Nikdy len hotové riešenia

Vždy šité na mieru 

Vieme, čo dokáže naša výkonná technológia. A chceme, aby z nej vaša spoločnosť získala maximum.
Rovnako chápeme, že žiadne dve spoločnosti nie sú rovnaké.
Preto navrhujeme a konštruujeme systémy prispôsobené pre vás. S vami.
Všetko je to o produktoch šitých na mieru. Vo vzájomnej spolupráci.

 

Náš vnútropodnikový produktový tím bude spolupracovať s vašou organizáciou na vývoji riešenia, ktoré bude presne prispôsobené vašim požiadavkám. 

Do úvahy sa budú brať nasledujúce faktory:

  • Vaše priemyselné odvetvie
  • Použitie vašich zariadení
  • Váš vozový park
  • Vaši pracovníci
  • Vaši zákazníci 

 

Vždy sa snažíme diskutovať s vami o vašich požiadavkách, aby sme mohli dodať presne to, čo potrebujete.

 

Čo ponúkame? 

Zákazníkom nikdy neponúkame unifikované produkty. Preto nikdy neponúkame rovnaké riešenia.  

 

Naše testovacie riešenie pre automobilovú výrobu (AMTS) bolo navrhnuté v úzkej spolupráci s poprednými európskymi dodávateľmi originálnych náhradných dielov pre automobilový priemysel ako odpoveď na ich požiadavku na ľahké prenosné testovacie riešenie s množstvom vysoko špecializovaných funkcií, ako sú napríklad vysokovýkonné IR, čítačka čiarových kódov a programovateľné klávesové skratky.

Produktové riešenia

Doplnky zvyšujúce produktivitu, ktoré sa pripájajú priamo k vášmu zariadeniu – vrátane rukovätí a vyklápacích stojanov. Rovnako aj integrované prístroje špecifické pre dané priemyselné odvetvie, ako sú napríklad čítačky odtlačkov prstov, skenery a platobné zariadenia. 

Doplnkové príslušenstvo 

Príslušenstvo, ktoré posúva efektívnosť vášho zariadenia na ďalšiu úroveň, od stojanov a nabíjačiek pre viacero prístrojov, až po dokovacie stanice, montážne stojany a držiaky na tyče.  

Prispôsobený softvér

Podnikový softvér upravený tak, aby vyhovoval požiadavkám vašej spoločnosti. Od vytvárania vlastných obrazov, prispôsobených cieľových stránok a domovských obrazoviek, až po aplikácie kompletne vyvinuté a spravované s ohľadom na vašich pracovníkov.

Integrácia do vozidla 

Ponúkame aj špecializované dokovacie riešenia vrátane zákazkových panelov na náradie, testovania bezpečnosti a správy spotreby energie. Zmeňte svoj vozový park na mobilné kancelárie vytvorené kompletne s ohľadom na vašich pracovníkov a dopravu.  

Vytvorenie koncepcie 

Mechanický dizajn

Elektronický dizajn 

Softvérový dizajn 

Koncepcia za jeden deň

Od koncepcie po dokončenie vytvoríme prvotriedny robustný nástroj pre vašu spoločnosť. Taký, ktorý bude rovnako jedinečný, ako ste vy.