Phone number: +420 234 294 112
Maloobchod

Nový pohľad na maloobchodný predaj

Viacúčelové riešenia pre všetky možnosti použitia vo vašich obchodoch
 

Robustné a odolné tablety a pokladničné pracovné stanice (POS) od spoločnosti Panasonic poskytujú oveľa vyšší multifunkčný výkon, než by ste čakali od štandardných spotrebiteľských zariadení. Vďaka svojej schopnosti poskytovať vysoký výkon v každom prostredí – v obchodoch, reštauráciách, vonkajšom prostredí aj v skladoch – predstavujú skvelý nástroj na prácu vo všetkých maloobchodných prostrediach.
 

Čo je dôležité, pomáhajú obchodníkom poskytovať zákazníkom výhody viacerých kanálov predaja, čo je v súčasnosti nevyhnutným predpokladom úspešného podnikania. Ešte skôr než zákazník príde do vašej predajne alebo do vašich priestorov, vytvorí si integrovanú, plynulú sériu interakcií a dotykových bodov, ktoré predstavujú kombináciu fyzického sveta maloobchodného predaja s jeho digitálnym náprotivkom.
 

Spoločnosť Panasonic poskytuje manažérom a ostatným pracovníkom odvetvia maloobchodu spoľahlivé a prispôsobené zariadenia s displejom s dobrou viditeľnosťou, ktoré sú ideálne v prostrediach prijímania objednávok, ako sú reštauračné reťazce alebo reštauračné zariadenia rýchleho občerstvenia.
Vďaka zariadeniam Toughpad môžu pracovníci odvetvia maloobchodu získavať prístup k informáciám v reálnom čase a takto poskytovať zákazníkom podrobné informácie o produktoch a maximalizovať príležitosti následného predaja na predajnom mieste.
Odolná konštrukcia znamená, že zariadenia Toughpad sú mohutné, ale zároveň ľahké a dostatočne mobilné na používanie v predajniach a skladoch.
Dlhá výdrž batérie a integrovaná čítačka čiarového kódu spoločne s plnohodnotným systémom Windows znamenajú, že predajcovia môžu vykonávať viacero činností pomocou jedného zariadenia.
Široká škála špecializovaných dokovacích riešení umožňuje bezpečný prenos zariadení a ich používanie aj na cestách alebo ako pokladničné pracovné stanice (POS).

 

Pokladničné pracovné stanice (POS) Panasonic spĺňajú požiadavky dnešného trhu a pomáhajú maloobchodníkom pri ich každodennom podnikaní. Sú kompatibilné s mnohými verziami operačného systému Microsoft Windows a majú všestranný, flexibilný a modulárny dizajn pre odvetvia maloobchodu, reštauračných zariadení rýchleho občerstvenia a ubytovacích zariadení.