Phone number: +420 234 294 112

COMPASS Air

Zjednodušené systémové aktualizácie

Správa aktualizácií celej zostavy mobilných zariadení je náročná úloha – najmä ak musíte počítať s rôznymi hardvérovými modelmi, operačnými systémami a tvarmi. COMPASS Air prináša zjednodušenie správy aktualizácií.

Všetky systémové aktualizácie služby Google sú zabalené a doručené „na diaľku“, takže sa môžete sami rozhodnúť kedy, kde a na ktoré zariadenia ich nasadíte. Úplná kontrola – všetko máte vo vlastných rukách.

Update, secure and upgrade with COMPASS Air

Aktualizácia, zabezpečenie a inovácia s využitím COMPASS Air

  • Udržiavajte efektivitu produktov vďaka najnovším aktualizáciám a opravám, ktoré môžete nasadiť do ktoréhokoľvek zariadenia
  • Získavajte aktualizácie cez Wi-Fi alebo 3G/4G pripojenie bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate
  • Aktualizácie môžete nasadzovať ľahko a efektívne na vybrané zariadenia
  • Môžete dostávať pravidelné aktualizácie pre COMPASS Security cez FOTA
Placeholder

Chcete sa dozvedieť viac?

COMPASS Air je iba jednou súčasťou balíka komplexných služieb a zabezpečenia systému Android. Obsahuje všetko potrebné pre podnikanie, nasadzovanie a správu odolných zariadení od spoločnosti Panasonic so systémom Android.

V prípade záujmu o ďalšie informácie v súvislosti s nástrojom COMPASS Air alebo iných nástrojoch balíka COMPASS nás neváhajte kontaktovať.

Want to know more?

ProServices

Solution Engineering

Vývoj riešení ProServices

Náš tím odborníkov dokáže navrhnúť a dodať akékoľvek riešenie, aké vaši zákazníci potrebujú, od inovačných dokovacích riešení až po integráciu produktov tretích strán. A vďaka tomu, že všetko sa tvorí interne, vaše riešenie bude kvalitatívne zodpovedať naším vysokým štandardom zariadení TOUGHBOOK.

Solution Customisation

Prispôsobenie riešení ProServices

Poskytnite svojim pracovníkom dokonalý odolný nástroj doplnený o prispôsobený branding, inštalácie, aplikácie, nastavenia zabezpečenia a údaje, to všetko spravované vaším vyhradeným projektovým manažérom, aby vaše zariadenia boli pripravené ihneď po vybalení.

Premium Support

Prémiová podpora ProServices

Naši odborníci vykonávajú všetky prispôsobenia interne a informujú vás o každom kroku. Od balenia a sledovania až po technickú podporu, naše portfólio špičkových služieb zvýši vašu efektivitu už od prvého dňa.

ProServices ProTect

ProServices ProTect

Dosahujte najvyššiu produktivitu kedykoľvek, kdekoľvek a bez prerušení.

 

Naše neprekonateľné možnosti záruky a bezkonkurenčné časy odozvy spoločne s osvedčenou odolnosťou technológie TOUGHBOOK obmedzia výpadky a náhodné poškodenia a zaručia, že vaši zamestnanci budú neustále k dispozícii.

ProServices ProTect

TOUGHBOOK as a Service

Špičková technológia je teraz ešte cenovo dostupnejšia

 

A TOUGHBOOK-as-a-service egy OPEX előfizetési megoldás, amely rögzített havi kifizetéseken alapszik 3, 4 vagy 5 évre.