Splnenie požiadaviek automobilového sektora

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako by mohol Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Presná a efektívna diagnostika v náročných podmienkach
Ano, to ma zaujíma

Prácu nemožno vždy vykonávať tam, kde je to najľahšie. Automobily často potrebujú opraviť na miestach, kde nie je pripojenie k elektrickej sieti, kde je slabý signál bezdrôtovej siete a kde je teplo, chlad či prach. 

Počítače Toughbook majú veľmi účinné bezdrôtové pripojenie, displej viditeľný za každých podmienok, vyrábajú sa v rôznom prevedení, vyznačujú sa výnimočnou odolnosťou a sú priamo určené pre prácu vonku alebo v nehostinnom prostredí. Nech je teda voz, ktorý potrebuje opraviť, kdekoľvek, mechanik si k nemu môže vziať Toughbook a vykonať všetky potrebné úkony.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

 

Poskytovanie kvalitnejších služieb zákazníkom, aby sa znížil počet chýb a skrátila čakacia doba
Ano, to ma zaujíma

Príjem vozidla do servisu môže značne znížiť efektivitu diagnostického procesu, najmä v časovej tiesni ranných špičiek. Zákazníci tak musia dlhšie čakať a sú nespokojní. 

Ďalej môžeme len dúfať, že vozidlo bude pridelené mechanikovi, ktorý má s odstraňovaním danej závady najväčšie skúsenosti. Ak sa tak však nestane, klesá počet úspešných opráv na prvý pokus. 

Počítače Toughbook prispievajú k transformácii tohto procesu, pretože je možná integrácia s diagnostickými systémami, čo technikom umožňuje vykonávať trojakú diagnostiku v čase, ktorú predtým stihli iba raz. Ako je to možné? Vďaka spojeniu bezdrôtovej konektivity zodpovedajúcej vojenským normám, nedostižnej schopnosti fungovať v náročných podmienkach a integrovaným perifériám, ako napríklad čítačkám čipov RFID a čiarového kódu.
 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

 

Ako najviac využiť každej návštevy zákazníka
Ano, to ma zaujíma

Počítače Toughbook navrhujú a inštalujú ľudia, ktorí si uvedomujú, ako firmy poskytujúce diagnostiku automobilov zarábajú peniaze - ďalšou prácou pre zákazníkov, ktorí sú s ich službami spokojní. 

Okrem toho mechanikom umožňujú, aby zákazníkom pri návšteve poskytovali hodnotnejšie služby, čo znamená vyššie príjmy pre servisnú dielňu.
 

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

 

Čitateľnosť displeja
Čitateľnosť displeja

Častou prekážkou pri práci v teréne býva zlá čitateľnosť displeja na slnku. Počítače Toughbook využívajú špičkové technológie zobrazenia, ktorá zaručuje vynikajúcu čitateľnosť na priamom slnku a dokonalé podsvietenia pre prácu v noci.

 

Univerzálne využitie
Univerzálne využitie

Počítače Toughbook majú integrované rozhranie HSPA a možno ich vybaviť rozhraním GPS a ďalšími špeciálnymi modulmi podľa použitia. Dokonca aj najmenšie modely sú tak univerzálnymi nástrojmi vhodnými pre najnáročnejšie pracovné podmienky.

 

Spoľahlivosť a odolnosť
Spoľahlivosť a odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne v stavebnom sektore. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 ¹ týkajúcej sa odolnosti voči prachu a vlhkosti².

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.