• Supermarkety

Supermarkety

Podpora operácií fungovania supermarketu nie je jednoduchá úloha. Ponuky sa neustále menia. Neustále sa treba starať o produkty čo vyžaduje vysokokvalitné zákaznícke služby. Z týchto dôvodov vaši pracovníci musia mať istotu, že majú poruke potrebné informácie a prostriedky podpory, aby mohli spĺňať tieto výzvy bez ohľadu na miesto a čas.

Webové služby aj pre zákazníkov v obchode
Ak poskytujete viac kanálov predaja, môžete ich poskytnúť skutočne každému zákazníkovi. Technológie od spoločnosti Panasonic vám k tomu môžu pomôcť. Priamym pripojením k službám predaja online aj v samotnej predajni vám môžeme pomôcť prepojiť ponuky a informácie, ktoré poskytujete na webe, s ponukami a informáciami poskytovanými v predajni. 

Zamestnanci vybavení zariadeniami Toughpad alebo Toughbook vedia zákazníkom poskytovať podrobné informácie o produktoch a ponukách oveľa efektívnejším a účinnejším spôsobom ako pomocou stánku bez obsluhy. Vďaka tomuto asistovanému predaju budú zákazníci lepšie informovaní, spokojnejší a je pravdepodobnejšie, že budú u vás nakupovať pravidelne.

Efektívna podpora samoobslužných pokladní
Hoci samoobslužné pokladne sú určené zákazníkom na spríjemnenie nakupovania, niekedy môžu odrádzať, pretože často vyžadujú zásah zo strany predavača. Ak má každý predavač k dispozícii tablet Toughpad, môže zákazníkovi pomôcť s jeho otázkami, nasmerovať ho za produktom, ktorý hľadá, alebo zodpovedať otázky týkajúce sa produktu a jeho dostupnosti.

Integrovaná čítačka čiarových kódov na správu zásob
Tablety Toughpad sa môžu osvedčiť aj na iné použitie ako v oblasti služieb zákazníkom, napríklad na riadenie zásob. Integrované čítačky čiarových kódov, čo je funkcia, ktorú poskytuje len veľmi málo tabletov, znamenajú, že vykonávanie kontroly, výmeny a riadenia zásob je jednoduché a presné, pričom informácie možno v reálnom čase prenášať do objednávkových systémov a pokladničných terminálov pre lepšie služby zákazníkom.

Vysoký výkon na predajnom mieste
Spoločnosť Panasonic ponúka aj širokú škálu pokladničných riešení, ktoré sú zhotovené tak, aby odolali mnohým nástrahám obsluhovania zákazníkov pri pokladničnom pulte. S takmer tromi desaťročiami skúseností v oblasti maloobchodu a vďaka vedúcemu postaveniu v oblasti technológií poskytujeme systémy, s ktorými získate flexibilitu, výkon a nízke celkové náklady na vlastníctvo, ktoré váš podnik potrebuje.

Školenie personálu
Množstvo dokumentov a papierovačiek, ktoré často sprevádzajú školenia personálu, možno eliminovať vďaka tabletom Toughpad. Pomocou našich 20-palcových tabletov s rozlíšením 4K môžete zamestnancov školiť priamo v obchode, s výnimočne presnými plánmi a obrázkami, a poskytnúť im najzreteľnejšie zobrazenie informácií napríklad o usporiadaní obchodu alebo procesoch objednávania. Takisto prepojením tabletov v rámci viacerých obchodov alebo dokonca krajín môžu obchodné reťazce zaručiť, že každý zamestnanec v každom obchode skupiny získa rovnaké školenie o usporiadaní produktov, pričom aktualizácie alebo zmeny budú okamžite viditeľné v každom obchode.

Ktoré zariadenia sú vhodné pre supermarkety?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

7-palcový tablet bez ventilátora so systémom Windows 8.1 a s integrovanými možnosťami, ako sú čítačka čiarových kódov alebo čítačka magnetických kariet. Vďaka kompaktným rozmerom a vysokému výkonu je vhodný na mnohé spôsoby využitia v maloobchode, či už v predajni alebo aj v teréne.

Ďalšie informácie

Toughpad FZ-G1 a pultový stojan (POS)

Kombinácia ľahkého, plne odolného tabletu so systémom Windows 8.1 a vysoko prispôsobiteľného stojana, ktorá umožňuje poskytovať zákazníkom lepšie služby a ktorá šetrí priestor na predajnom mieste.

Ďalšie informácie

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 a FZ-X1

Plne odolné 5-palcové tablety, ktoré poskytujú výhody všetkých typov mobilných zariadení, a s možnosťami čítačiek čiarových kódov sú ideálne na správu a kontrolu zásob.

Ďalšie informácie

Toughpad UT-MB5

Prvý 20-palcový tablet na svete s vyššou odolnosťou a neuveriteľným rozlíšením obrazovky 4K.

Ďalšie informácie

Toughpad UT-MB5
Point-of-Sale Systems (POS) JS-970
Pokladničné systémy (POS) JS-970

Systémy JS-970 sú kompatibilné s mnohými verziami operačného systému Microsoft Windows a majú všestranný, flexibilný a modulárny dizajn s vymeniteľnou obrazovkou, vďaka čomu dosahujú vyššiu produktivitu, nižšiu mieru výpadkov a majú nízke náklady na údržbu.

Ďalšie informácie