• Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Chápeme, že operačné systémy, veľkosť displeja a schopnosť ponúknuť silnú mobilnú a Wi-Fi konektivitu sú dôležité faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere počítačov pre výrobné linky, sklady a kuriérske služby.

Informácie uvedené nižšie by vám mali pomôcť rozhodnúť sa, ktoré zariadenie Toughbook alebo Toughpad by bolo najvhodnejšie pre vaše podnikanie. 

10,1" konvertibilný notebook CF-20 

Prvý plne odolný odpojiteľný notebook Toughbook CF-20 predstavuje novú úroveň bezkonkurenčnej všestrannosti pre mobilné obchodné počítačové riešenia. Ponúka to najlepšie pre mobilných pracovníkov a môže sa používať v šiestich rozličných režimoch tak, aby spĺňal vaše obchodné potreby.

10.1” CF-20 Convertible Notebook
5” FZ-E1 and FZ-X1 Tablet
5" tablety FZ-E1 a FZ-X1

Zariadenia Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 v sebe kombinujú funkcie toho najlepšieho medzi vreckovými zariadeniami, smartfónmi a čítačkami čiarových kódov (voliteľné) v jednom odolnom a výkonnom 5" tablete s možnosťou výberu operačného systému Windows Embedded 8.1 Handheld alebo Android 4.2.2.

4,7" vreckové zariadenia FZ-N1 a FZ-F1

Naše ultraľahké a tenké vreckové zariadenia s funkciou smartfónu a zabudovanými šikmo orientovanými čítačkami čiarových kódov slúžia na rýchle a jednoduché snímanie. K dispozícii s operačnými systémom Windows aj Android.

10,1" tablet FZ-G1

Plne odolný 10,1" tablet Toughpad FZ-G1 so systémom Windows 8.1 Pro je kombináciou ľahkej konštrukcie, rozširujúcich portov business triedy a trvanlivosti na maximálne využitie vo svete mobilných počítačov.

7" tablet FZ-M1 

Kompaktné, ultraľahké a odolné tablety na používanie v teréne so systémom Windows 10 Pro alebo Android KitKat ponúkajú široký rozsah funkcií a vynikajúcu trvanlivosť pri prácach v exteriéri.