Phone number: +420 234 294 112

Kroky vykonávané v dôsledku nákazy koronavírusom COVID-19

Spoločnosť Panasonic TOUGHBOOK Europe by sa v prvom rade chcela poďakovať všetkým ľuďom v prvej línii, ktorí zabezpečujú naše každodenné životné potreby a chod širšej infraštruktúry.

Ďalej by sme sa s vami chceli podeliť o kroky, ktoré robíme na podporu našich vážených zákazníkov, obchodných partnerov a zamestnancov v Európe počas stále sa zhoršujúcej situácie v súvislosti s koronavírusom (COVID-19).

Chceli by sme vás ubezpečiť, že sme vykonali prípravné kroky na pokračovanie v obchodnej činnosti a stále vykonávame potrebné kroky v tomto náročnom období s cieľom zaistiť, že zachováme úroveň služieb a podpory pre zákazníkov, aké očakávate od spoločnosti Panasonic. V súčasnosti sú všetky naše zvyčajné komunikačné kanály vrátane našej technickej podpory otvorené, vybavené personálom a pripravené riešiť vaše požiadavky.

Dodržiavanie pokynov na ochranu zdravia
Zároveň je našou prioritou ochrana zdravia vás, našich zákazníkov, ako aj našich zamestnancov a obchodných partnerov. Preto dodržiavame osvedčené metódy na zníženie rizika infekcie prostredníctvom flexibilných pracovných postupov na diaľku všade tam, kde je to možné.

Ako si isto viete predstaviť, spoločnosť Panasonic má zavedené všetky mobilné riešenia s cieľom umožniť nášmu personálu efektívne pokračovať v práci a mať prístup k dôležitým informačným systémom bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Ceníme si aj vaše pochopenie a flexibilitu, ak sa niektoré osobné stretnutia zmenia na virtuálne stretnutia.

Časy spustenia výroby
Svetové dodávateľské reťazce niektorých predajcov vrátane výroby komponentov boli v dôsledku nákazy koronavírusom prerušené. Plány na zmiernenie tejto situácie už boli implementované a dôkladne sledujeme aktuálnu situáciu. Vidíme, že výroba komponentov sa znova začína rozbiehať. V prípade akýchkoľvek otázok týkajúcich sa časov spustenia výroby kontaktujte priamo manažéra pre styk s klientmi spoločnosti Panasonic TOUGHBOOK.

Sme pripravení vám pomôcť
A nakoniec, pretože veľa z vás bude zavádzať svoje vlastné pracovné zásady a plány na pokračovanie v obchodnej činnosti, chcel by som znovu zdôrazniť naše odhodlanie pomáhať všade tam, kde je to možné. Náš tím je pripravený a ochotný vám pomôcť. Neváhajte a obráťte sa na nás vždy, ak by sme vám mohli s niečím pomôcť.

S pozdravomKevin Jones
Generálny riaditeľ
Obchodné oddelenie mobilných riešení spoločnosti Panasonic – Európa