Phone number: +420 234 294 112

Nájdite softvérové riešenie

Vďaka úzkej spolupráci s našou exkluzívnou sieťou nezávislých predajcov softvéru (ISV) sme vyvinuli širokú škálu komplexných riešení pre mnoho rôznych sektorov a odvetví.

Nižšie uvedený zoznam vám poskytuje priamy prístup k niektorým našim partnerom na úrovni Premier a Certified ISV a ich riešeniam, nie je však úplný a vždy vám radi pomôžeme nájsť riešenia prispôsobené vašim individuálnym požiadavkám. Takže ak chcete podrobnejšie informácie alebo máte konkrétny projekt, ktorý by ste chceli s nami prediskutovať, s dôverou sa na nás obráťte.

 • Absolute Software

  Spoločnosť Absolute poskytuje riešenia perzistentného koncového zabezpečenia a riadenia dátových rizík pre počítače, tablety a smartfóny. Absolute Data & Device Security (DDS) poskytuje perzistentné pripojenie ku všetkým vašim koncovým bodom a dátam, ktoré sa v nich nachádzajú, čo znamená, že máte neustále všetko pod kontrolou, dokonca aj keď je zariadenie odpojené od siete alebo v rukách neoprávnenej osoby.

  Visit Website
 • Acronis

  Spoločnosť Acronis stanovuje so svojimi inovatívnymi riešeniami zálohovania, antiransomvéru, obnovenia po zlyhaní, úložiska či synchronizácie a zdieľania firemných súborov štandard kybernetickej ochrany a hybridného cloudového úložiska. So silnými nástrojmi v podobe ocenenej technológie Active Protection založenej na umelej inteligencii, overovania na základe technológie Blockchain a jedinečnej architektúre hybridného cloudu ochraňuje spoločnosť Acronis všetky dáta v akomkoľvek prostredí – vrátane fyzických, virtuálnych, cloudových a mobilných dát či aplikácií – a to všetko za nízke a predvídateľné ceny.

  Visit Website
 • GPC

  GPC je oceňovaný software house s více než 25 letou zkušeností v řadě odvětví po celém světě. Na základě potřeb klientů ve zdravotnictví, dopravě, policii, logistice a místních samosprávách se GPC snaží zlepšovat výsledky maximálním využitím svých zdrojů. GPC má velké zkušenosti s nacházením vhodných řešení prostřednictvím 3D kamer, včetně technologie Intel® RealSense ™ integrované do zařízení TOUGHBOOK M1.

  Visit Website
 • Loqus

  Loqus Fleet Ltd specialises in the provision of end-to-end Transport management systems providing organisations with the necessary tools to help them Plan, Execute and Monitor & Control work orders from initial order taking down to the last mile. Headquartered in Malta, the group employs a passionate team of high calibre software engineers supported by an experienced management team.

  Visit Website
 • NetMotion

  Softvér spoločnosti NetMotion na správu mobilného výkonu umožňuje oddeleniam IT poskytovať mobilným používateľom výnimočné služby. Tento softvér zrýchľuje, optimalizuje a zabezpečuje všetky dátové prenosy do mobilných zariadení v akejkoľvek sieti, aplikácii alebo operačnom systéme.

  Visit Website
 • SOTI

  Spoločnosť SOTI je najdôveryhodnejší poskytovateľ riešení správy podnikovej mobility (EMM) na svete. Má viac než 16 000 firemných zákazníkov a spravuje milióny zariadení na celom svete. Inovatívne portfólio riešení a služieb spoločnosti SOTI poskytuje nástroje, ktoré organizácie potrebujú na skutočnú mobilizáciu svojich operácií a optimalizáciu svojich investícií do mobility.

  Visit Website
 • Staylinked

  Spoločnosť StayLinked sa špecializuje na modernizáciu hostiteľských aplikácií pre odolné mobilné počítače. Už viac ako 20 rokov spoločnosť StayLinked poskytuje riešenia svetovej triedy pre kritické hostiteľské systémy v odvetviach skladového hospodárstva, výroby, prepravy a maloobchodného predaja. Vďaka podrobným znalostiam týchto hostiteľských systémov spoločnosť StayLinked predstavila nový vzor v oblasti emulácie terminálu a správy relácií pre mobilné zariadenia.

  Visit Website
 • Sygic

  Spoločnosť Sygic je autorom najpokročilejšej navigačnej aplikácie, ktorej dôveruje viac než 200 miliónov vodičov na celom svete. Aplikácii Sygic Professional GPS Navigation s SDK pre flotily a podnikovým mapám pre riešenia správy flotíl, sledovania, plánovania trás a optimalizácie dôveruje viac než 2 000 flotíl v oblasti prepravy, logistiky, doručovania zásielok, terénnych prác, automobilového priemyslu, energetických sietí, záchranných zložiek a komunálnych služieb.

  Aplikácia Sygic Professional GPS Navigation funguje off-line bez pripojenia na internet a obsahuje navigáciu a tvorbu trás pre kamióny, itinerár s časovými oknami a viac ako 60 rozhraní API na vývoj aplikácií pre systémy Android a Windows.

  Visit Website