Phone number: +420 234 294 112

COMPASS Manager

COMPASS Manager

Všetko, čo potrebujete na nasadzovanie zariadení so systémom Android

Vďaka ponuke rôznych nástrojov na prípravu a diaľkovú správu zariadení môžete prevziať kontrolu nad všetkými zariadeniami Panasonic TOUGHBOOK so systémom Android – to všetko iba pomocou niekoľkých kliknutí.

Od počiatočnej konfigurácie k správe a nasadzovaniu aplikácií poskytuje COMPASS Manager efektivitu procesov, ako je vývoj, testovanie a zabezpečovanie zariadení pre budúcnosť. Pripravte sa, že ušetríte veľa času.

Váš kľúč k lepšej produktivite

  • Viac možností v oblasti konfigurácie a prípravy aktualizácií v teréne
  • Nemáte pripojenie k sieti? To už vďaka nástroju rýchlej konfigurácie Panasonic Rapid Configuration (PARC) nie je problém
  • Certifikát EMM za zvýšenie zabezpečenia zariadení
  • Ústredná virtuálna správa zariadení na zníženie nákladov a úsporu času
  • K dispozícii je konfigurácia prostredníctvom NFC, USB a QR kódov
PARC Super-fast fleet configuration

PARC

Veľmi rýchla konfigurácia zariadení

Či už máte jedno, alebo 100 zariadení, ich počiatočná konfigurácia bude vďaka nástroju rýchlej konfigurácie Panasonic Rapid Configuration (PARC) efektívnejšia než kedykoľvek predtým.

APK Portal Enhanced trust, boosted reputation

Portál APK

Väčšia dôvera, lepšia povesť

Nahrajte si aplikáciu a nechajte si ju digitálne podpísať, aby sa dala zakomponovať do budúcich zostáv zariadení spoločnosti Panasonic so systémom Android. Prispieva to k zvýšeniu dôveryhodnosti a viditeľnosti.

MDM Certification and Licensing

Certifikáty a licencie MDM

Lepšia produktivita

Pripravte sa na rozhodujúce zlepšenie IT produktivity prostredníctvom zabezpečenia certifikátov na používanie zariadení Panasonic TOUGHBOOK pre vybraných poskytovateľov správy mobilných zariadení Mobile Device Management (MDM).

Chcete sa dozvedieť viac?

COMPASS Manager je iba jednou súčasťou balíka komplexných služieb a zabezpečenia systému Android. Obsahuje všetko potrebné pre podnikanie, nasadzovanie a správu odolných zariadení od spoločnosti Panasonic so systémom Android

V prípade záujmu o ďalšie informácie v súvislosti s nástrojom COMPASS Manager alebo iných nástrojoch balíka COMPASS nás neváhajte kontaktovať.

ProServices ProTect

ProServices Protect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

 

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie TOUGHBOOK obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

TOUGHBOOK as a Service

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

 

A TOUGHBOOK-as-a-service egy OPEX előfizetési megoldás, amely rögzített havi kifizetéseken alapszik 3, 4 vagy 5 évre.