• Reštauračné zariadenia rýchleho občerstvenia

Reštauračné zariadenia rýchleho občerstvenia

Okrem reštauračných zariadení rýchleho občerstvenia je len málo takých prostredí, v ktorých je potreba rýchlych a efektívnych služieb zákazníkom dôležitejšia. Bez ohľadu na to, či ide o pracovníkov za obslužným pultom alebo obsluhujúce stoly, títo pracovníci musia byť flexibilní a schopní okamžite splniť potreby zákazníkov. Ideálnym nástrojom na dosiahnutie tohto cieľa sú odolné technológie od spoločnosti Panasonic.

Jedno zariadenie, viacero služieb
V prostrediach reštaurácií je zariadenie Toughpad FZ-G1 samostatným zariadením, ktoré dokáže vykonávať viacero úloh a poskytovať mnoho služieb. Keď je vložené vo viacúčelovom pokladničnom stojane, ide o plnohodnotné desktopové riešenie. Pri prenosnom používaní sa môže používať na prijímanie objednávok, ako pomôcka pri výbere jedla, na poskytovanie informácií o voľných termínoch na rezerváciu, na riadenie zásob atď. Viacero možností vstupu, ako sú dotyková obrazovka a digitálne pero, znamená, že proces je jednouchý a priamočiary pre zákazníka aj mobilného pracovníka.

Dokonalá podpora na predajnom mieste
Pripojením tabletu Toughpad FZ-M1 k pokladničnému systému možno medzi týmito zariadeniami prenášať a zobrazovať objednávky, čím sa zvýši rýchlosť a presnosť prijímania objednávok a zákazníci budú musieť menej čakať.

Spoločnosť Panasonic ponúka aj širokú škálu pokladničných riešení, ktoré sú zhotovené tak, aby odolali mnohým nástrahám obsluhovania zákazníkov pri pokladničnom pulte. S takmer tromi desaťročiami skúseností v oblasti maloobchodu a vďaka vedúcemu postaveniu v oblasti technológií poskytujeme systémy, s ktorými získate flexibilitu, výkon a nízke celkové náklady na vlastníctvo, ktoré váš podnik potrebuje.

Ide to aj bez dlhých radov
Vďaka ľahkému dizajnu a špičkovým možnostiam pripojenia môžu zamestnanci pomocou tabletov Toughpad prijímať objednávky, keď sa pri fixnej pokladni tvoria dlhé rady. Zákazníci nebudú znechutení a zachová sa pohyb návštevníkov vo vašich priestoroch.

Ktoré zariadenia sú vhodné pre reštauračné zariadenia rýchleho občerstvenia?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

7-palcový tablet bez ventilátora so systémom Windows 8.1 a s integrovanými možnosťami, ako sú čítačka čiarových kódov alebo čítačka magnetických kariet. Vďaka kompaktným rozmerom a vysokému výkonu je vhodný na mnohé spôsoby využitia v maloobchode, či už v predajni alebo aj v teréne.

Ďalšie informácie

Toughpad FZ-G1 a pultový stojan (POS)

Kombinácia ľahkého, plne odolného tabletu so systémom Windows 8.1 a vysoko prispôsobiteľného stojana, ktorá umožňuje poskytovať zákazníkom lepšie služby a ktorá šetrí priestor na predajnom mieste.

Ďalšie informácie

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Pokladničné systémy (POS) JS-970

Systémy JS-970 sú kompatibilné s mnohými verziami operačného systému Microsoft Windows a majú všestranný, flexibilný a modulárny dizajn s vymeniteľnou obrazovkou, vďaka čomu dosahujú vyššiu produktivitu, nižšiu mieru výpadkov a majú nízke náklady na údržbu.

Ďalšie informácie

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970