• Ubytovacie zariadenia

Ubytovacie zariadenia

Bez ohľadu na to, či ide o výletnú loď, hotel alebo reštauráciu, dobré meno – a úspech – akéhokoľvek podniku v odvetví stravovacích a ubytovacích služieb závisia predovšetkým od kvality a efektivity poskytovania služieb zákazníkom. S podporou našich špecializovaných technológií pre maloobchod môžete dosiahnuť tieto vysoké štandardy služieb a zvýšiť produktivitu vášho podniku vo všetkých sférach svojej činnosti. 

Rýchle, efektívne a flexibilné prijímanie objednávok
V hoteli alebo reštaurácii môžu vaši zamestnanci prijímať objednávky priamo pri stole,  presnejšie a efektívnejšie ako pomocou zápisníka. Zákazníci ihneď vedia, že niečo už nie je k dispozícii, môžete im poskytnúť špeciálne ponuky alebo položky z jedálneho lístka (vrátane fotografií), pričom objednávky možno bezdrôtovo prenášať priamo do kuchyne, vďaka čomu sa vyhnete chybám alebo meškaniam.

Viacero možností použitia na mori
Na výletnej lodi sa pokladničné (POS) pracovné stanice môžu používať na poskytovanie širokej škály maloobchodných služieb, ktoré zákazníci očakávajú. Pokiaľ ide o správu pasažierov, tablety Toughpad sú ideálnym nástrojom, keď posádka potrebuje skontrolovať prítomnosť pasažierov a počítať osoby pri nastupovaní a vystupovaní s úplnou presnosťou. 

Pútavejšie propagačné akcie
Ak budú vaši zamestnanci vybavení tabletmi Toughpad, môžu fungovať ako mobilní sprostredkovatelia propagačných ponúk a komunikovať s návštevníkmi, zákazníkmi a pasažiermi, kdekoľvek na lodi alebo v hoteli sa nachádzajú. Zdieľanie najaktuálnejších informácií o aktivitách alebo špeciálnych akciách, predvedených prehľadným spôsobom prostredníctvom tabletu, zvyšuje pravdepodobnosť zaujatia zákazníkov a ich využitia vašich propagačných akcií. 

Široké možnosti využitia pri údržbe
V každom prostredí odvetvia ubytovacích a stravovacích služieb sa údržba vyžaduje takmer neustále. S tabletom Toughpad môžu vaši terénni pracovníci vykonávať potrebné práce rýchlo a jednoducho. Vezmime si ako príklad zábavný park. Technik potrebuje pracovať vo vonkajšom prostredí, kde nie je k dispozícii elektrina a môže byť nepriaznivé počasie a okolie plné špiny, prachu a vody. S tabletom ako Toughpad FZ-E1 môže prekonať akúkoľvek z týchto prekážok. Dlhá výdrž batérie znamená, že absencia elektriny nie je problém. Plne odolné vlastnosti znamenajú, že práca vo vonkajšom prostredí v drsných podmienkach ho nezastaví. Wi-Fi, 4G a hlasovú funkcie pre plnú podporu v teréne. Výkonný systém Windows OS znamená, že má k dispozícii vysoký výkon potrebný na presnú diagnostiku problému, a displej s výbornou čitateľnosťou vo vonkajšom prostredí znamená, že môže pracovať úplne kdekoľvek.

Ktoré zariadenia sú vhodné pre odvetvie stravovacích a ubytovacích služieb?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

7-palcový tablet bez ventilátora so systémom Windows 8.1 a s integrovanými možnosťami, ako sú čítačka čiarových kódov alebo čítačka magnetických kariet. Vďaka kompaktným rozmerom a vysokému výkonu je vhodný na mnohé spôsoby využitia v maloobchode, či už v predajni alebo aj v teréne.

Ďalšie informácie

Toughpad FZ-G1 a pultový stojan (POS)

Kombinácia ľahkého, plne odolného tabletu so systémom Windows 8.1 a vysoko prispôsobiteľného stojana, ktorá umožňuje poskytovať zákazníkom lepšie služby a ktorá šetrí priestor na predajnom mieste.

Ďalšie informácie

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 a FZ-X1

Plne odolné 5-palcové tablety, ktoré poskytujú výhody všetkých typov mobilných zariadení, a s možnosťami čítačiek čiarových kódov sú ideálne na správu a kontrolu zásob.

Ďalšie informácie

Pokladničné systémy (POS) JS-970

Systémy JS-970 sú kompatibilné s mnohými verziami operačného systému Microsoft Windows a majú všestranný, flexibilný a modulárny dizajn s vymeniteľnou obrazovkou, vďaka čomu dosahujú vyššiu produktivitu, nižšiu mieru výpadkov a majú nízke náklady na údržbu.

Ďalšie informácie

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970