Phone number: +420 234 294 112

Bli TOUGHBOOK Engage-partner

Odborná podpora pre užšie spojenia
Užívajte si odmeny programu TOUGHBOOK Engage
regi
engage

TOUGHBOOK Engage – váš program, vaša cesta

Engage je náš komplexný program pre partnerov, ktorí predávajú kompletný sortiment robustných zariadení Panasonic – vrátane notebookov, tabletov a vreckových počítačov.

Vaše pripojenie k programu je osobné aj digitálne. Prostredníctvom nášho najmodernejšieho partnerského portálu môžete využívať celý rad výhod, ktoré sú podporené vždy dostupnou podporou nášho špecializovaného partnerského tímu.

Štyri úrovne podnikateľských výhod

Program TOUGHBOOK Engage je postavený na štyroch úrovniach, z ktorých každá je navrhnutá tak, aby zodpovedala vášmu obchodnému modelu a odrážala úroveň odborných znalostí TOUGHBOOK v rámci vašej firmy, pričom každá z nich poskytuje množstvo obchodných výhod s vysokou hodnotou.

Oficiálny distribútor

Aby sme vám pomohli získať väčšiu hodnotu od vašich predajcov TOUGHBOOK, poskytujeme kompletný súbor vysokohodnotných predajných a marketingových služieb. Sem patrí predpredajná technická podpora, exkluzívne propagačné akcie a osobné pozvánky na exkluzívne podujatia TOUGHBOOK kanálov, ako aj oprávnenosť na marketingové zdroje.

Stiahnite si brožúru programu ENGAGE >>

Engage Premier

Popri poskytovaní online školení, webových seminárov zameraných na kanály a mnohých ďalších služieb je Engage Premier jedinou úrovňou v rámci programu, ktorá vám ponúka prístup k predajným tipom. Podobne ako naši oficiálni partnerskí distribútori budete mať tiež nárok na predpredajnú technickú podporu, marketingové zdroje a účasť na našich VIP kanálových podujatiach.

Stiahnite si brožúru programu ENGAGE >>

Engage Certified

Okrem štandardného rozsahu podnikateľskej podpory, ako je rýchla registrácia transakcií a online školenia, budete môcť čerpať marketingové zdroje a požiadať o úverové jednotky pre zaregistrované transakcie. Budete teda v dokonalej pozícii, aby ste premenili príležitosti na predaj a poskytovali svojim zákazníkom vynikajúce služby.

Stiahnite si brožúru programu ENGAGE >>

Engage Registered

Vychutnajte si množstvo výhod programu s pridanou hodnotou a digitálnych nástrojov určených na naštartovanie vašej cesty v programe TOUGHBOOK. Rýchla registrácia transakcií a prístup k predajným a marketingovým aktívam patria k mnohým výhodám, ktoré vám poskytneme, aby sme vám pomohli zvýšiť vaše príjmy z našej špičkovej, robustnej technológie.

Stiahnite si brožúru programu ENGAGE >>

Staňte sa partnerom TOUGHBOOK Engage už dnes

Pridajte nového používateľa pre vašu firmu

Už ste partnerom?