• Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Od naplnenia po kontroly a opravy. Pokiaľ ide o služby a terénne prevádzky, chápeme, že pri výbere počítačov pre technikov a robotníkov sú dôležitými faktormi operačné systémy, veľkosť displeja, výdrž batérie a bezdrôtové pripojenie.

Títo pracovníci potrebujú riešenie mobilnej práce s počítačom s výnimočným výkonom vo všetkých prostrediach a pre akékoľvek úlohy.

Informácie uvedené nižšie Vám pomôžu rozhodnúť sa, ktoré zariadenie Toughbook alebo Toughpad by bolo najvhodnejšie pre vašu obchodnú činnosť.

 

10,1" konvertibilný notebook CF-20 

Toughbook CF-20, ako prvý odolný a odpojiteľný notebook, predstavuje novú úroveň bezkonkurenčnej všestrannosti pre mobilné obchodné počítačové riešenia. Ponúka to najlepšie pre mobilných pracovníkov a môže sa používať v šiestich rozličných režimoch tak, aby spĺňal vaše obchodné potreby.

10,1" tablet FZ-G1

Odolný 10,1" tablet Toughpad FZ-G1 so systémom Windows 8.1 Pro je kombináciou ultraľahkého dizajnu, obchodných rozširujúcich portov a trvanlivosti na maximálne využitie vo svete mobilných počítačov.

7" tablet FZ-M1 

Kompaktné, ultraľahké a robustné tablety na používanie v teréne so systémom Windows 10 Pro alebo Android KitKat ponúkajú široký rozsah funkcií a vynikajúcu trvanlivosť pri prácach v exteriéri.

5" tablety FZ-E1 a FZ-X1

Zariadenia Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 sú kombináciou najlepšieho vreckového zariadenia, smartfónu a čítačky čiarových kódov (voliteľné) v jednom robustnom a výkonnom 5" tablete s možnosťou výberu operačného systému Windows Embedded 8.1 Handheld alebo Android 4.2.2.

4,7" vreckové zariadenia FZ-N1 a FZ-F1

Naše ultraľahké a tenké vreckové zariadenia s funkciou smartfónu a zabudovanými uhlovými čítačkami čiarových kódov slúžia na rýchle a jednoduché skenovanie. K dispozícii s operačným systémom Windows aj Android.