Phone number: +420 234 294 112
Phone number: +420 234 294 112
Current language: Slovenčina

Podujatia Toughbook Innovation

Diskutujte, debatujte a definujte budúcnosť odolnej mobility s Panasonic 

 

Spoločnosť Panasonic si vybudovala svoje meno ako svetový líder v oblasti odolnej výpočtovej techniky, pretože pozorne počúva hlasy svojich zákazníkov a partnerov. Prostredníctvom prebiehajúcej série podujatí Toughbook Innovation v rámci celej Európy pokračujeme v tomto prístupe a ponúkame vám príležitosť udržať sa na špici v oblasti mobilných technológií vo vašom odvetví.

Zúčastňujte sa podujatí usporadúvaných v priebehu celého roka a pridajú sa k vám poprední riadiaci pracovníci, ľudia zodpovední za rozhodovanie a špecialisti z popredných firiem, ktorí vám poskytnú pohľad do budúcnosti technológie pre širokú škálu odvetví spoločne s pohľadom z prvej ruky na naše pripravované rady produktov.

Podujatia sa konajú pravidelne, preto si pozrite ponuku vľavo, aby ste sa uistili, že nezmeškáte deň, ktorý by sa mohol stať vaším najhodnotnejším dňom v tomto roku.

 

 

 

Čo sú to podujatia Toughbook Innovation?

Séria globálne a priemyselne zameraných podujatí spoločnosti Panasonic, ktorá sa venuje objavovaniu najnovších pokrokov v oblasti digitálnych inovácií, výpočtovej techniky a odolných technológií.

Tvorcovia kľúčových rozhodnutí v rámci všetkých odvetví považujú tieto podujatia za nasledovanie konvencií pri objavovaní špičky mobilných technológií, ktoré umožňujú podnikateľskú transformáciu.

Podujatia sú ideálnou príležitosťou na to, aby sme sa učili od a hovorili s už zapojenými nákupcami technológií z celého hostiteľského sektora.  

 

Zákazníci a návštevníci

Podujatia Toughbook Innovation zaujali tisícky návštevníkov z Európy predstavovaním niektorých z najväčších značiek na svete.

 

 

360º sieťové odovzdávanie informácií s kolegami, spolupracovníkmi a partnermi z vášho odvetvia

 

Podujatia Toughbook Innovation poskytujú ideálnu platformu pre podniky na rozšírenie sietí, komunikáciu s ostatnými spoločnosťami, ktoré používajú produkty Toughbook a Toughpad, získavanie vedomostí od špecialistov z odvetvia a, samozrejme, stretnutie s tímom spoločnosti Panasonic. 

Organizujte prezentácie s hlavnými myšlienkami, interaktívne semináre a vystavovateľské dediny

 

Hosťujúci rečníci majú pútavé a špičkové prezentácie týkajúce sa digitálnych inovácií. Taktiež sa môžete tešiť na interaktívne semináre a príležitosti typu „dotknite sa a vyskúšajte“, ktoré umožňujú vyskúšať schopnosti zariadení Toughbook a Toughpad. 

Objavovanie nových trendov a budúcich stratégií 

 

Podujatia poskytujú ideálnu platformu na rokovanie o digitálnej krajine zajtrajška, pričom informujú lídrov, zákazníkov, žurnalistov i komentátorov z odvetvia o zrealizovaných a budúcich plánoch a ponukách pre digitálny sektor.

 

 

 

Aktualizácie produktu

 

Schôdze s možnosťou nahliadnutia, testovacie možnosti najnovších absolútne tajných ponúk odolných zariadení, ktoré sa v súčasnosti vyvíjajú, výstavy „dotknite sa a vyskúšajte“ a partnerské oblasti

 

Lukratívne sponzorstvo a propagácia balíkov 

 

Predošlí sponzori a vystavovatelia zapojili aj spoločnosti Vodafone, Brother a NetMotion Wireless. 

 

Exkluzívne prípadové štúdie zákazníkov

 

Klienti Toughbook a Toughpad zo všetkých hostiteľských organizácií zdieľajú svoje skúsenosti z prvej ruky s návštevníkmi.

 

 

 

Ocenenie hrdina Toughbook na oslavu partnerských inovácií

 

Možnosť spoznať spolupracovníkov a oslavovať úžasné podnikateľské úspechy, ktoré môžete dosiahnuť vďaka partnerstvu s Toughbook a Toughpad.

Oficiálne aplikácie podujatia

 

Umožňovanie interaktivity v reálnom čase pre návštevníkov, zatiaľ čo sa zbierajú dôležité spätné väzby na podujatie, jeho prezentácie a produkty predstavované partnermi a vystavovateľmi.

A to nie je všetko

 

Vždy sa môžete spoľahnúť na dobré jedlo a skvelú zábavu – dokonca sme zabezpečili kúzelníkov a roboty. 

 

imgmaptif