Ako si poradiť s problémami v sektore údržby cestnej siete

Čo najviac bráni vašim terénnym pracovníkom v efektívnej práci? Ako dokáže Toughbook tieto prekážky odstrániť?

Kliknite na nasledujúce voľby a zistite, aké Vám ponúkame riešenie ...

Možnosť zachovania dopravnej infraštruktúry kdekoľvek a v akýchkoľvek podmienkach
Ano, to ma zaujíma

Zariadenia Toughbook sú ideálnym nástrojom na zachovanie infraštruktúry v oblasti verejnej dopravy. Umožňujú terénnym pracovníkom údržby rýchlo objavovať problémy, kontrolovať digitálne dokumenty a schémy, objednávať náhradné diely online a rýchlo sa dostať k ďalšej pracovnej úlohe pomocou vstavaného systému GPS. A to všetko kdekoľvek a v akýchkoľvek podmienkach. Zamestnanci môžu zariadenia celý deň napájať z batérie, pracovať v akomkoľvek počasí, pri jasnom slnečnom svetle a využívať rôzne možnosti pripojenia.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Požiadavka na minimalizovanie prerušení cestnej a železničnej siete
Ano, to ma zaujíma

Minimalizovanie prerušení je významnou prioritou prevádzkovateľov sietí. Kľúčovými faktormi sú preto čas a účinnosť. Zariadenia Toughbook s vynikajúcimi možnosťami pripojenia, schopnosťou pracovať v akomkoľvek prostredí a funkciou konsolidácie zariadení umožňujú cestným a železničným technikom rýchlejšiu, presnejšiu a produktívnejšiu prácu než kedykoľvek predtým. Výsledkom sú úplne minimálne prerušenia dopravných sietí.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Potreba zvýšenia efektivity zamestnancov údržby
Ano, to ma zaujíma

Zariadenia Toughbook umožňujú úplné prebudovanie pracovných postupov, čo umožňuje vyššiu produktivitu zamestnancov údržby. Dokumenty a schémy možno používať odkiaľkoľvek, integrovaný systém GPS umožňuje účinnú navigáciu zamestnancov a vyhľadávanie majetku, integrované kamery dokážu okamžite zaznamenať stav majetku a pomocou výkonného bezdrôtového pripojenia zariadenia Toughbook môžu zamestnanci získať prístup k skladovým informáciám a informáciám o nástrojoch v reálnom čase.

Chcete bližšie informácie? Porozprávajte sa hneď s odborníkom na počítače Toughbook.

Spoľahlivosť a odolnosť
Spoľahlivosť a odolnosť

Aj naše najmenšie modely sú vhodné pre prácu v teréne v odbore železničnej dopravy. Napríklad Toughbook ultra-mobile PC (UMPC) CF-U1. Hoci váži iba 1060 gramov, vydrží pád z výšky 120 cm. Niektoré naše modely navyše zodpovedajú norme IP65 týkajúcej sa odolnosti voči prachu a vlhkosti¹.

¹Tested by a national independent third party test lab following IEC 60529 Sections 13.4, 13.6.2, 14.2.5 and 14.3.

 

Prenosnosť / mobilita
Prenosnosť / mobilita

Zamestnanci železníc pracujú v rozličnom prostredí. Mobilita tu preto zohráva kľúčovú úlohu. Vďaka malým rozmerom, možnosti upevnenia a jedinečným konštrukčným prvkom, ako je napríklad integrované držadlo, môžu počítače Toughbook používať, kdekoľvek ich potrebujú.

 

Práca bez napájania
Práca bez napájania

Počítače Toughbook majú novo vyvinutú batériu a špeciálny systém riadenia spotreby energie. Vďaka tomu vydržia v prevádzke na jedno nabitie až 8 hodín.

 

Konektivita
Konektivita

Integrovaný modul WLAN a voliteľný modul HSPA umožňujú vykonávať rôzne úlohy, ako napríklad odosielanie digitálnych fotografií z terénu, aj keď práve pracujete v náročných vonkajších podmienkach. To znamená menšie meškanie vlakov a nižšie prípadné pokuty spojené s uzávierkou opravovaných úsekov.