Phone number: +420 234 294 112
Logistika

Vrecková čítačka čiarových kódov. Je malá, ale skvelá. 

Vysokovýkonné snímanie čiarových kódov nebolo na ceste zo skladu k dverám zákazníka v sektore logistiky nikdy dôležitejšie, a nezáleží, či ide o mená spoločností ako je Tobler vo Švajčiarsku, Westfalen v Holandsku, Baeko v Nemecku alebo Hertfordshire v Spojenom kráľovstve.
vyšujúce sa pracovné zaťaženie a nedostatočne dimenzované zariadenia však znižujú rýchlosť snímania, zvyšujú riziko zranení zamestnancov a pre zamestnávateľov znamenajú vysoké náklady.

Čo ak vám teda povieme, že istými inováciami dizajnu, vrátane dizajnu jedinečnej zadnej šikmo orientovanej čítačky čiarových kódov, dokážeme snímanie uľahčiť, urýchliť a zjednodušiť viac ako čímkoľvek, čo ste doteraz poznali? 

Inovatívne prvky, ako sú šikmo orientovaná čítačka čiarových kódov a precízne pero, môžu zvýšiť produktivitu snímania až o 12 %. 
Spoločnosť Panasonic, ktorá má 30-ročné skúsenosti s podnikaním v odbore logistiky, chápe výzvy, ktorým čelíte. Odborné znalosti v oblasti logistiky nám pomáhajú zabezpečiť zjednodušenie postupov, väčšiu presnosť, rýchlejšie lehoty dodania, bezproblémové snímanie, zvýšenú efektivitu a návratnosť investícií pre logistické organizácie na celom svete. 

Produktivita stúpa. Únava klesá. 
Vitajte v budúcnosti snímania. 
Chcete sa pridať? 
4 z 5 najväčších spoločností v Japonsku doručujúcich balíky používajú vreckové zariadenia spoločnosti Panasonic.