TOUGHBOOK Edge – na mieru šité služby odzrkadľujúce vaše odborné znalosti

TOUGHBOOK Edge je náš špecializovaný program pre špecializovaných predajcov tabletov a vreckových zariadení TOUGHBOOK.

Aby sme vám pomohli naplno využiť potenciál tohto prosperujúceho trhu, môžete získať prístup k bohatým výhodám programu TOUGHBOOK Edge prostredníctvom nášho online portálu podporovaného službou nášho kanálového tímu.

Výhody zodpovedajúce vášmu podnikaniu

TOUGHBOOK Engage je rozdelený na tri úrovne, ktoré odzrkadľujú odbornosť vášho podnikania s vreckovými zariadeniami a tabletmi a spôsoby, akými môžeme posilniť vaše vzťahy so zákazníkmi.

Edge Certified

Staňte sa certifikovaným partnerom Edge a budeme propagovať vašu firmu na našej webovej stránke, vďaka čomu budete viditeľný pre stovky tisíc potenciálnych nových zákazníkov po celý rok. Nielen to, ale budete mať aj nárok na marketingové zdroje a budete dostávať osobné pozvánky na exkluzívne kanálové podujatia, vďaka čomu získate jedinečný prehľad o našich pripravovaných plánoch a vyvíjaných produktoch.

Stiahnite si brožúru programu EDGE >>

Edge Registered

Pre našich partnerov na úrovni Edge Registered začínajú obchodné výhody plynúť od prvého dňa. Rýchla registrácia transakcií a prístup k predajným a marketingovým aktívam patria k mnohým výhodám, ktoré budete mať v ponuke, spolu s online školením v oblasti predaja a predpredajnou technickou podporou. Oficiálny certifikát a logo partnera TOUGHBOOK tiež sprístupnia váš status väčšej časti sveta.

Stiahnite si brožúru programu EDGE >>