Phone number: +420 234 294 112

COMPASS Complete

Servis a zabezpečenie na podnikovej úrovni

Flexibilita, spoľahlivosť, prispôsobenie. To je len časť z toho, čo vám môžu zariadenia Panasonic TOUGHBOOK s operačným systémom AndroidTM ponúknuť. Ak však máte zo svojich zariadení TOUGHBOOK so systémom Android vyťažiť naozaj maximum, potrebujete záruku, že každé zariadenie má aj podporu a zabezpečenie na podnikovej úrovni.

Riešením je COMPASS Complete od spoločnosti Panasonic. Prejdite na Android a dosiahnete toho ešte viac vďaka komplexnému celkovému záručnému balíku pre zariadenia TOUGHBOOK so systémom Android.

 

Enterprise-level service and security
Coverage. Control. Confidence.

Pokrytie. Kontrola. Sebavedomie.

S riešením COMPASS Complete budete produktívni bez kompromisov. Získate prístup ku kompletnému balíku podporných služieb pre všetky vaše zariadenia TOUGHBOOK so systémom Android. Či už ide o opravu náhodných škôd, aktualizácie služby Android Security alebo analytické údaje o zariadení v reálnom čase, môžete sa vždy postarať o plnú výkonnosť vašich zariadení.

Inteligentnejšia voľba

Voliteľný doplnok TOUGHBOOK Smart Service vám zaistí produktivitu bez kompromisov. V reálnom čase budete dostávať použiteľné analytické údaje o zariadení, takže môžete využívať silu inteligentných technológií na udržiavanie výkonnosti podniku na základe skutočne inteligentných prehľadov, ktoré môžete použiť.

 

Ensure productivity never falters with the optional TOUGHBOOK Smart Service add-on. You’ll receive actionable device analytics i
The complete package for your mobile estate

Kompletný balík pre vaše mobilné zariadenia

  • Plné záručné krytie v prípade náhodného poškodenia, ktoré vás úplne zbaví starostí

  • Oprava do 96-hodín* – minimálne prestoje, maximálna produktivita

  • Aktualizácie služby COMPASS Security Premium, ktoré vám poskytujú dlhodobé zabezpečenie zariadení so systémom Android

  • Použiteľné analytické údaje v reálnom čase so službou TOUGHBOOK Smart Service zahrnutou do riešenia Smart COMPASS Complete

Ste pripravení oživiť vašu technológiu?

COMPASS Complete je súčasťou balíka komplexných služieb a zabezpečenia systému Complete Android Services and Security, ktorý vášmu podniku poskytuje všetko potrebné na nasadzovanie a správu odolných zariadení spoločnosti Panasonic so systémom Android.

Ďalšie informácie o riešení COMPASS Complete alebo o iných nástrojoch zo série COMPASS môžete získať ešte dnes od manažéra pre styk s klientmi alebo nás môžete kontaktovať nižšie.
 

COMPASS Complete is part of the Complete Android Services and Security suite, giving your business everything it needs to deploy

*Snaha o čo najrýchlejšie vybavenie, 96 hodín v 90 % prípadov. Zahrnutá je aj logistika.

Robot systému Android je reprodukciou alebo modifikáciou diela vytvoreného a zdieľaného spoločnosťou Google a používa sa v súlade s podmienkami uvedenými v dokumente Creative Commons 3.0 Attribution License.

Android je registrovaná ochranná známka spoločnosti Google LLC.

compass

COMPASS – Complete Android Services and Security

Ak si chcete v dnešnom podnikateľskom prostredí udržať náskok pred konkurenciou, potrebujete na to technológiu, ktorá bude rovnaká ako vy: profesionálna, flexibilná a vnímavá. Odteraz môžete naplno využívať možnosti systému Android v podnikateľskom prostredí vďaka riešeniu Panasonic COMPASS: Complete Android Services and Security.

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia.

A TOUGHBOOK-as-a-service egy OPEX előfizetési megoldás, amely rögzített havi kifizetéseken alapszik 3, 4 vagy 5 évre.