• Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Ktoré zariadenie je pre vás to pravé?

Chápeme, že operačné systémy, veľkosť displeja a schopnosť ponúknuť silnú mobilnú alebo Wi-Fi konektivitu sú dôležité faktory, ktoré je potrebné zvážiť pri výbere počítačov pre výrobné linky, sklady a prostredia, v ktorých sa manipuluje s materiálmi.

Informácie uvedené nižšie vám pomôžu rozhodnúť sa, ktoré zariadenie Toughbook alebo Toughpad by bolo najvhodnejšie pre vašu obchodnú činnosť.

10,1” CF-20 konvertibilný notebook

Robustný odpojiteľný notebook Toughbook CF-20 predstavuje novú úroveň bezkonkurenčnej všestrannosti pre mobilné obchodné počítačové riešenia. Ponúka to najlepšie pre mobilných pracovníkov a môže sa používať v šiestich rozličných režimoch tak, aby spĺňal vaše obchodné potreby.

10.1” CF-20 Convertible Notebook
10.1” FZ-G1 Tablet
10,1” FZ-G1 tablet

Robustný 10,1“ tablet Toughpad FZ-G1 so systémom Windows 10 Pro je kombináciou ultraľahkého dizajnu, obchodných rozširujúcich portov a trvanlivosti pre maximálne využitie vo svete mobilných počítačov.

7” tablety FZ-M1

Kompaktné, ultraľahké a robustné tablety na používanie v teréne so systémom Windows 10 Pro alebo Android KitKat ponúkajú široký rozsah funkcií a vynikajúcu trvanlivosť pri prácach v exteriéri.

7” FZ-M1 and FZ-B2 Tablet
5” FZ-E1 and FZ-X1 Tablet
5” tablety FZ-E1 a FZ-X1

Zariadenia Toughpad FZ-E1 a FZ-X1 sú kombináciou najlepšieho vreckového zariadenia, smartfónu a čítačky čiarových kódov (voliteľné) v jednom robustnom a výkonnom 5" tablete s možnosťou výberu operačného systému Windows Embedded 8.1 Handheld alebo Android 4.2.2.

4,7" vreckové zariadenia FZ-N1 a FZ-F1

Naše ultraľahké a tenké vreckové zariadenia s funkciou smartfónu a zabudovanými uhlovými čítačmi čiarových kódov slúžia na rýchle a jednoduché skenovanie. K dispozícii s operačnými systémom Windows aj Android.

4.7” FZ-F1 and FZ-N1 Handheld