Corporate Branding

< Návrat k prispôsobeným riešeniam

Zanechajte jedinečnú stopu

Branding nebol ešte nikdy dôležitejší ako dnes. Posilňovanie konkurencie na trhu, viackanálové marketingové príležitosti a väčšia miera interakcie medzi zákazníkmi a značkami spôsobujú, že vzbudiť povedomie o konkrétnej značke je čoraz zložitejšie.

V súčasnosti vám môžeme ponúknuť dosiaľ najviac príležitostí na posilnenie postavenia vašej značky. Logo vášho podniku môžeme pridať na takmer každé zariadenie TOUGHBOOK, s ktorým budete pracovať. Vďaka tomu získajú naše popredné mobilné technológie pevné postavenie medzi základnými pracovnými nástrojmi vašich zamestnancov, ktoré bude možné okamžite rozpoznať – nech už vás práca zavedie kamkoľvek.

Silnejšie postavenie vďaka
duálnemu brandingu Panasonic

Viac možností prispôsobenia

Otvorený dizajn so zárukou jednotného zobrazenia značky

Účinný spôsob ochrany zariadení pred krádežou

Tým, že sa vaše logo ocitne vedľa značky Panasonic na niektorom z našich popredných svetových zariadení TOUGHBOOK, vďaka nášmu postaveniu na trhu okamžite stúpne aj vaša reputácia.

Osvedčenie kvality na každom zariadení*

  • Zvýraznite značku na prednej časti zatváracieho zariadenia
  • Umiestnite si logo na zadnú časť tabletu
  • Nenápadný branding s umiestnením pozdĺž okraja obrazovky
  • Zobrazenie loga vášho podniku po spustení zariadenia vďaka vlastnému systému BIOS

Nech sa už rozhodnete akokoľvek, členovia nášho tímu ProServices vám pomôžu vybrať polohu, podklad, povrchovú úpravu alebo kvalitu potlače, a navyše vám pred spustením samotnej výroby vždy
pošleme záverečný koncept.

*Niektoré možnosti nie sú k dispozícii pre všetky zariadenia TOUGHBOOK. Platia zásady spoločnosti Panasonic týkajúce sa duálneho brandingu.

Posilnite si identitu

Aby bola vaša značka vždy v centre pozornosti

KONTAKTUJTE NÁS

ProServices

Vývoj riešení ProServices

Náš tím odborníkov dokáže navrhnúť a dodať akékoľvek riešenie, aké vaši zákazníci potrebujú, od inovačných dokovacích riešení až po integráciu produktov tretích strán. A vďaka tomu, že všetko sa tvorí interne, vaše riešenie bude kvalitatívne zodpovedať naším vysokým štandardom zariadení TOUGHBOOK.

CHCEM ZISTIŤ VIAC

Prispôsobenie riešení ProServices

Poskytnite svojim pracovníkom dokonalý odolný nástroj doplnený o prispôsobený branding, inštalácie, aplikácie, nastavenia zabezpečenia a údaje, to všetko spravované vaším vyhradeným projektovým manažérom, aby vaše zariadenia boli pripravené ihneď po vybalení.

CHCEM ZISTIŤ VIAC

Prémiová podpora ProServices

Naši odborníci vykonávajú všetky prispôsobenia interne a informujú vás o každom kroku. Od balenia a sledovania až po technickú podporu, naše portfólio špičkových služieb zvýši vašu efektivitu už od prvého dňa.

Coming Soon

ProServices ProTect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie TOUGHBOOK obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

Zistiť viac

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

A TOUGHBOOK-as-a-service egy OPEX előfizetési megoldás, amely rögzített havi kifizetéseken alapszik 3, 4 vagy 5 évre.

Zistiť viac