Panasonic Rapid Configuration Tool (PARC)

< Späť na COMPASS Manager

Nástroj rýchlej konfigurácie Panasonic Rapid Configuration (PARC)

Rýchla, jednoduchá a škálovateľná konfigurácia

Počiatočná konfigurácia zariadení iba pomocou niekoľkých kliknutí.

Nástroj rýchlej konfigurácie Panasonic Rapid Configuration (PARC) je riešením na škálovateľnú konfiguráciu. Tento jednoduchý prípravný nástroj slúži na správu jedného alebo viacerých zariadení TOUGHBOOK so systémom Android. Všetko z jedinej platformy. Či už ste v teréne, alebo priamo so zákazníkom.

Vďaka viac ako 40 konfigurovateľným funkciám vrátane nastavení Wi-Fi, čítačky čiarových kódov, inštalácie aplikácií, zaheslovaných a šifrovaných možností profilu a zoznamu povolených/zakázaných aplikácií je nasadzovanie profilov na rôznych úrovniach jednoduchšie a bezpečnejšie než kedykoľvek predtým.

Viacero zariadení. Viacero profilov. Jediná konzola

Funkcie a výhody

Príprava s využitím QR kódov

Jednoduchá technológia scan-and-go a šifrovanie profilov zaisťujú rozhodujúcu rýchlosť a zabezpečenie.

Nepotrebujete online pripojenie

Konfigurujte zariadenia v teréne, nech už sú kdekoľvek.

Počítačová alebo webová konzola

Spravujte viacero profilov na jednej intuitívnej konzole.

Podporované platformy

Tento nástroj na konfiguráciu je kompatibilný s uvedenými systémami:

  • Webová verzia: Windows 7, 8, 8.1, 10, Linux a Android
  • Počítačová verzia: Iba Windows 7, 8, 8.1, 10

Podporované zariadenia

Nástroj PARC je vopred nainštalovaný na zariadeniach TOUGHBOOK N1, T1, L1 a na novších zariadeniach.

Chcete sa dozvedieť viac?

PARC je iba jeden z nástrojov balíka komplexných služieb a zabezpečenia systému Complete Android Services and Security, skrátene COMPASS, ktorý vášmu podniku poskytuje všetko potrebné na nasadzovanie a správu odolných zariadení spoločnosti Panasonic so systémom Android.

V prípade záujmu o ďalšie informácie v súvislosti s nástrojom PARC alebo iných nástrojoch balíka COMPASS nás neváhajte kontaktovať.

Kontaktujte nás

COMPASS

COMPASS Air

Odteraz môžete sami rozhodovať o tom, kedy a kde prebehne aktualizácia cez COMPASS Air, ako aj to, ktorých zariadení sa dotkne. Vďaka diaľkovým aktualizáciám firmvéru (Firmware Over the Air, FOTA) a pokročilému nasadzovaniu aktualizácií je uvádzanie nových dôležitých verzií softvéru a firmvéru jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Ďalšie informácie

COMPASS – Complete Android Services and Security

COMPASS Security

Vďaka riešeniu COMPASS Security získate záruku počas celého životného cyklu a úplnú kontrolu nad vašimi zariadeniami TOUGHBOOK so systémom Android. Všetky vaše mobilné riešenia sú plne chránené a kompletne optimalizované – kým si to bude vyžadovať váš podnik. Prezrite si naše štandardné a prémiové možnosti.

Ďalšie informácie

Ak si chcete v dnešnom podnikateľskom prostredí udržať náskok pred konkurenciou, potrebujete na to technológiu, ktorá bude rovnaká ako vy: profesionálna, flexibilná a vnímavá. Odteraz môžete naplno využívať možnosti systému Android v podnikateľskom prostredí vďaka riešeniu Panasonic COMPASS: Complete Android Services and Security.

Nasadzovanie, spravovanie, zabezpečovanie a optimalizáciu zariadení ste ešte nikdy nemohli vykonávať tak jednoducho. Diaľkové aktualizácie firmvéru, prispôsobené možnosti aplikácií, správa zariadení na diaľku a lepšie zabezpečenie zariadení. Odteraz budete mať dôveru vo vaše odolné zariadenia TOUGHBOOK so systémom Android, pretože budete vedieť, že sú vždy pripravené – bez ohľadu na to, kde sa nachádzate alebo akú náročnú úlohu máte pred sebou.

Ďalšie informácie
COMPASS Custom

Prispôsobte si Android dosiaľ nevídaným spôsobom. Upraviť si môžete všetko: od rozhrania zariadení cez kvalitu signálu až po výkon batérie, zabezpečenie a úložný priestor, vďaka čomu vaši pracovníci dosiahnu bezprecedentnú produktivitu. Tri úrovne prispôsobenia, jedno dôležité podnikové riešenie.

Ďalšie informácie

ProServices Protect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie TOUGHBOOK obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

Zistiť viac

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

Jedinečný model mesačných platieb bez úrokov pre vaše riešenia TOUGHBOOK.

Zistiť viac