• Maloobchodné predajne

Maloobchodné predajne

Ak potrebujete poskytovať najvyššiu možnú úroveň služieb pre zákazníkov a zaručiť maximálne pohodlie a zapojenie pre každého návštevníka vašej predajne, technológie pre maloobchod od spoločnosti Panasonic sú dokonalým partnerom. V kombinácii s vašimi riešeniami pre digitálne nápisy a systémami na riadenie predaja dokáže náš sortiment odolných tabletov podporovať takmer každý aspekt vášho podnikania od prijímania objednávok a riadenia zásob až po pokladničné systémy a informovanie o akciách.

Digitálna podpora a asistovaný predaj
Zákazníci, ktorí majú k dispozícii správne informácie a usmernenia pri rozhodovaní sa vo vašej predajni, s najväčšou pravdepodobnosťou uskutočnenia nákupu, a to aj opakovane. Ak vašich pracovníkov vybavíte špecializovanými tabletmi pre maloobchod, napríklad Toughpad FZ-M1, môžu zákazníkom poskytovať presnú a okamžitú podporu, ktorú hľadajú, bez ohľadu na to, kde sa v obchode nachádzajú. 

Pracovníci im môžu ukázať elektronické katalógy s interaktívnymi funkciami a podrobné návody k produktom, ktoré im pomôžu pri rozhodovaní sa o zakúpení, aj keď výrobok nie je fyzicky k dispozícii. Takisto môžu zadávať objednávky produktov, ktoré nie sú práve na sklade, alebo predobjednávať produkty, ktoré ešte len budú v ponuke.

Vysoký výkon na predajnom mieste
Spoločnosť Panasonic ponúka aj širokú škálu pokladničných riešení, ktoré sú zhotovené tak, aby odolali mnohým nástrahám obsluhovania zákazníkov pri pokladničnom pulte. S takmer tromi desaťročiami skúseností v oblasti maloobchodu a vďaka vedúcemu postaveniu v oblasti technológií poskytujeme systémy, s ktorými získate flexibilitu, výkon a nízke celkové náklady na vlastníctvo, ktoré váš podnik potrebuje. 

Presnejšie riadenie zásob
Riešenia pre maloobchod od spoločnosti Panasonic sú takisto skvele vybavené na použitie v kanceláriách a skladoch. Vďaka integrovaným čítačkám čiarových kódov sú naše tablety skvelým nástrojom na jednoduchú, zrozumiteľnú a kompletnú kontrolu a doobjednávanie zásob. Vďaka výnimočným možnostiam pripojenia – v kombinácii s dlhou výdržou batérie – môžu odosielať aktuálne informácie o zásobách do centrálnych systémov na rýchlejšie doobjednávanie a efektívnejšiu správu.

Ktoré zariadenia sú vhodné pre odvetvie maloobchodu?

Toughpad FZ-M1
Toughpad FZ-M1

7-palcový tablet bez ventilátora so systémom Windows 8.1 a s integrovanými možnosťami, ako sú čítačka čiarových kódov alebo čítačka magnetických kariet. Vďaka kompaktným rozmerom a vysokému výkonu je vhodný na mnohé spôsoby využitia v maloobchode, či už v predajni alebo aj v teréne.

Ďalšie informácie

Toughpad FZ-G1 a pultový stojan (POS)

Kombinácia ľahkého, plne odolného tabletu so systémom Windows 8.1 a vysoko prispôsobiteľného stojana, ktorá umožňuje poskytovať zákazníkom lepšie služby a ktorá šetrí priestor na predajnom mieste.

Ďalšie informácie

Toughpad FZ-G1 and countertop cradle (POS)
Toughpad FZ-E1 and FZ-X1
Toughpad FZ-E1 a FZ-X1

Plne odolné 5-palcové tablety, ktoré poskytujú výhody všetkých typov mobilných zariadení, a s možnosťami čítačiek čiarových kódov sú ideálne na správu a kontrolu zásob.

Ďalšie informácie

Pokladničné systémy (POS) JS-970

Systémy JS-970 sú kompatibilné s mnohými verziami operačného systému Microsoft Windows a majú všestranný, flexibilný a modulárny dizajn s vymeniteľnou obrazovkou, vďaka čomu dosahujú vyššiu produktivitu, nižšiu mieru výpadkov a majú nízke náklady na údržbu.

Ďalšie informácie

Point-of-Sale Systems (POS) JS-970