Phone number: +420 234 294 112
  • Keď rýchlosť musí
    byť naozaj rýchla

Rapid Replacement Service

Získajte náhradné zariadenie do 24 hodín

Zlyhanie laptopu alebo notebooku je problematické hneď z niekoľkých dôvodov. Nielenže toho stihnete menej, ale je ohrozená aj všeobecná spokojnosť zákazníka s vykonávanou prácou a možnosť plniť svoje ciele. Nehovoriac o všetkom tom čase navyše, ktorý musíte vynaložiť na vrátenie sa k plnej výkonnosti, a tiež o nespočetnom množstve ďalších faktorov, ktoré navyšujú skutočné náklady súvisiace so zlyhaním zariadenia.

Zariadenia od spoločnosti Panasonic majú, našťastie, v porovnaní so štandardom v tomto odvetví oveľa nižšiu mieru zlyhania. V prípade poškodenia alebo zlyhania zariadenia, Vás vďaka službe rýchlej výmeny od spoločnosti Panasonic dokážeme vrátiť späť k práci, a to rýchlo. Čas na výmenu našich prvotriednych zariadení sme skrátili z 96 hodín len na 24 hodín. Zaručujeme tak, že budete vždy schopní poskytovať svojim zákazníkom špičkové služby.


VYBERTE SI SVOJE ZÁSOBY

Na sklade máme pre Vás pripravené vopred dohodnuté množstvo náhradných zariadení.

 

 

 

 

 

 


DEFINUJTE SVOJU SLUŽBU

Vyberte si troj- alebo štvorúrovňovú službu rýchlej výmeny.


POISTITE SI SVOJU DOHODU O POSKYTOVANÍ SLUŽIEB

Poskytovanie služby rýchlej výmeny zaisťuje samostatná dohoda o poskytovaní služieb.

 


VÝMENA KUSU ZA PODOBNÝ KUS

Minimalizujte dôsledky zlyhania zariadenia tým, že používateľom poskytnete náhradné zariadenia, ktoré poznajú.

PREVZATIE HÁRKU S ÚDAJMI

Získajte ďalšie informácie o službe rýchlej výmeny od spoločnosti Panasonic, vrátane všetkých podrobností o možnostiach poskytovania služby a špecifikáciách vrátenia a doručovania zariadení.

flyer