Phone number: +420 234 294 112

Solution Customisation

Prispôsobte TOUGHBOOK potrebám vašej značky a vášho podniku

Keď vytvoríme ideálny TOUGHBOOK, pomôžeme vám ho prispôsobiť konkrétnym potrebám vašej značky a vášho podniku.

Môžete sa tešiť na zvýšenie efektivity a produktivity vašich pracovníkov a špecializovaní projektoví manažéri zo spoločnosti Panasonic sa postarajú o jednoduchú a hladkú realizáciu.

Na mieru šitý TOUGHBOOK

  • Značky
  • Inštalácie
  • Aplikácie
  • Bezpečnostné nastavenia
  • Dáta
Branding

Značky

Zanechajte všade váš jedinečný rukopis

Postarajte sa o to, aby vaša značka vynikla vďaka dobre viditeľnému logu vašej firmy na vonkajšej strane zariadenia TOUGHBOOK.

Custom BIOS Creation

Vytvorenie vlastného systému BIOS

Bezpečné spustenie podľa vašich predstáv

Zaistíme všetko od predbežnej konfigurácie štandardných továrenských nastavení systému BIOS až po úplne prispôsobenú službu BIOS s individuálnymi nastaveniami. Vrátane testovania a kontroly kvality na každej úrovni.

Custom Image Creation

Vytváranie vlastného imidžu

Vyvolávajte konzistentný dojem

Naši experti v spolupráci s vami pripravia na mieru šitý imidž, ktorý umožňuje hladkú integráciu do vašich interných procesov a IT infraštruktúry.

Custom Image Creation

Realizácia imidžu

Okamžitá produktivita

Máme niekoľko rozličných metód na klonovanie a realizáciu imidžu vašej firmy tak, aby boli vaše zariadenia TOUGHBOOK okamžite po doručení pripravené na použitie. To znamená, že ich uvedenie do prevádzky bude rýchlejšie, prestoje budú kratšie a celková miera konzistentnosti naprieč celou organizáciou sa zvýši.

Windows Autopilot

Windows Autopilot

Spustite zariadenie. Prihláste sa. Pracujte.

Jednoduchý cloudový nástroj, pomocou ktorého môžete kompletne nakonfigurovať a spravovať zariadenie TOUGHBOOK ešte skôr, než dorazí ku koncovému používateľovi. Pre používateľa to znamená, že ho môže používať hneď po rozbalení – stačí sa prihlásiť a do niekoľkých minút je všetko pripravené. Nie je potrebné kontaktovať IT oddelenie.

Solution Kitting

Súpravy riešení

Vyberte si dokonalý balík

V prípade, že budete potrebovať k zariadeniu TOUGHBOOK pridať ďalšie nástroje a technológie, ponúkame rôzne balíky – so všetkými komponentmi v jednom balení – a dokonca aj úplne na mieru šité diagnostické súpravy v značkových puzdrách.

protect

ProServices Protect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie TOUGHBOOK obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

toughbook

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

A TOUGHBOOK-as-a-service egy OPEX előfizetési megoldás, amely rögzített havi kifizetéseken alapszik 3, 4 vagy 5 évre.