu a vode, s modelmi ako napr. FZ-G1, odolné voči mnohým druhom dezinfekčných prostriedkov a spĺňajúce požiadavky. V nemocniciach sa ideálne hodia do prostredí, kde je nevyhnutná prevencia proti krížovej kontaminácii a optimálna úroveň hygieny. A samozrejme, naše samostatné notebooky, notepady a vreckové zariadenia Vás zbavia používania papiera, pier a zápisníkov, ktoré uľahčujú šírenie infekcií.

Odolná mobilita

Vo farmaceutickom sektore sa vyskytuje mnoho rôznych prostredí. Efektivita na cestách by preto nikdy nemala byť ohrozená. Malé, ľahké zariadenia Toughbook a Toughpad s možnosťou montáže, s integrovanými rukoväťami, odnímateľným dizajnom typu 2 v 1 a bezkonkurenčnou odolnosťou (niektoré modely sú odolné voči pádu z výšky až 3 metre) neponúkajú iba bezproblémovú prenosnosť, ale aj nerušenú prevádzku. V akomkoľvek počasí, akýchkoľvek laboratórnych alebo testovacích podmienkach a kdekoľvek, kde váš predajný tím pocestuje.  

Výkonnosť bez limitov 

Zariadenia Toughbook a Toughpad ponúkajú životnosť batérie až do 28 hodín a možnosť vymeniť batériu počas prevádzky, takže ich môže nepretržite používať viacero farmaceutických profesionálov počas viacerých zmien alebo na dlhých cestách.  

Ochrana údajov

Okrem programov na ochranu heslom, Trusted Platform Mobile (TPM) a zámku pevného disku sa prenosné výpočtové riešenia v zariadeniach Toughbook a Toughpad dodávajú s prihlasovacím softvérom Windows Hello, softvérom na overovanie FusionPipe a softvérom na bezpečné bezdrôtové pripojenie NetMotion Wireless. 

Zostaňte pripojení   

Vynikajúca bezdrôtová konektivita – vďaka portom Native Serial, LAN a VGA/HDMI – znamená neprerušovaný prístup k dôležitým informáciám a komunikácii – či už vaši pracovníci prijímajú objednávky, zaznamenávajú výsledky alebo na cestách vyhľadávajú výsledky testov. 

 

Napíšte nám

Porozprávajte sa ešte dnes s priateľským členom tímu spoločnosti Panasonic a zistite, ako môžu odolné zariadenia Toughbook a Toughpad pomôcť vašej farmaceutickej organizácii znížiť náklady, zvýšiť kvalitu a efektivitu, optimalizovať príležitosti predaja a poskytovať lepší celkový zákaznícky servis.