• Mali by ste si vybrať spotrebiteľské zariadenie alebo niečo odolnejšie?

Mali by ste si vybrať spotrebiteľské zariadenie alebo niečo odolnejšie?

Môže byť lákavé rozhodnúť sa pre spotrebiteľské zariadenia – všetci sme na ne zvyknutí v našom každodennom živote. 

Ale rozmýšľajte týmto spôsobom. Keď sa poobzeráte v svojich logistických zariadeniach, čo vidíte? Prilby, reflexné oblečenie, ochranný pracovný odev, pevná obuv – určite nejde o bežné oblečenie, ktoré by ste mohli vidieť v predajniach na hlavnej ulici. A to isté by malo platiť aj o vašich počítačoch.

Spotrebiteľské zariadenia nie sú navrhnuté pre náročné pracovné prostredie. Nemajú takú trvácnosť, konektivitu, odolnosť voči poveternostným podmienkam či flexibilitu konfigurácie, ktoré by spĺňali vaše obchodné potreby. Takže čoskoro zistíte, že vaše počiatočné výdavky na IKT sú zbytočné. 

Skúšané. Testované. Overené.

Zariadenia ako tablety Panasonic Toughpad sú však iné. Prečo? Tu je niekoľko dôvodov...

Odolné vnútri i zvonka

Naše zariadenia prinášajú do vašich náročných prostredí skladov a dopravných prostriedkov neuveriteľnú odolnosť – boli testované pri páde z výšky 180 cm z 26 rôznych uhlov, sú chránené pred vodou, ponorením do kvapaliny a prachom, boli testované na vibrácie, aby zabezpečovali plynulú prevádzku v neodpružených vozidlách, a dokážu odolávať extrémnym teplotám. Spoľahlivá technológia znamená aj menej porúch hardvéru a neplánovaných výpadkov.

Work without limits
Práca bez obmedzení

Vďaka robustnému dizajnu a antireflexným dotykovým obrazovkám umožňujúcim ovládanie v rukaviciach umožňujú naše zariadenia spĺňajúce podmienky štandardu IP jednoduché používanie v skladoch a vozidlách. V interiéri aj exteriéri. Za akýchkoľvek poveternostných podmienok. V akúkoľvek dennú či nočnú hodinu.

Viaceré zmeny a rôzni pracovníci

Dlhšia výdrž batérie a čítače kariet Smart Card a odtlačkov prstov znamenajú, že naše zariadenia bez problémov zvládnu viacero zmien aj pracovníkov počas celého dňa.

Mulitple shifts, multiple workers
Ergonomic mobility
Ergonomická mobilita

Naše robustné a flexibilné základne a stojany do vozidiel sú ergonomicky navrhnuté a prísne testované a sú úplne bezpečnými systémami, ktoré sa dajú ľahko prenášať medzi jednotlivými vysokozdvižnými vozíkmi.

Špeciálne príslušenstvo

Príslušenstvo zahŕňa skenery čiarových kódov a čítačky RFID či bezpečnostný softvér alebo softvér na zlepšenie konektivity a je testované a certifikované spoločnosťou Panasonic na základe noriem pre Toughbook a Toughpad, čo zaručuje ich úplnú kompatibilitu.

Dedicated accessory range
Latest systems and technology
Najmodernejšie systémy a technológie

Vyberte si z najnovších operačných systémov Windows® alebo Android™ a z najmodernejších procesorov Intel®.

Optimalizovaná konektivita 

Tam, kde iné zariadenia zlyhávajú, Toughbook a Toughpad zostávajú stále pripojené. Naše modely ponúkajú kombináciu siete LAN, bezdrôtovej siete LAN, technológie Bluetooth, siete WWAN (3G/4G) a GPS a naše základne do vozíkov sú vhodné pre voliteľné duálne antény, aby sa zvýšila možnosť konektivity daných zariadení.

Optimised connectivity
Specialist support and services
Odborná podpora a služby

Panasonic ProServices ponúkajú odborné služby s pridanou hodnotou, ktoré zahŕňajú riadené nasadenie, technickú podporu, spravovanie majetku a školenie používateľov, čo zabezpečí, že váš projekt bude hladko a úspešne napredovať vpred.