Phone number: +420 234 294 112
  • Vývoj riešení

    Naši odborníci pracujú s vašou firmou, aby plne pochopili vaše potreby a problémy a vymysleli riešenie pre zariadenia TOUGHBOOK, ktoré zvýšia produktivitu v teréne.

Solution Engineering

Každá firma je iná.

Naši odborníci pracujú s vašou firmou, aby plne pochopili vaše potreby a problémy a vymysleli riešenie pre zariadenia TOUGHBOOK, ktoré zvýšia produktivitu v teréne.

Odborníci na vývoj riešení ProServices môžu zmeniť vaše zariadenie TOUGHBOOK na viac než len zariadenie – na komplexné riešenie určené na prácu v súlade s vaším prostredím.

Naše zariadenia TOUGHBOOK sú nielen odolné, ale aj všestranné. Od kompletného prispôsobenia produktu vrátane konzultácií a návrhu riešenia až po prispôsobené balenie a integráciu riešení tretích strán, vaše odolné zariadenia TOUGHBOOK budú bez problémov fungovať vo vašom súčasnom prostredí.

Custom Docking Solutions

Prispôsobené dokovacie riešenia

Pozdvihnite svoje zariadenie TOUGHBOOK na vyššiu úroveň s prispôsobenými dokovacími riešeniami. Sú navrhnuté na integráciu do ľubovoľného vozidla a umožňujú vytvoriť flotilu mobilných kancelárií a maximalizovať efektivitu pracovníkov na cestách.

Solution Partners

Produkty tretích strán

S cieľom zlepšiť riešenie TOUGHBOOK ponúkame rôznorodé príslušenstvo tretích strán. Všetko príslušenstvo je kompletne otestované, certifikované a podporované spoločnosťou Panasonic.

Custom Design Solutions

Návrh produktu na mieru

Vďaka internému vývoju môžeme navrhovať a poskytovať vlastné riešenia zodpovedajúce požiadavkám vašej firmy.

protect

ProServices Protect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie TOUGHBOOK obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

A TOUGHBOOK-as-a-service egy OPEX előfizetési megoldás, amely rögzített havi kifizetéseken alapszik 3, 4 vagy 5 évre.