Custom BIOS

< Návrat k prispôsobeným riešeniam

Viaczložkové služby na dokonalú integráciu hardvéru a softvéru

Neexistujú dva rovnaké podniky. Vaše technologické nároky sa odvíjajú od vašej prevádzky, zákazníkov a služieb. Práve preto sú naše zariadenia TOUGHBOOK flexibilné, s možnosťou prispôsobených riešení, ktoré sú na mieru šité požiadavkám vášho podniku.

Využite túto flexibilitu na maximum s našou službou vytvorenia vlastného systému BIOS.

Zaistíme všetko od predbežnej konfigurácie štandardných továrenských nastavení systému BIOS až po úplne prispôsobenú službu BIOS s individuálnymi nastaveniami a s logom vašej firmy na úvodnej obrazovke. Testy a kontroly kvality vykonávame na každej úrovni, takže dostanete kompletné riešenie s integrovanými prvkami.

Lepšia efektivita ušetrí čas pracovníkom vášho IT oddelenia

Testovanie a kontroly kvality v každej fáze

Bezproblémová integrácia OS a interných aplikácií

Zabudovaný podnikový branding na zaistenie maximálneho povedomia o značke a ochrany pred krádežou

Štandardné nastavenia systému BIOS na zjednodušenie podpory

Prispôsobte si zariadenie TOUGHBOOK ako ešte nikdy predtým a využite toľko – alebo tak málo – úprav firmvéru, koľko budete potrebovať.

Pripravte sa na uvedenie

Môžete si vybrať konkrétnu konfiguráciu, ktorá je vhodná pre váš podnik.

Naša služba vlastného systému BIOS obsahuje vopred kompletne nakonfigurovanú službu BIOS pre jednu verziu zariadenia TOUGHBOOK. Je vhodná pre správcov, ktorí chcú ušetriť na nastavovaní alebo ktorí chcú mať väčšiu kontrolu nad obmedzeniami zariadenia – pripravíme vám vlastný systém BIOS, ktorý vytvorí jednotné prostredie vo všetkých zariadeniach. Ušetríte tým čas každému, pretože nasadenie je možné z továrne alebo priamo v teréne.

  • Na mieru šitý systém BIOS na zaistenie jednoty medzi vašimi podnikovými zariadeniami
  • Vopred nakonfigurované nastavenia systému BIOS, ktoré ušetria čas pracovníkom vášho IT oddelenia
  • Kratší čas nastavenia, v dôsledku čoho sa zamestnanci dostanú k zariadeniam skôr a pracovníci IT oddelenia sa zatiaľ môžu venovať dôležitým podnikovým záležitostiam

Optimalizujte si zariadenia TOUGHBOOK

KONTAKTUJTE NÁS >>

ProServices

Vývoj riešení ProServices

Náš tím odborníkov dokáže navrhnúť a dodať akékoľvek riešenie, aké vaši zákazníci potrebujú, od inovačných dokovacích riešení až po integráciu produktov tretích strán. A vďaka tomu, že všetko sa tvorí interne, vaše riešenie bude kvalitatívne zodpovedať naším vysokým štandardom zariadení TOUGHBOOK.

CHCEM ZISTIŤ VIAC

Prispôsobenie riešení ProServices

Poskytnite svojim pracovníkom dokonalý odolný nástroj doplnený o prispôsobený branding, inštalácie, aplikácie, nastavenia zabezpečenia a údaje, to všetko spravované vaším vyhradeným projektovým manažérom, aby vaše zariadenia boli pripravené ihneď po vybalení.

CHCEM ZISTIŤ VIAC

Prémiová podpora ProServices

Naši odborníci vykonávajú všetky prispôsobenia interne a informujú vás o každom kroku. Od balenia a sledovania až po technickú podporu, naše portfólio špičkových služieb zvýši vašu efektivitu už od prvého dňa.

Coming Soon

ProServices ProTect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie TOUGHBOOK obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

Zistiť viac

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

A TOUGHBOOK-as-a-service egy OPEX előfizetési megoldás, amely rögzített havi kifizetéseken alapszik 3, 4 vagy 5 évre.

Zistiť viac