• Intelligent customer delivery

Toughbook a inteligentné doručovanie

Čo je to inteligentné doručovanie? Je to v podstate proces, kedy pri každom doručení tovaru alebo poskytovaní služieb ponúkneme klientovi oveľa viac.

Je to proces maximalizácie výnosov a hodnoty formou poskytovania doplnkových služieb.

Z poslíčkov sa tak stávajú terénni zamestnanci a obchodní zástupcovia spoločnosti. Okrem dodávky tovaru môžu zabezpečiť jeho objednávku, riadenie skladových zásob, poskytnúť údržbu, prezentovať ďalšie tovary a služby alebo riešiť problémy zákazníka. 

Aké sú hlavné prekážky tohto procesu?

Inteligentné doručovanie je pomerne nová obchodná koncepcia. Je to zároveň proces, ktorý sa stretáva s množstvom prekážok ...

Časové obmedzenie – doručovatelia neustále čelia zmenám časového rozvrhu. Ak do ich už tak nabitého programu pribudnú ďalšie aktivity, môžu byť menej spoľahliví a ako terénni pracovníci v skutočnosti dosiahnu menších úspechov

Dostupnosť informácií – doplnkové služby možno v teréne poskytovať, iba ak má obchodný zástupca prístup k správnym informáciám a systémom. Pri návšteve u zákazníka takýto prístup väčšinou nemal.

Zručnosti – chcieť po doručovateľovi úlohy, ktoré vykonávajú všestranní terénny pracovníci, nie je ľahké. Potrebujú správne nástroje a správne znalosti. Byť v správny čas a na správnom mieste.

Ako Toughbook prispieva ku skvalitneniu procesu?

Toughbook je oveľa viac ako len prenosný počítač. Je to mobilný nástroj 21. storočia. A preto je dokonalým riešením pre inteligentné doručovanie.

Univerzálne využitie – počítače Toughbook majú integrované rozhranie HSPA, možno ich vybaviť prijímačom GPS, čítačkou čiarového kódu a ďalšími modulmi podľa použitia, a preto so sebou doručovatelia nemusia voziť viac zariadení. A pretože sú všetky tieto funkcie ľahko a rýchlo dostupné v akomkoľvek prostredí, bude rýchle aj inteligentné doručovania.

Odolnosť a výdrž batérie – počítače Toughbook sú skonštruované tak, aby fungovali v náročných podmienkach, ako napríklad v tmavých a prašných skladoch alebo v kabíne dodávky. Okrem toho sú vybavené batériami využívajúcimi jedinečnú technológiu, čo im umožňuje celodennú prácu.

Prístup k dátam – vďaka konektivite zodpovedajúcej vojenskému štandardu a nedostihnuteľnej robustnosti majú doručovatelia neustály prístup k potrebným informáciám a aplikáciám. Preto môžu efektívne pracovať ako obchodní zástupcovia spoločnosti a poskytovať zákazníkom ďalšie služby, ktoré zvýšia výnosy vašej spoločnosti.