Automobilový priemysel

Transformácia automobilového sektora 

Počítače Toughbook vybavené procesorom Intel® Core™ i5 vPro™ processor sú ideálnym nástrojom pre všetky oblasti automobilového priemyslu od výskumu a vývoja motorov alebo vozidiel cez počítačové simulácie a merania až po záznam a hodnotenie telematických dát pri skúšobných jazdách.

Séria počítačov s maximálnou ochranou má robustnú konštrukciu bez vetrákov a utesnené externé porty. Sú odolné proti prachu a vode aj proti vibráciám a nárazom (MIL-STD 810g a IP65 )¹,². Okrem toho sú odolné voči drsným podmienkam, takže umožňujú vykonávať diagnostiku v teréne, a odolávajú pádom a otrasom na hrboľatých skúšobných polygonoch aj nečistému prostrediu servisných dielní.

Spoľahlivosť a odolnosť

Vďaka robustnej konštrukcii a prvkom ako sú napríklad pružné upevnenie displeja, vystužené závesy alebo pevné disky chránené proti otrasom, majú počítače Toughbook výnimočne dlhú životnosť bez závad a nákladných opráv. Ich prevádzkové náklady po celú dobu životnosti sú preto značne nižšie ako u konvenčných prenosných počítačov (celkové náklady na vlastníctvo).

To sú len technické fakty. My vám však chceme ukázať, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

Doprava

Zmena spôsobu fungovania cestnej a železničnej dopravy

Existuje niekoľko odvetví, v ktorých je práca v exteriéri a mobilná práca značne problematická. Jedným z nich je sektor cestnej a železničnej dopravy.

Takisto však existuje len niekoľko mobilných zariadení (ak vôbec nejaké), ktoré v takýchto prostrediach zaručujú rovnaký výkon ako zariadenie Toughbook vybavené procesorom Intel® Core™ i5 vPro™.

Vďaka prvotriednym možnostiam pripojenia, výkonu, prenosnosti a bezkonkurenčnej odolnosti umožňujú odborníkom v sektore dopravy dosiahnuť vo svojej oblasti viac než kedykoľvek predtým. Práca s papierovými dokumentmi sa ukazuje ako nepotrebná. Poveternostné podmienky – dážď, sneh alebo jasné slnečné svetlo – nebránia v práci ani nespôsobujú zbytočné prestoje. Už nebudete potrebovať množstvo zariadení a dramaticky sa znížia aj prerušenia dopravných sietí.

Teraz by sme vám chceli ukázať, ako s vami môžu zariadenia Toughbook spolupracovať.

Ako pomáhajú podobným organizáciám, ako je tá vaša. A ako vám môžu pomôcť prekonať hlavné problémy, ktorým čelíte.

¹ Testy vykonalo celoštátne nezávislé testovacie laboratórium tretej strany v súlade s časťami 13.4, 13.6.2, 14.2.5 a 14.3 normy IEC 60529.

 

Vysokozdvižných vozíkov

Špeciálne počítače pre váš vozový park vysokozdvižných vozíkov

Vysokozdvižné vozíky sú neoddeliteľnou súčasťou každého skladu. Bez ohľadu na veľkosť vášho vozového parku budú počítače, ktoré sa rozhodnete namontovať do vašich vysokozdvižných vozíkov, dôležitou investíciou do hladkého a efektívneho chodu vašej prevádzky.

Výhody používania vysokozdvižných vozíkov s informačno-komunikačnými technológiami (IKT) sú početné a dobre známe. Úlohy sa môžu vykonávať s vyššou efektivitou, pretože operátori majú nepretržitý prístup k presným informáciám v reálnom čase z vášho centrálneho riadiaceho systému, pričom vyberajú a odvážajú tovar, spravujú inventár alebo sledujú a zaznamenávajú stav majetku.

Čo by ste ale mali brať do úvahy pri výbere počítačov pre svoj vozový park a ako môžete robiť tie najlepšie rozhodnutia pre svoju organizáciu v súčasnosti, ale aj v budúcnosti?

Nižšie sú uvedené niektoré z najdôležitejších otázok, ktoré by ste si mali položiť:

Are you looking for a fixed computer or a flexible mobile device that can move between vehicles?

Hľadáte pevne zapojený počítač alebo flexibilné mobilné zariadenie, ktoré môžete presúvať medzi vozidlami?

Row call to action
Supermarkets

Vyberiete si spotrebiteľské zariadenie alebo potrebujete niečo odolnejšie?

Row call to action
Retail stores

Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Row call to action
Hospitality

Hľadáte kreatívne riešenie alebo potrebujete niečo, čo je presne prispôsobené vašim potrebám?

Row call to action

 

 

Pohotovostné-služby

Transformácia záchranných a pohotovostných služieb

Operačné postupy záchranných a pohotovostných služieb sú doslova otázkou života a smrti. Efektívna činnosť na mieste záchrannej akcie môže premeniť nešťastie v úspech.

Série organizácií v sektore záchranných a pohotovostných služieb volia ako mobilnú sadu nástrojov počítače Toughbook vybavené procesormi Intel® Core™ i5 vPro™ processor.

Prečo? Keďže sa môžu používať v podmienkach, kde iné počítače zlyhávajú. Pretože poskytujú konektivitu, ktorá profesionálom v teréne umožňuje neustály a okamžitý prístup k informáciám, aplikáciám a spojenie s tímami pomoci v zázemí. A tiež preto, že ponúkajú široké spektrum funkcií, najvyššiu mobilitu a spoľahlivosť, šetria čas, prácu a náklady.

Teraz by sme vám radi ukázali, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

Maloobchod

Nový pohľad na maloobchodný predaj

Viacúčelové riešenia pre všetky možnosti použitia vo vašich obchodoch
 

Robustné a odolné tablety a pokladničné pracovné stanice (POS) od spoločnosti Panasonic poskytujú oveľa vyšší multifunkčný výkon, než by ste čakali od štandardných spotrebiteľských zariadení. Vďaka svojej schopnosti poskytovať vysoký výkon v každom prostredí – v obchodoch, reštauráciách, vonkajšom prostredí aj v skladoch – predstavujú skvelý nástroj na prácu vo všetkých maloobchodných prostrediach.
 

Čo je dôležité, pomáhajú obchodníkom poskytovať zákazníkom výhody viacerých kanálov predaja, čo je v súčasnosti nevyhnutným predpokladom úspešného podnikania. Ešte skôr než zákazník príde do vašej predajne alebo do vašich priestorov, vytvorí si integrovanú, plynulú sériu interakcií a dotykových bodov, ktoré predstavujú kombináciu fyzického sveta maloobchodného predaja s jeho digitálnym náprotivkom.
 

Spoločnosť Panasonic poskytuje manažérom a ostatným pracovníkom odvetvia maloobchodu spoľahlivé a prispôsobené zariadenia s displejom s dobrou viditeľnosťou, ktoré sú ideálne v prostrediach prijímania objednávok, ako sú reštauračné reťazce alebo reštauračné zariadenia rýchleho občerstvenia.
Vďaka zariadeniam Toughpad môžu pracovníci odvetvia maloobchodu získavať prístup k informáciám v reálnom čase a takto poskytovať zákazníkom podrobné informácie o produktoch a maximalizovať príležitosti následného predaja na predajnom mieste.
Odolná konštrukcia znamená, že zariadenia Toughpad sú mohutné, ale zároveň ľahké a dostatočne mobilné na používanie v predajniach a skladoch.
Dlhá výdrž batérie a integrovaná čítačka čiarového kódu spoločne s plnohodnotným systémom Windows znamenajú, že predajcovia môžu vykonávať viacero činností pomocou jedného zariadenia.
Široká škála špecializovaných dokovacích riešení umožňuje bezpečný prenos zariadení a ich používanie aj na cestách alebo ako pokladničné pracovné stanice (POS).

 

Pokladničné pracovné stanice (POS) Panasonic spĺňajú požiadavky dnešného trhu a pomáhajú maloobchodníkom pri ich každodennom podnikaní. Sú kompatibilné s mnohými verziami operačného systému Microsoft Windows a majú všestranný, flexibilný a modulárny dizajn pre odvetvia maloobchodu, reštauračných zariadení rýchleho občerstvenia a ubytovacích zariadení. 

Logistika

Vrecková čítačka čiarových kódov. Je malá, ale skvelá. 

Vysokovýkonné snímanie čiarových kódov nebolo na ceste zo skladu k dverám zákazníka v sektore logistiky nikdy dôležitejšie, a nezáleží, či ide o mená spoločností ako je Tobler vo Švajčiarsku, Westfalen v Holandsku, Baeko v Nemecku alebo Hertfordshire v Spojenom kráľovstve.
vyšujúce sa pracovné zaťaženie a nedostatočne dimenzované zariadenia však znižujú rýchlosť snímania, zvyšujú riziko zranení zamestnancov a pre zamestnávateľov znamenajú vysoké náklady.

Čo ak vám teda povieme, že istými inováciami dizajnu, vrátane dizajnu jedinečnej zadnej šikmo orientovanej čítačky čiarových kódov, dokážeme snímanie uľahčiť, urýchliť a zjednodušiť viac ako čímkoľvek, čo ste doteraz poznali? 

Inovatívne prvky, ako sú šikmo orientovaná čítačka čiarových kódov a precízne pero, môžu zvýšiť produktivitu snímania až o 12 %. 
Spoločnosť Panasonic, ktorá má 30-ročné skúsenosti s podnikaním v odbore logistiky, chápe výzvy, ktorým čelíte. Odborné znalosti v oblasti logistiky nám pomáhajú zabezpečiť zjednodušenie postupov, väčšiu presnosť, rýchlejšie lehoty dodania, bezproblémové snímanie, zvýšenú efektivitu a návratnosť investícií pre logistické organizácie na celom svete. 

Produktivita stúpa. Únava klesá. 
Vitajte v budúcnosti snímania. 
Chcete sa pridať? 
4 z 5 najväčších spoločností v Japonsku doručujúcich balíky používajú vreckové zariadenia spoločnosti Panasonic. 

Obrana

Transformácia obranných síl 

Spoľahlivá prevádzka v najnáročnejších podmienkach s čo najefektívnejšími nákladmi. To je úloha, pred ktorým stojí organizácia v sektore obrany.

A práve tu nachádzajú uplatnenie počítače Toughbook vybavené procesormi Intel® Core™ i5 vPro™ processor. Prečo? Keďže ich je možné používať v podmienkach, kde iné počítače zlyhávajú. Poskytujú profesionálom v teréne informácie, aplikácie a spojenia s podpornými tímami v zázemí za každej situácie. A tiež preto, že ponúkajú široké spektrum funkcií, najvyššiu mobilitu a spoľahlivosť, šetria čas, prácu a náklady.

Teraz by sme vám radi ukázali, ako s vami počítače Toughbook dokážu spolupracovať.

Ako už dnes slúžia iným organizáciám podobným tej vašej. A ako vám môžu pomôcť prekonať prekážky, s ktorými sa stretávate.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Sieťové odvetvie

Toughbook – špecialista v oblasti verejných služieb

V divízii Panasonic Toughbook už desaťročia úzko spolupracujeme s najlepšími z najlepších v oblasti verejných služieb, aby sme dokonale pochopili jedinečné úlohy, ktorým čelíte.
Prečo?

 

Preto, aby sme pre Vaše odvetvie mohli ponúknuť dokonale odolné a prispôsobené riešenia v oblasti mobilnej práce s počítačom.
Pracovníci v oblasti verejných služieb a terénni pracovníci teraz, viac ako kedykoľvek predtým, potrebujú:
okamžitý prístup k digitálnym informáciám – bez ohľadu na vzdialenosť,
nespochybniteľné bezpečnostné záruky,
fungujúce zariadenia bez ohľadu na spracovávaný obsah,
spoľahlivú konektivitu aj na cestách,
dlhú výdrž batérie pre predĺžené alebo viaceré pracovné zmeny a možnosť výmeny batérie bez cudzej pomoci.
Skrátka, potrebujú vynikajúcu spoľahlivosť, bezproblémovú flexibilitu a nekompromisný výkon.
Presne to prinášajú zariadenia Toughbook a Toughpad. 

A to sú dobré správy pre odvetvie verejných služieb, ktoré má jedny z najvyšších nárokov na opravu zariadení. Podľa nedávneho prieskumu spoločnosti IDC približne 15 % všetkých respondentov z odvetvia verejných služieb odpovedalo, že ich používatelia tabletov, notebookov a vreckových zariadení požadovali opravy v dôsledku fyzického poškodenia za posledných 12 mesiacov.
 

Od bezdrôtovej inteligencie a zabezpečenia, až po technológiu zvyšujúcu produktivitu a koncept „prepojeného vozidlá“, Vám naše odolné vreckové zariadenia a podporné služby pomáhajú zvyšovať efektivitu v odvetví verejných služieb takým spôsobom, aký nikdy doteraz nebol možný. 

Výroba

Zostaňte o krok pred konkurenciou s našimi pokročilými digitálnymi riešeniami

V spoločnosti Panasonic úzko spolupracujeme s riadiacimi pracovníkmi vo výrobe, aby sme naozaj pochopili výzvy, ktorým čelíte.
Zákazníci chcú dnes všetko – najvyššiu možnú kvalitu za najnižšiu cenu a najmodernejšie prispôsobené funkcie v najkratšom možnom čase.
S cieľom zachovať si konkurenčnú výhodu musia výrobcovia zabezpečiť čo najštíhlejšiu výrobu s výpadkami, ktoré majú čo najmenší dopad na náklady. A to všetko pri zachovaní kvality produktov.

 

To je dôvod, prečo digitalizácia prevádzky prostredníctvom komunikácie medzi výrobnými zariadeniami ešte nikdy nebola taká dôležitá.
77 % nákupcov tabletov vo výrobnom sektore dosiahlo výrazné vylepšenia produktivity. *
* Na základe údajov zo štúdie Tablets and the European Productivity Revolution, 2014.
Na dosiahnutie úspechu je však kriticky dôležité vybrať si to správne mobilné počítačové riešenie.

 

Robustné notebooky a tablety Toughbook a Toughpad od spoločnosti Panasonic sú ideálne pre nasledujúce aplikácie:
Výrobné linky
Údržba, oprava a prevádzka (MRO)
Riadenie výrobných skladov
Nižšie sú uvedené niektoré dôležité informácie, ktoré vám pomôžu uskutočniť správnu dlhodobú investíciu zabezpečujúcu plynulú a efektívnu prevádzku firmy.