Phone number: +420 234 294 112
 • Powerful. Secure.
  Reliable.

  Get to know Windows 11

Zoznámte sa so systémom Windows 11

Urobte viac so systémami Windows 11 a TOUGHBOOK

Tento nový operačný systém ponúkne rýchlejšie načítanie, vylepšené bezpečnostné funkcie a lepšiu výdrž batérie, čo uľahčí vašim pracovníkom pripojenie na cestách.

 

Pripravte sa na najlepšiu rýchlosť, výkon a bezpečnosť vo svojej triede.

 

Nová perspektíva

 

Windows 11 ponúka pokojné a čisté rozhranie pre prácu bez obmedzenia. Od obnovenej ponuky Štart až po nové spôsoby, ako sa spojiť s kolegami prostredníctvom správ a obsahu – to je ideálne prostredie pre tých, ktorí chcú zo svojho zariadenia viac.

 

Vyššia produktivita

 

Použite nástroje na zvýšenie produktivity, ako sú rozloženia prichytenia. S viacerými pracovnými plochami môžete zostať organizovaní a okamžite prepínať medzi projektmi a pracovnými prúdmi kliknutím na tlačidlo.

 

Bezproblémová spolupráca

 

Microsoft Teams vám umožňuje pripojiť sa a spolupracovať s ostatnými z prenosného počítača. Zavolajte kolegom a hosťte schôdze po celý deň prostredníctvom WiFi alebo GPRS, ak ste v teréne.

 

PC pre každého

 

Nový Windows 11 bude k dispozícii s tromi modelmi TOUGHBOOK, čo vám umožní využiť najnovšie inovácie v dotyku, pere a hlasovom vstupe.

 

Dôveryhodné zabezpečenie

 

Ich najnovšie. Naše najbezpečnejšie. Zdieľajte, nasadzujte a spravujte na diaľku so vstavaným zabezpečením systému Windows 11. Spolu s špičkovou ochranou toughbooku je to najlepší zážitok vo svojej triede.

 

Neobmedzené pripojenie

 

Vďaka chatu a hovorom zabudovaným do panela úloh umožňuje nový Windows 11 pripojiť sa k komukoľvek len niekoľkými kliknutiami – bez ohľadu na to, na akom zariadení sa nachádza.

tvrdá kniha

Inovácia systému Windows 11 bude doručená do kvalifikovaných zariadení TOUGHBOOK, počnúc začiatkom roka 2022. Načasovanie sa bude líšiť v závislosti od zariadenia. Niektoré funkcie vyžadujú špecifický hardvér.

 

Často kladené otázky

 • Kedy spoločnosť Microsoft spustila Windows 11?

  Microsoft uviedol na trh Windows 11 5. októbra 2021.

 • Kedy bude Windows 11 k dispozícii pre Panasonic TOUGHBOOK?

  Windows 11 bude k dispozícii pre všetky modely TOUGHBOOK, ktoré spĺňajú minimálne hardvérové požiadavky v prvom štvrťroku 2022.
  Požiadavky na Windows 11 – čo je nové v systéme Windows | Dokumenty spoločnosti Microsoft

 • Ako dlho bude windows 10 podporovaný spoločnosťou Microsoft?

  Windows 10 bude microsoft podporovať do 14. októbra 2025.
  Windows 10 Home a Pro - microsoft lifecycle | Dokumenty spoločnosti Microsoft

 • Bude k dispozícii model zníženia úrovne windowsu 10?

  Áno, model zníženia úrovne windowsu 10 bude k dispozícii pre všetky modely TOUGHBOOK, ktoré spĺňajú minimálne hardvérové požiadavky v prvom štvrťroku 2022. To znamená, že model bude vybavený predinštalovanými licenciami na Windows 11 Pro a predinštalovaným systémom Windows 10 Pro.

 • Môžem bezplatne inovovať svoj existujúci TOUGHBOOK na Windows 11?

  Všetky modely TOUGHBOOK, ktoré spĺňajú minimálne hardvérové požiadavky, je možné bezplatne inovovať na Systém Windows 11. Vodiči budú k dispozícii v prvom štvrťroku 2022.

 • Ako zistím, kedy je inovácia na Windows 11 k dispozícii pre môj Windows 10 TOUGHBOOK?

  Spoločnosť Microsoft vám po testovaní a overení bezplatného overenia bezplatného zariadenia TOUGHBOOK odošle upozornenie. Alebo môžete presudiť do služby Windows Update a zistiť sami. Upozorňujeme, že na dokončenie tejto inovácie je potrebné významné stiahnutie.

 • Existuje termín pre bezplatnú ponuku? Budem musieť zaplatiť za upgrade?

  Bezplatná ponuka inovácie nemá konkrétny dátum ukončenia pre oprávnené systémy. Zatiaľ čo spoločnosť Microsoft si vyhradzuje právo ukončiť podporu bezplatnej ponuky, nebude to až jeden rok po všeobecnej dostupnosti.

 • Kde nájdem minimálne hardvérové požiadavky pre Windows 11?

  Požiadavky na Windows 11 – čo je nové v systéme Windows | Dokumenty spoločnosti Microsoft

 • Aké sú nové funkcie systému Windows 11?

  Preskúmajte operačný systém Windows 11, počítače, aplikácie a ďalšie | Microsoft

 • Aké sú výhody systému Windows 11 pre podnik?

  Windows 11 poskytuje známe moderné a obnovené rozhranie, ktoré pomáha zvyšovať produktivitu a zvyšuje zážitok zo spolupráce pre koncových používateľov pri zachovaní konzistentného riadenia zariadení spravovaných IT.

 • Čo sa stane s mojimi súbormi počas inovácie?

  V predvolenom nastavení sa všetky súbory a údaje prenesú. Spoločnosť Microsoft však odporúča zálohovať súbory pred inštaláciou.

 • Aké doplnky a programy sú kompatibilné?

  Očakáva sa, že väčšina softvéru a príslušenstva, ktoré pracovali so systémom Windows 10, bude fungovať so systémom Windows 11. Podrobné informácie o vašich produktoch nájdete u vydavateľa softvéru alebo výrobcu príslušenstva.

 • Potreboval som vykonať významné zmeny v mojich IT procesoch, prístupe k správe a nástrojoch, aby som sa prispôsobil systému Windows 10. Čo bude táto nová verzia vyžadovať, aby som zmenil?

  Windows 11 je založený na rovnakom základe systému Windows 10, takže bude podporovať rovnaké nástroje na správu, aké dnes používate so systémom Windows 10.

 • Používam Windows Autopilot na poskytovanie zariadení TOUGHBOOK pre koncových používateľov. Bude windows autopilot k dispozícii pre Windows 11?

  Áno, budete môcť používať Windows Autopilot pre zariadenia so systémom Windows 11.

Potrebujete viac informácií? Spojte sa s jedným z našich tímov ešte dnes